ASU & Co „AgroVIS“ vs automokykla.lt (52:80)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 12:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„RVG“ krepšininkai nesunkiai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ ekipą

2016 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 19:10 val., peržiūros: 1335

Lapkričio 13 dieną, 12:30 val., Aleksandro Stulginskio universiteto sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos ASU & Co „AgroVIS“ (šeimininkai) ir „RVG“ (svečiai). Nors pirmasis kėlinukas buvo nerezultatyvus ir lygus, tačiau jau antrojo ketvirčio metu į priekį pabėgo „RVG“ krepšininkai, kurie nesunkiai pasiekė ir dviženklį pranašumą. Vėliau skirtumas tik augo, o rungtynių likimas tapo aiškus, pasiekę triuškinamą persvarą svečiai daugiau laiko pasireikšti davė atsarginiams žaidėjams, o rungtynės baigėsi rezultatu 52:80.

Rungtynių starte abi komandos sunkiai rinko taškus, bet gana greitai galima buvo pastebėti, kad svečių puolimas veikia daug sklandžiau, o komandos lyderis M.Stankevičius provokavo vieną po kitos varžovų pražangas ir tik netaiklūs baudų metimai neleido nutolti. Tuo tarpu ASU & Co „AgroVIS“ ekipos žaidimas buvo ne toks užtikrintas, žaidėjams sunkiai sekėsi komandinis puolimas, tad beveik visus taškus rinko vienintelis D.Laurinavičius, kuris pats ir susikurdavo progas atakuoti. Jau antrojo kėlinuko metu „RVG“ pabėgo tolyn, o prasidedant ilgajai pertraukai jų pranašumas siekė 13 taškų 27:40.

ASU & Co „AgroVIS“ antroje rungtynių dalyje tiesiog neturėjo rezervų lygiai kovoti su varžovais, trumpas suolelis ir tik vienas ryškesnis žaidėjas puolime, neleido tikėtis sėkmingos baigties. Skirtumas nepastebimai pasiekė 20 taškų ribą, o rungtynių likimas tapo aiškus. „RVG“ jautėsi užtikrintai, komanda daugiau pasireikšti leido atsarginiams žaidėjams. Svečiai rezultatyviai sužaidė paskutinėmis minutėmis ir savo persvarą padidino net iki triuškinamos 30 taškų ribos, o susitikimas baigėsi rezultatu 52:80.

ASU & Co „AgroVIS“: Danas Laurinavičius – 24 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Modestas Šimukonis – 11 tšk. (17 atk. kam.), Aurimas Stanevičius – 11 tšk.

RVG: Mantas Stankevičius – 23 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Martynas Gailiūnas – 21 tšk. (6 rezult. perd.), Rokas Šipila – 18 tšk.

„Celsis“ nesukiai įveikė ASU & CO „AgroVIS“ komandą (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 14:49 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:34 val.)„Acme“ pervažiavo negausiai susirinkusius „ASU & Co „AgroVIS“ (2016 lapkričio 05 d., šeštadienis, 15:12 val.)„Vilmista“ atsirevanšavo „ASU & Co „AgroVIS“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:43 val.)„Kesko Senukai“ po atkaklios kovos palaužė ASU & Co „AgroVIS“ (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 14:46 val.)„Rapala“ ketvirtajame kėlinyje vos neprisižaidė su ASU & Co „AgroVIS“komanda (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 22:12 val.)„Celsis“ nepersistengė rungtynėse prieš „ASU & Co „AgroVIS“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 23:14 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė ASU & Co „AgroVIS“ (2016 gruodžio 09 d., penktadienis, 22:33 val.)Atkakliose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė ASU & Co „AgroVIS“ komandą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:33 val.)„RVG“ vos neprisižaidė su „Best 4 You“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 19:35 val.)