ASU & Co „AgroVIS“ vs Kesko Senukai (65:70)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 25 d., Šeštadienis, 12:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Kesko Senukai“ po atkaklios kovos palaužė ASU & Co „AgroVIS“

2017 vasario 25 d., Šeštadienis, 14:46 val., peržiūros: 1163

Vasario 25 dieną, Aleksandro Stulginskio universiteto sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai ASU & Co „AgroVIS“ (4-10) priėmė turnyrinės lentelės kaimynus „Kesko Senukų“ (3-12) krepšininkus.

Rungtynių pradžioje „Kesko Senukai“ įsiveržė į priekį ir po L. Kandratavičiaus dviejų taškų su pražanga ir taiklaus baudos metimo pirmavo 4:10. Visgi, ASU & Co „AgroVIS“, vedini A. Sveticko ir M. Maknevičiaus leido šeimininkams sumažinti skirtumą iki minimumo 16:17.

Antrojo kėlinuko pradžioje pirmavo tai viena, tai kita ekipa. Į ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkų A. Stanevičiaus ir A. Sveticko tritaškius „Kesko Senukai“ atsakė tokiais pat taikliais U. Verygos ir A. Zareckio tolimais šūviais, po kurių svečiai buvo priekyje 25:27. Visgi, kėlinuko pabaigą geriau sužaidė aikštelės šeimininkai, kurie po paskutinėmis kėlinuko sekundėmis pataikyto A. Sveticko tolimo metimo iš maždaug devynių metrų pirmavo 36:31.

Trečiajame ketvirtyje „Kesko Senukai“ spurtavo 0:7 ir iškart įsiveržė į priekį 36:38. Tačiau po minutinės pertraukėlės ASU & Co „AgroVIS“ įmetė penkis taškus ir jau jie pirmavo41:38. Visgi, kėlinuko pabaigoje geriau sužaidę puolime „Kesko Senukai“ persverė rungtynių svarstykles į savo pusę bei pasibaigus ketvirčiui pirmavo 46:51.

Ketvirtajame kėlinuke kad ir kaip aikštelės šeimininkai stengėsi persverti rungtynes savo naudai, bet „Kesko Senukai“ rungtynių kontrolės nepaleido ir buvo priekyje 3 – 5 taškais. Kėlinuko pabaigoje
ASU & Co „AgroVIS“ dar bandė stabdyti svečius pražangomis, tačiau pačių netaiklūs metimai leido pergale šiose rungtynėse džiaugtis svečiams. Galutinis rungtynių rezultatas 65:70 (16:17, 20:14, 10:20, 19:19).

ASU & Co „AgroVIS“: Arvydas Svetickas – 31 tšk., Mantas Maknevičius – 14 tšk. (10 atk. kam.), Aurimas Stanevičius – 12 tšk. (10 atk. kam.)

Kesko Senukai: Andrius Zapalskis – 20 tšk., Aivaras Kelpšas – 15 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.), Ugnius Veryga – 14 tšk. (11 atk. kam.)

Kauno švara po dramatiškos kovos nukovė ASU & Co „AgroVIS“ (2017 balandžio 29 d., šeštadienis, 21:08 val.)„Rapala“ ketvirtajame kėlinyje vos neprisižaidė su ASU & Co „AgroVIS“komanda (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 22:12 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:34 val.)„RVG“ krepšininkai nesunkiai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ ekipą (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:10 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė ASU & Co „AgroVIS“ (2016 gruodžio 09 d., penktadienis, 22:33 val.)„Celsis“ nesukiai įveikė ASU & CO „AgroVIS“ komandą (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 14:49 val.)Kesko Senukai dramatiškoje kovoje palaužė Festo&IT-Taškas.LT (2017 vasario 03 d., penktadienis, 22:04 val.)„Acme“ pervažiavo negausiai susirinkusius „ASU & Co „AgroVIS“ (2016 lapkričio 05 d., šeštadienis, 15:12 val.)„Kesko Senukai“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Celsiu“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 22:11 val.)„Vilmista“ atsirevanšavo „ASU & Co „AgroVIS“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:43 val.)