Vėjų linija & Garliavos duona vs Kauno švara (89:95)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 31 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (Aukuro vid. m-klos patalpos), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Kauno švara“ tik po atkaklios kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą

2016 spalio 31 d., Pirmadienis, 23:50 val., peržiūros: 1546

Pirmadienį, spalio 31 dieną, Pilėnų pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Vėjų linija & Garliavos duona“ bei svečių „Kauno švara“ ekipų. Didžiąją rungtynių dalį komandos žaidė apylygiai, ypač pirmoje rungtynių pusėje. Trečiajame kėlinyje išryškėjo kiek didesnis svečių ekipos pranašumas. Nuo to laiko jie turėto pranašumo nepaleido iš rankų ir po sunkios kovos iškovojo pergalę.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo rezultatyviu ir taškas į tašką komandų žaidimu. Tuomet penkis taškus be atsako pelnė šeimininkai ir įgijo penkių taškų pranašumą. Tačiau tuomet šešis taškus paeiliui pelnė svečių ekipa ir persvėrė rezultatą savo naudai. Tuomet tokią pačią atkarpą sužaidė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ir susigrąžino turėtą pranašumą. Visgi, kėlinio pabaigoje kiek geriau atrodė „Kauno švaros“ ekipa, kuri ne tik, kad pavijo savo varžovus, bet ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo minimalų pranašumą – 21:22. Antrajame kėlinyje komandos apsukų nemažino ir vis žaidė greitą bei rezultatyvų krepšinį. Komandos vėl žaidė gan apylygiai, bet įpusėjus kėliniui, svečiams pavyko įgyti penkių taškų atotrūkį, o vėliau jį padidinti ir iki aštuonių. Tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkų ekipa susiimė, sužaidė gerą atkarpą bei išlygino rezultatą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 46:46.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandoms jau kiek sunkiau sekėsi pelnyti taškus. Komandos ir toliau žaidė apylygiai, o sužaidus pusę ketvirčio komandas skyrė vos trys taškai. Vėliau, po kelių sėkmingų atakų, „Kauno švaros“ ekipai pavyko spurtuoti 9:0 bei įgyti jau dviženklį pranašumą. Netrukus „Vėjų linija & Garliavos duona“ deficitas sumažėjo iki šešių taškų, bet kėlinuką taikliu dvitaškiu užbaigė svečiai ir prieš ketvirtąjį kėlinį turėjo aštuonių taškų pranašumą – 64:72. Ketvirtajame kėlinyje svečiai ir toliau buvo priekyje ir kontroliavo žaidimą. Jie per daug arti neprisileido savo varžovų. Skirtumas tarp komandų svyravo nuo trijų iki šešių taškų praktiškai visą kėlinį. Likus žaisti minutei, „Kauno švara“ savo pranašumą padidino iki aštuonių taškų, o to jiems pilnai ir užteko. Po sunkios kovos „Kauno švara“ palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą, rezultatu 89:95.

Vėjų linija & Garliavos duona: Laurynas Varnas – 27 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Mantas Daunoravičius – 23 tšk. (5 išpr. praž.), Vytautas Vaškevičius – 14 tšk. (12 atk. kam., 9 rezult. perd.), Rokas Itomlenskis – 10 tšk. (10 atk. kam.)

Kauno švara: Andrius Olberkis – 28 tšk. (7 rezult. perd.), Šarūnas Kryžius – 27 tšk. (6 rezult. perd.), Mykolas Brusokas – 14 tšk. (10 atk. kam.)

„Acme“ po gana atkaklios kovos įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:20 val.)„Remza & Langvila“ sezono starte įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 01:21 val.) „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ tik pačioje rungtynių pabaigoje įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ šešetą (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 21:45 val.)„Kauno švara“ be didesnio vargo įveikė „Vilmista“ ekipą. (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 23:29 val.)„Callcredit“ neturėjo daug vargo su „Vėjų linija & Garliavos duona“ komanda (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Nuo pat rungtynių pradžios pirmavę „automokykla.lt“ krepšininkai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 20:59 val.)Celsis lygioje kovoje privertė pasiduoti Vėjų linija & Garliavos duona (2017 balandžio 04 d., antradienis, 21:30 val.)Gėlių bankas neatlaikė Vėjų linija & Garliavos duona mesto iššūkio (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 22:15 val.)Ketvirtame kėlinyje dominavęs „Celsis“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 20:45 val.)Sėkmingiau antrą pusę sužaidusi „Alaina & Limobus“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 21:05 val.)