Kesko Senukai vs ASU & Co „AgroVIS“ (34:53)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 09 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė ASU & Co „AgroVIS“

2016 gruodžio 09 d., Penktadienis, 22:33 val., peržiūros: 1063

Gruodžio 9 dieną, 20:15 val., KTU Chemijos fakulteto sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Kesko Senukai“ (šeimininkai) ir ASU & Co „AgroVIS“ (svečiai). Rungtynių pradžioje fantastiškai iš toli pataikęs ASU & Co „AgroVIS“ komandos lyderis A.Stanevičius leido savo ekipai nesunkiai nutolti, o po dviejų kėlinukų skirtumas pasiekė ir 20 taškų ribą. Per likusį laiką komandos sužaidė tiesiog tragiškai puolime, bet itin nerezultatyvus žaidimas buvo gerokai parankesnis svečiams, kurie išlaikė saugų pranašumą savo rankose ir laimėjo susitikimą rezultatu 34:53.

Rungtynes labai galingai pradėjo ASU & Co „AgroVIS“ ekipa ir jau pirmojo kėlinuko metu nutolo rezultatu 10:0. „Kesko Senukai“ savo taškų sąskaitą atidarė tik įpusėjus pirmąjam kėlinukui, bet tuomet jau varžovai buvo pabėgę toli į priekį. Nesulaikomai svečių gretose žaidė A.Stanevičius, kuris iš toli atakavo tiesiog fantastiškai, tikslą iki ilgosios pertraukos pasiekė net 7 tritaškiai iš 9 bandymų ir būtent jo pastangomis komanda galėjo džiaugtis 21 taško pranašumu. Labai prastai atakavę „Kesko Senukai“ atsilikinėjo rezultatu 20:41.

Antroje rungtynių dalyje visiškai nusimušė iki tol puikiai atakavusio A. Stanevičiaus taikiklis, o be jo komandoje daugiau neatsirado lyderis galėjęs tempti komandą puolime. Kadangi „Kesko Senukai“ taip pat nesugalvojo nieko naujo puolant, tad dabar abi komandos žaidė itin nerezultatyviai, buvo prametama gausybė metimų net iš po krepšio, o visą tai papildė ir išaugęs klaidų skaičius. Trečiame kėlinuke komandos atitinkamai surinko vos 6 ir 4 taškus, bet turimas dviženklis ASU & Co „AgroVIS“ komandos pranašumas leido jiems jaustis saugiai. Ketvirtame kėlinuke ir vėl buvo galima stebėti prieš tai matytą vaizdą, žaidėjai ir vėl sunkiai pataikė, o rezultatas augo labai lėtai. ASU & Co „AgroVIS“ komandai beliko išlaukti rungtynių pabaigos, nes jų persvara vis dar išliko saugi ir komanda galėjo džiaugtis užtikrinta pergale 34:53.

Rolandas Rakštys (ASU & Co „AgroVIS“):

„mums labai gerai sekėsi pirmame kėlinuke, kuomet puikiai iš toli pataikė A.Stanevičius ir jo pastangomis nutolome. Taip pat labai geras rungtynes sužaidė M.Rudaitis, pagalvosime apie geresnį kontraktą jam“.

Kesko Senukai: Simanas Karalius – 14 tšk. (10 atk. kam.), Tomas Juodviršis – 6 tšk., Andrius Zapalskis – 5 tšk. (6 perimt. kam., 5 išpr. praž.)

ASU & Co „AgroVIS“: Aurimas Stanevičius – 29 tšk., Mantas Maknevičius – 8 tšk. (14 atk. kam.), Gytis Lydeka – 6 tšk. (24 atk. kam.)

„Celsis“ nepersistengė rungtynėse prieš „ASU & Co „AgroVIS“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 23:14 val.)Atkakliose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė ASU & Co „AgroVIS“ komandą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:33 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kesko Senukai“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Kesko Senukai“ po atkaklios kovos palaužė ASU & Co „AgroVIS“ (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 14:46 val.)Taškų lenktynėse Kauno švara palaužė visas rungtynes sėkmingai žaidusius ASU & Co „AgroVIS“ (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 16:04 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:34 val.)„RVG“ krepšininkai nesunkiai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ ekipą (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:10 val.) Kauno švara po dramatiškos kovos nukovė ASU & Co „AgroVIS“ (2017 balandžio 29 d., šeštadienis, 21:08 val.)„Acme“ pervažiavo negausiai susirinkusius „ASU & Co „AgroVIS“ (2016 lapkričio 05 d., šeštadienis, 15:12 val.)„Celsis“ nesukiai įveikė ASU & CO „AgroVIS“ komandą (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 14:49 val.)