Vilmista vs ASU & Co „AgroVIS“ (77:59)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 22 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Vilmista“ atsirevanšavo „ASU & Co „AgroVIS“

2017 kovo 22 d., Trečiadienis, 23:43 val., peržiūros: 1202

Trečiadienį, kovo 22 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Vilmistos“ bei svečių „ASU & Co „AgroVIS“. Tai buvo antrasis šių dviejų komandų susitikimas aštuntfinalyje. Pirmosiose rungtynėse užtikrintą pergalę iškovojo šiandienos rungtynių svečių ekipa ir šios dienos rungtynes jie pradėjo kiek geriau nei aikštelės šeimininkai ir buvo panašu, kad tas pats scenarijus gali pasikartoti. Tačiau tuomet „ASU & Co „AgroVIS“ strigo „Vilmistos“ gynyboje, pastarieji susikrovė pranašumą, pabėgo toli ir nesidairė atgal.

Pirmąjį kėlinuką 6:0 atkarpa pradėjo svečių ekipa ir sužaidus tik tris minutes, pirmuosius rungtynių taškus pelnė ir aikštelės šeimininkai. Tuomet „Vilmistos“ ekipa užsikabino ir visų pirma, sėkmingai atstovėjo gynyboje, perimė kelis kamuolius bei taip spurtavo 11:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Likusio kėlinio metus komandos žaidė gan apylygiai, tačiau „Vilmistos“ ekipai dar pavyko šiek tiek padidinti savo atotrūkį. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 18:10. Antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkai net neketino sustoti ir ketvirtį pradėjo pelnydami devynis taškus be varžovų atsako bei taip įgijo jau 17-os taškų pranašumą. Tuomet kelias atakas sėkmingai užbaigė „ASU & Co „AgroVIS“ ekipa, bet netrukus sekė dar vienas „Vilmistos“ spurtas, kuris leido jiems įgyti jau 22-ų taškų atotrūkį. Kėlinuko pabaigoje kiek tvirčiau atrodė svečiai, kuriems pavyko šiek tiek apkarpyti savo atsilikimą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 40:23.

Trečiąjį kėlinį užtikrintai gerai pradėjo „ASU & Co „AgroVIS“ komanda. Jie kėlinio pradžią laimėjo 10:2 bei taip sumažino atsilikimą jau tik iki vienženklio. Tačiau netrukus aikšelės šeimininkai atstatė dviženklį pranašumą, kuris daugmaž laikėsi viso likusio kėlinio metu. Tik pačioje ketvirčio pabaigoje svečiams pavyko apkarpyti savo atsilikimą iki vienženklio. Rezultatas po trijų kėlinių buvo 57:48. Lemiamo ketvirčio pradžioje „Vilmistos“ ekipa suprato, kad negali leisti dar arčiau savo varžovų ir patys nusprendė sužaisti gerą atkarpą. Jie kėlinį pradėjo 12:0 spurtu bei taip įgijo 21-o taško pranašumą. Per likusį rungtynių laiką „ASU & Co „AgroVIS“ dar bandė įkąsti savo varžovams, tačiau šiandien jie buvo bėjėgiai. Aikštelės šeimininkai sėkmingai atsilaikė likusias minutes ir išplėšė trečiąsias serijos rungtynes. Galutinis rungtynių rezultatas 77:59.

Vilmista: Giedrius Džiaugys – 18 tšk., Tomas Raulušavičius – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Egidijus Plenta – 12 tšk. (11 atk. kam.), Gytis Mikėnas – 12 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

ASU & Co „AgroVIS“: Gediminas Vasiliauskas – 20 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Aurimas Stanevičius – 11 tšk., Arvydas Svetickas – 8 tšk.

Serijoje iki dviejų pergalių įsivyravo lygybė, o lemiamos rungtynės bus žaidžiamos kovo 27 dieną, tame pačiame A. Sabonio KC.

„Celsis“ nepersistengė rungtynėse prieš „ASU & Co „AgroVIS“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 23:14 val.)„Acme“ pervažiavo negausiai susirinkusius „ASU & Co „AgroVIS“ (2016 lapkričio 05 d., šeštadienis, 15:12 val.)„Celsis“ nesukiai įveikė ASU & CO „AgroVIS“ komandą (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 14:49 val.)„RVG“ krepšininkai nesunkiai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ ekipą (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:10 val.)„Kesko Senukai“ po atkaklios kovos palaužė ASU & Co „AgroVIS“ (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 14:46 val.)„Vilmista“ neturėjo jokių šansų prieš „KUN & KAMS“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Vilmistos“ penketukas neatsilaikė prieš „Lemorą“ (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 09:23 val.)Negausiai susirinkusi „Vilmista“ nepasipriešino „SD Rangai“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 18:03 val.) Kauno švara po dramatiškos kovos nukovė ASU & Co „AgroVIS“ (2017 balandžio 29 d., šeštadienis, 21:08 val.)„Rapala“ ketvirtajame kėlinyje vos neprisižaidė su ASU & Co „AgroVIS“komanda (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 22:12 val.)