Restauratoriai & Hausa vs ASU & Co „AgroVIS“ (65:59)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Sunkioje kovoje „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „ASU & Co Agrovis“

2016 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 17:02 val., peržiūros: 1443

Sekmadienio popietę įmonių „Baltik Sport“ lygoje Kauno kolegijos didžiojoje salėje susitiko „Restauratoriai & Hausa“ ir „ASU & Co Agrovis“ komandos.

Rungtynes abi komandos pradėjo žaisdamos taškas į tašką ir nei viena komanda negalėjo įgyti didesnio pranašumo pirmoje pirmo kėlinio pusėje. Pirmojo kėlinio antroje pusėje „ASU & Co Agrovis“ įjungė aukštesnę pavarą ir pademonstravo greitajį puolimą, kuris leido įgyti keturių taškų pranašumą ir taip užbaigė kėlinį rezultatu 16:20.

Antrajame kėlinyje šeimininkai pradėjo išnaudoti susikurtas progas ir sėkmingai metė tolimus metimus. Įpusėjus antrajam kėliniui „Restauratoriai & Hausa“ komanda turėjo jau 6 taškų pranašumą. Visa antrąjį kėlinį „ASU & Co Agrovis“ nesugebėjo sumažinti šeimininkų pranašumo ir pabaigė kėlinį turėdami 7 taškų deficitą 36:29.

Po ilgosios pertraukos žaidimas vyko apygliai – „ASU & Co Agrovis“ neleido nutolti šeiminkams ir įgyti didesnio pranašumo. Trečiojo kėlinio pabaigoje „Restauratoriai & Hausa“ po taiklių V. Kalesnikovo metimų įgijo 8 taškų pranašumą ir po trijų kėlinių pirmavo rezultatu 52:44.

Ketvirtajame kėlinyje „ASU & Co Agrovis“ komanda bandė sugrįžti į varžybas ir panaikinti šeiminkų pranašumą. Pirmoje ketvirto kėlinio pusėje sėkmingai atakavę iš tolimesnių distancijų svečių komanda rezultatą sumažino iki 1 taško (59:58). Antroje ketvirto kėlinio pusėje svečiams pavyko įmesti vos viena tašką per 5 minutes, o šeiminkai tuo pasinaudojo ir šventė sudėtingą pergalę prieš „ASU & Co Agrovis“ komanda. Rungtynių rezultatas 65:59.

Po laimėtų važybų atsisakęs šnekėti „Restauratoriai & Hausa“ treneris perleido šią garbę komandos žaidėjui Vygintui Kalesnikui: „Iškovojome sunkią pergalę, bet žaidimas nebuvo toks geras, koks galėjo.“ Kaip pagrindinę priežastį žaidėjas įvardino, kad pirmą kartą atvykęs į „Restauratoriai & Hausa“ varžybas jis sutvarkė visus komandos reikalus aikštelėje.

Restautatoriai & Hausa: Povilas Mickūnas – 19 tšk., Jonas Snudaitis – 17 tšk., Vygintas Kalesnikas – 16 tšk. (6 atk. kam.), Rėjus Pociūnas – 11 tšk. (5 atk. kam.).

ASU & Co „Agrovis“: Aurimas Stanevičius – 18 tšk. (6 atk. kam.), Danas Laurinavičius – 15 tšk., Andrius Bagotyrius – 10 tšk. (6 atk. kam.), Gediminas Vasiliauskas 9 tšk. (15 atk. kam.).

„Restauratoriai & Hausa“ tik po atkaklios kovos įveikė „Lemora“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Ryterną“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 21:09 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be didesnių problemų įveikė „Callcredit“ (2017 vasario 24 d., penktadienis, 00:38 val.)Restauratoriai & Hausa įveikė Celsis (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 17:09 val.)„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai įveikė „Vilmistą“ (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:18 val.)„Restauratoriai & Hausa“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ACME“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 16:54 val.)„Restauratoriai & Hausa“ sutriuškino „Vilmistą“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 20:12 val.)Po atkaklios kovos „Restauratoriai & Hausa“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Restauratoriai & Hausa“ išvargo pergalę prieš „Artstone“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:44 val.)„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai susitvarkė su „Callcredit“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:56 val.)