ASU & Co „AgroVIS“ vs Kauno švara (88:91)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 04 d., Šeštadienis, 12:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Taškų lenktynėse Kauno švara palaužė visas rungtynes sėkmingai žaidusius ASU & Co „AgroVIS“

2017 kovo 04 d., Šeštadienis, 16:04 val., peržiūros: 971

Asu universiteto sporto salėje šeštadienio popietę pečius surėmė Įmonių lygos komandos.ASU & Co „AgroVIS“ priėmė svečius Kauno švaros vyrus. Nors pirmuosius rungtynių taškus atidarydamas savo komandos taškų kraitį pelnė G.Vasiliauskas, tačiau rungtynių pradžia priklausė Kauno švaros lyderiui Š.Kryžius. Šio krepšininko 4 iš 5 taiklūs tolimi tritaškiai ir sužaidus pusę kėlinio 4:14 svečiai buvo priekyje. Daugiausia A.Bagotyrius ir M.Rudaitis pastangomis dar iki kėlinio pabaigos šeimininkai sugebėjo išlygint rezultatą 21:21, tačiau sėkmingiau paskutinę minutę pabaigę svečiai po pirmo ketvirčio buvo priekyje 21:26. Taškų lenktynės toliau tęsėsi antrajame ketvirtyje. abi komandos žaidė gan komandiškai ir dalinosi kamuoliu. Nors įpusėjus ketvirčiui vis dar 37:40 priekyje buvo svečiai, tačiau antroje kėlinio dalyje A.Stanevičius ir A.Bagotyrius toliau smarkiai baudė varžovus tolimais šūviais ir po paskutinių poros minučių atkarpos 10-2 jau šeimininkai pradėjo diktuoti savas sąlygas pirmaudami 52:46 po 20 -ies minučių kovos.

Trečiajame ketvirtyje įsismaginę šeimininkai dar šiek tiek didino pranašumą ir sužaidus 4min jau buvo atitrukę net 10 taškų. Šalia lyderių A.Bagotyrius bei A.Stanevičius savo darbą kovoje po krepšiais ir keletu taiklių metimų darė ir G.Vasiliauskas, o po trijų ketvirčių 75:67 vis dar priekyje laikėsi šeimininkai. Ketvirtajame kėlinuke ASU & Co „AgroVIS“ vyrų jėgos po truputį atrodė seko. Vis daugiau netikslių metimų neleido jiems išsaugoti persvaros, o Kauno švaros gretose be lyderio Š.Kryžius labai sėkmingai darbavosi M.Brusokas, kuris ir pelnė taškus ir rinko vieną po kito atšokusius kamuolius. Dar keletas sėkmingų svečių žaidėjų M.Senkus bei A.Olberkis metimų ir likus 7 sekundėm iki kėlinio pabaigos 3 taškų pranašumą įgijo Kauno švara, tačiau šeimininkai vis dar turėjo paskutinę galimybę išsigelbėti. Deja, bet pratęsimo išplėšti nepavyko o paskutinioji chaotiška ataka pasibaigė tiesiog prarastu kamuoliu po kurio rezultatu 91:88 pergalę šventė Kauno švara vyrukai.

ASU & Co „AgroVIS“: Aurimas Stanevičius – 28 tšk. (10 atk. kam.), Andrius Bagotyrius – 23 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 16 tšk. (16 atk. kam., 6 rezult. perd.)

Kauno švara: Šarūnas Kryžius – 28 tšk., Mykolas Brusokas – 24 tšk. (17 atk. kam., 6 išpr. praž.), Andrius Olberkis – 14 tšk. (7 rezult. perd.), Martynas Senkus – 13 tšk.

Kauno švara po dramatiškos kovos nukovė ASU & Co „AgroVIS“ (2017 balandžio 29 d., šeštadienis, 21:08 val.)„Kesko Senukai“ po atkaklios kovos palaužė ASU & Co „AgroVIS“ (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 14:46 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė ASU & Co „AgroVIS“ (2016 gruodžio 09 d., penktadienis, 22:33 val.)„Acme“ pervažiavo negausiai susirinkusius „ASU & Co „AgroVIS“ (2016 lapkričio 05 d., šeštadienis, 15:12 val.)„Celsis“ nesukiai įveikė ASU & CO „AgroVIS“ komandą (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 14:49 val.)„Rapala“ ketvirtajame kėlinyje vos neprisižaidė su ASU & Co „AgroVIS“komanda (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 22:12 val.)„RVG“ krepšininkai nesunkiai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ ekipą (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:10 val.)Taškų lenktynėse sėkmė šypsojosi Kauno Švarai (2017 vasario 07 d., antradienis, 21:31 val.)„Celsis“ nepersistengė rungtynėse prieš „ASU & Co „AgroVIS“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 23:14 val.)Atkakliose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė ASU & Co „AgroVIS“ komandą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:33 val.)