ASU & Co „AgroVIS“ vs Celsis (54:76)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 17 d., Šeštadienis, 12:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Celsis“ nesukiai įveikė ASU & CO „AgroVIS“ komandą

2016 gruodžio 17 d., Šeštadienis, 14:49 val., peržiūros: 1309

Šeštadienį Aleksandro Stulginskio universiteto sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriuose jėgas surėmė ASU & Co „AgroVIS“ (2/6) šeimininkai ir svečiai „Celsis“ (3/4).

Rungtynių pradžia parodė, kad susitiko dvi skirtingo lygio krepšinio komandos. Nuo pirmų minučių „Celsis“ pradėjo diktuoti savo sąlygas ir stengėsi kuo greičiau įgyti didesnį pranašumą prieš šeimininkus. Įpusėjus pirmajam kėliniui „Celsis“ jau turėjo 10 taškų persvarą. Pirmasis kėlinys baigėsi 10:19.

Antrojo kėlinio pradžioje „Celsis“ įjungė dar aukštesnę pavarą ir nuo šeimininkų pabėgo toli – 17:40. Antrojo kėlinio antroje pusėje vaizdas nesikeitė – šeimininkai vangiai atrodė puolime, o svečiai ir toliau diktavo savo sąlygas ir didino pranašumą (21:44).

Po ilgosios pertraukos jau nebuvo abėjonių, kas šiandien nugalės. Svečiai po taiklių tolimų metimų jau turėjo 30 taškų persvarą ir nesiruošė sustoti. Kėliniui artėjant prie pabaigos aikštelėje vaizdas nesikeitė ir po trijų kėlinių rezultatu 31:62 pirmavo „Celsis“ komanda.

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas, ASU & Co „AgroVIS“ komandai niekaip nepavyko sėkmingiau atakuoti varžovų krepšio, o deficitas buvo 30 taškų. Ketvirto kėlinio antroje pusėje „Celsis“ komanda jau pasijuto kaip nugalėtojai ir tai leido šeimininkams sumažinti deficitą iki 22 taškų. Galutinis varžybų rezultatas 52:74.

ASU & Co “AgroVIS”: Mantas Mankevičius 13 tšk. (15 atk.kam.), Aurimas Stanevičius 12 tšk. (11 atk. kam.), Modestas Skiedra 11 tšk., Tomas Mickevičius 9 tšk.,

Celsis: Tomas Valatkevičius 21 tšk. (14 atk. kam.), Gediminas Pečkaitis 18 tšk., Ignas Krukonis 17 tšk. (6 rezult. perd.), Julius Svirka 10 tšk. (22 atk.kam.),

„RVG“ krepšininkai nesunkiai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ ekipą (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:10 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:34 val.)„Celsis“ nepersistengė rungtynėse prieš „ASU & Co „AgroVIS“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 23:14 val.)„Celsis“ įveikė „Rapalą“ (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 22:14 val.)Atkakliose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė ASU & Co „AgroVIS“ komandą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Acme“ pervažiavo negausiai susirinkusius „ASU & Co „AgroVIS“ (2016 lapkričio 05 d., šeštadienis, 15:12 val.)„Vilmista“ atsirevanšavo „ASU & Co „AgroVIS“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:43 val.)„Rapala“ ketvirtajame kėlinyje vos neprisižaidė su ASU & Co „AgroVIS“komanda (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 22:12 val.)ASU & Co „AgroVIS“ nukovė Rapala komandą (2017 vasario 18 d., šeštadienis, 15:11 val.)„Celsis“ tik paskutinėmis sekundėmis įveikė „Kauno švaros“ ekipą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:14 val.)