Kauno švara vs ASU & Co „AgroVIS“ (79:72)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2017 balandžio 29 d., Šeštadienis, 15:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Kauno švara po dramatiškos kovos nukovė ASU & Co „AgroVIS“

2017 balandžio 29 d., Šeštadienis, 21:08 val., peržiūros: 1255

Įmonių lygos Mažosios taurės kova dėl trečiosios vietos ko gero tikrąja to žodžio prasme priminė finalą. Kauno švara ir ASU & Co „AgroVIS surėmė jėgas kaip reikia ir rungtynėse netrūko nieko. Susitikimą trimis tritaškiais ir atkarpa 9-0 pradėjo ASU & Co „AgroVIS“. M.Senkus baudos metimas ir taiklus dvitaškis išjudino Kauno švara komandos puolimą ir skirtumas tarp komandų kėlinukui persiritus į antrąją pusę ėmė tiprti. Kauno švara gretose atsirado vis daugiau žaidėjų pelnančių taškus, tuo tarpu ASU & Co „AgroVIS“ į priekį vedė A.Bagotyrius, kuris vien pirmajame ketvirtyje tris kartus baudė varžovus už pasyvią gynybą, o viso kėlinuką baigė savo sąskaitoje turėdamas 12 taškų. Būtent pastarojo žaidėjo sėkmingas žaidimas leido po pirmųjų 10-ies minučių 18:15 pirmauti ASU & Co „AgroVIS“ ekipai. Antrojo ketvirčio pradžioje po A.Stanevičius bei G.Lydeka dvitaškių skirtumas tarp komandų vėl šoktelėjo iki 7 taškų, tačiau neilgam daugiausia M.Senkus pastangomis puolime greitai vėl stojo pusiausvyra 25:25. Vos metimo skirtumas laikėsi iki pat priešpaskutinės kėlinuko minutės, tačiau tada savo žodį tarė A.Stanevičius, kurio dar 2 tolimi metimai leido rungtynėms įpusėjus ASU & Co „AgroVIS“ pirmauti 39:31.

Nors trečiajį kėlinį dvitaškiu pradėjo G.Lydeka, taip skirtumui išaugus iki dviženklio, tačiau Kauno švara nė nemanė pasiduoti, A.Gasiūnas inicijuotas spurtas 9-0 ir persvara tirpo iki minimumo 40:41. Antroje kėlinio dalyje labiausiai pasižymėjo po 2 tritaškius į varžovų krepšius apsikeitę M.Senkus, bei A.Stanevičius, o po 30-ies minučių kovos 51:53 vis dar pirmavo ASU & Co „AgroVIS“. Tik prasidėjus ketvirtajam kėlinukui aikštėje aistros pasiekė maksimumą ! Po grubios A.Svetickas pražangos prieš R.Motys aikštėje kilo susistumdymas tarp jau minėto R.Motys bei M.Maknevičius. Abu žaidėjai buvo nubausti dikvalifikacinėmis pražangomis, o į aikštę išbėgę nuo atsarginių suolelio pakilę M.Rudaitis bei M.Brusokas taip pat rungtynių tęsti nebegalėjo ir gavo atitinkamas nuobaudas. Po šio incidento komandos kontakto prasme šiek tiek nurimo, tačiau praėjus keletui minučių ir rungtynėms artėjant link pabaigos apsižodžiavimų netrūko. Gan nerezultatyviam kėlinyje taškus sunkiai, bet rinko skirtingi komandų žaidėjai o likus keletui sekundžių M.Senkus dvitaškis rungtynių dramą nukėlė į pratęsimą. Ko gero gražesnės kovos užbaigti sezonui ir nebuvo galima surežisuoti. Abi komandos buvo vertos pergalės, tačiau pratęsimą sėkmingiau pradėję Kauno švara po truputį tolo ir likus maždaug 3 minutes po A.Olberkis dvitaškio įgijo solidesę 7 taškų persvarą. A.Svetickas ėmėsi iniciatyvos sunkiausiu komandai metu ir ištirpdė skirtumą iki dviejų 74:72, tačiau Š.Kryžius tolimas šūvis prasidėjus paskutinei minutei nulėmė rungtynių baigtį. Po fantastiškų rungtynių sezoną pergalingai užbaigė Kauno švara 79:72 palaužę neabejotinai komplimentų už puikią kovą nusipelniusius ASU & Co „AgroVIS“ vyrus. Naudingiausiu rungtynių žaidėju pripažintas M.Senkus Kauno švara

„Kesko Senukai“ po atkaklios kovos palaužė ASU & Co „AgroVIS“ (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 14:46 val.)Taškų lenktynėse Kauno švara palaužė visas rungtynes sėkmingai žaidusius ASU & Co „AgroVIS“ (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 16:04 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:34 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė ASU & Co „AgroVIS“ (2016 gruodžio 09 d., penktadienis, 22:33 val.)„Kauno švara“ tik po atkaklios kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 23:50 val.)„Celsis“ nesukiai įveikė ASU & CO „AgroVIS“ komandą (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 14:49 val.)„RVG“ krepšininkai nesunkiai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ ekipą (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:10 val.)„Rapala“ ketvirtajame kėlinyje vos neprisižaidė su ASU & Co „AgroVIS“komanda (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 22:12 val.)„Vilmista“ atsirevanšavo „ASU & Co „AgroVIS“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:43 val.)Sunkioje kovoje „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „ASU & Co Agrovis“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 17:02 val.)