Ryterna vs ASU & Co „AgroVIS“ (68:50)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 02 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ be vargo įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą.

2016 lapkričio 02 d., Trečiadienis, 23:34 val., peržiūros: 1478

Ketvirtadienį, lapkričio 2 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko įmonių lygos "Baltik sport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai "Ryterna" ir svečiai ASU & CO "AgroVIS" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Ryterna" ekipa, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (15:9). Antrame kėlinyje šeimininkai sužaidė dar geriau, po kurio komandas skyrė jau 20 taškų – (34:14). Trečiame kėlinyje "Ryterna" dar keliais taškais padidino pranašumą ir komandas skyrė jau 24 taškai – (54:30). Ketvirtame kėlinyje ASU & CO "AgroVIS" ekipai pavyko sužaisti geriau, bet rungtynės vistiek laimėjo "Ryterna" rezultatu – (68:50).

Pirmasis kėlinys prasidėjo 6 iš eilės pelnytais "Ryterna" ekipos taškais, netrukus savo pirmuosius taškus pavyko pelnyti ir ASU & CO "AgroVIS" ekipai, po kurių sužaidus 3 minutes rezultatas buvo – (6:2). Prabėgus dar 2 minutėms ir kėliniui įpusėjus šeimininkai vis dar pirmavo rezultatu – (9:2). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė keistis tiksliomis atakomis, po kurių pirmasis kėlinys baigėsi "Ryternos" naudai rezultatu – (15:9).

Antrasis kėlinys kiek geriau prasidėjo šeimininkų ekipai, kuria sužaidus 4 minutes pavyko padidinti skirtumą iki 8 taškų – (20:12). Prabėgus dar keletai minučių ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau dviženklis taškų skirtumas – (25:14). Per likusį laiką šeimininkai dar šiek tiek padidino skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 20 taškų – (34:14).

Trečią kėlinį geriau pradėjo "Ryterna" ekipa, kuri sužaidus pirmas 4 minutes sugebėjo padidinti skirtumą iki 30 taškų – (47:17). Prabėgus dar keletai minučių komandas skyrė jau 32 taškai ir tai buvo didžiausia turėta persvara rungtynėse – (54:22). Visgi per likusį laiką svečiai susigriebė, pelnė 8 taškus iš eilės ir trečiais kėlinys baigėsi rezultatu – (54:30).

Ketvirtame kėlinyje ASU & CO "AgroVIS" ekipai sužaidus pirmas 5 minutes pavyko dar labiau sumažinti skirtumą – (60:41). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis, kurios svečiams leido dar vienu tašku sumažinti skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (68:50).

Po laimėtų rungtynių "Ryterna" ekipos treneris kalbėjo: "Niekada nesitikime lengvos kovos, visi moka žaisti krepšinį, tai prieš rungtynes visada stengiamės susikaupti. Pirmoje rungtynių dalyje pavyko puikiai sužaisti. Vėliau antroje rungtynių dalyje šiek tiek atsipalaidavome, patingėjome gynyboje, ir tas žaidimas toks buvo daugiau savo malonumui."

Ryterna: Kęstutis Dmitrijevas – 17 tšk., Gintaras Rinkevičius – 10 tšk., Aurimas Milūnas – 10 tšk.

ASU & Co „AgroVIS“: Mantas Rudaitis – 10 tšk., Danas Laurinavičius – 9 tšk., Modestas Šimukonis – 8 tšk.

„Celsis“ nesukiai įveikė ASU & CO „AgroVIS“ komandą (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 14:49 val.)„RVG“ krepšininkai nesunkiai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ ekipą (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:10 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)„Ryterna“ po įtemptos kovos įveikė „Acme“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje įveikė „RVG“ komandą (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Vilmista“ atsirevanšavo „ASU & Co „AgroVIS“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:43 val.)„Acme“ pervažiavo negausiai susirinkusius „ASU & Co „AgroVIS“ (2016 lapkričio 05 d., šeštadienis, 15:12 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įveikė „Kauno tiltus“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 20:34 val.)„Kesko Senukai“ po atkaklios kovos palaužė ASU & Co „AgroVIS“ (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 14:46 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įveikė „KUN & KAMS“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 19 d., trečiadienis, 20:28 val.)