„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Aurimas Stankevičius (Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“, C lyga)16170,94
2Mantas Butėnas (Street Food, C lyga)15131,15
3Edgaras Vaičiūnas (Feniksas, C lyga)14101,40
4Ringoldas Rainys (Menų kambarys & BC „Rhino“ (skola), Įmonių lyga)14121,17
5Robertas Petrolis (KTK ‒ Enerstena, Įmonių lyga)13140,93
6Vytautas Čypas (Alaina, Įmonių lyga)13131,00
7Rimantas Vilkys (Artilerijos batalionas, C lyga)13140,93
8Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, C lyga)13180,72
9Julius Fiodorovičius (KK „Žaibas“, C lyga)13170,76
10Žilvinas Kiveris (Feniksas, C lyga)13131,00
11Kipras Atkočiūnas (Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas, Įmonių lyga)1291,33
12Martynas Simanavičius (Acme grupė, Įmonių lyga)12160,75
13Povilas Patackas (KK „Žaibas“, C lyga)11160,69
14Mantas Daunoravičius (Acme grupė, Įmonių lyga)11150,73
15Egidijus Plenta (Vilmista, Įmonių lyga)11130,85
16Deividas Leonavičius (Tie geresni, C lyga)11160,69
17Gintaras Bagdžiūnas (Ulmas, Įmonių lyga)1091,11
18Dalius Grušauskas (Lietuvos geležinkeliai, C lyga)10150,67
19Pijus Imbrasas (Baltic Master & Kauno NTI-PN, C lyga)10110,91
20Mantautas Patašius (Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas, Įmonių lyga)10150,67
21Martynas Kadakauskis (Festo, Įmonių lyga)10150,67
22Edgaras Baukys (Nauja banga, C lyga)10170,59
23Mantas Maslenikovas (Best 4 You, Įmonių lyga)9140,64
24Mindaugas Naučius (Alaina, C lyga)9130,69
25Mantautas Patašius (Kauno savivaldybė & Policija, 30+ lyga)9100,90

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Vytautas Vaškevičius (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)95185,28
2Julius Fiodorovičius (KK „Žaibas“, C lyga)83174,88
3Gediminas Makauskas (BC „Prisikėlę“, C lyga)83184,61
4Dovydas Znutas (Elektromontuotojas, C lyga)82155,47
5Ringoldas Rainys (Menų kambarys & BC „Rhino“ (skola), Įmonių lyga)78126,50
6Vytautas Čypas (Alaina, C lyga)77164,81
7Aurimas Cibulskis (Acme grupė, Įmonių lyga)74126,17
8Povilas Vidžiūnas (KMAIK, C lyga)74135,69
9Ernestas Eičas (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)70174,12
10Eduardas Mačiulis (Baltic Master & Kauno NTI-PN, C lyga)66144,71
11Vytautas Tirva (Nebajeris, C lyga)66144,71
12Justinas Čekanauskas (Artilerijos batalionas, C lyga)63125,25
13Kęstutis Ruočkus (Street Food, C lyga)63144,50
14Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, C lyga)63183,50
15Deividas Prieskienis (Nebajeris, C lyga)62163,88
16Raimondas Baliūnas (Remza & Langvila, Įmonių lyga)61144,36
17Tomas Žvirblis (Lietuvos geležinkeliai, C lyga)61154,07
18Edgaras Baukys (Nauja banga, C lyga)60173,53
19Almantas Atkočaitis (Baltic Master & Kauno NTI-PN, C lyga)59153,93
20Ringoldas Rainys (BC „Rhino“, C lyga)58153,87
21Tomas Grigalevičius (Kauno savivaldybė & Policija, 30+ lyga)55115,00
22Domas Balsevičius (Kauno technikos kolegija, C lyga)55124,58
23Žygimantas Vilius (BC „Rhino“, C lyga)55143,93
24Ugnius Paškauskas (VDU ‒ ŽŪA, C lyga)55153,67
25Šarūnas Mickus (Brentex Trailer & Partner, Įmonių lyga)55153,67

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Arnas Mikalauskas (BC „Bitdefender“, Įmonių lyga)4140,29
2Arvydas Svetickas (ASU & Co „AgroVIS“, Įmonių lyga)4140,29
3Karolis Čepononis (Kauno švara, C lyga)3100,30
4Edgaras Vaičiūnas (Feniksas, C lyga)3100,30
5Paulius Lekečinskas (SK „Mattas“, C lyga)3110,27
6Marius Lukoševičius (KTK ‒ Enerstena, Įmonių lyga)3110,27
7Paulius Juchnevičius (Šernai, 30+ lyga)3130,23
8Mindaugas Kazikaitis (Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“, C lyga)3150,20
9Ramūnas Švagždys (Adma, Įmonių lyga)3160,19
10Lukas Brazdauskis (Arkus, C lyga)240,50
11Ignas Grigaravičius (DNC prekyba, Kauno Mero taurė 2018)250,40
12Giedrius Jevstignejevas (DNC prekyba, Kauno Mero taurė 2018)250,40
13Karolis Valiulis (Omega, Kauno Mero taurė 2018)260,33
14Nerijus Kurklietis (Omega, Kauno Mero taurė 2018)260,33
15Vilius Šiupinys (TransUnion, Įmonių lyga)270,29
16Laimonas Garnelis (Šernai, 30+ lyga)270,29
17Regimantas Vaitasius (Resmila.lt, Kauno Mero taurė 2018)270,29
18Justas Kralikauskas (KM „Žalgiris“, B lyga)270,29
19Modestas Naginionis (Hidraulit, Įmonių lyga)280,25
20Mantas Sadauskas (Advokatų kontora „Konsus“, B lyga)280,25
21Tadas Ambraziejus (Adma, Įmonių lyga)280,25
22Karolis Mikuličius (Kauno švara, C lyga)280,25
23Laurynas Stankevičius (Neveronys ‒ KKA, C lyga)290,22
24Laisvydas Karvelis (ASS Endress + Hauser, Įmonių lyga)290,22
25Kipras Sirtautas (BC „Game On“, C lyga)290,22

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Gytis Voloskevičius (Alaina, C lyga)12 (181 min.)17
2Paulius Danilevičius (Nauja banga, C lyga)12 (139 min.)17
3Nerijus Damošius (BC „Prisikėlę“, C lyga)11 (201 min.)17
4Gytis Voloskevičius (Alaina, Įmonių lyga)11 (195 min.)14
5Voldemaras Vilius (BC „Rhino“, C lyga)11 (125 min.)13
6Dovydas Krapavickas (KMAIK, C lyga)10 (145 min.)12
7Vilius Lincevičius (Best 4 You, Įmonių lyga)10 (55 min.)14
8Darijus Jagminas (Adma, Įmonių lyga)10 (39 min.)12
9Albertas Duoba (Menų kambarys & BC „Rhino“ (skola), Įmonių lyga)9 (178 min.)13
10Gediminas Anušauskas (Vilkai, C lyga)9 (130 min.)13
11Linas Stankūnas (ASU & Co „AgroVIS“, Įmonių lyga)9 (81 min.)15
12Evaldas Bružas (Nauja banga, C lyga)9 (52 min.)17
13Rytis Skorokodas (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)9 (51 min.)14
14Justas Kariniauskas (Artilerijos batalionas, C lyga)8 (125 min.)15
15Karolis Dautartas (Ulmas, Įmonių lyga)8 (123 min.)13
16Martynas Paulaitis (UNO, 30+ lyga)8 (119 min.)9
17Dainius Kasperavičius (Vilkai, C lyga)8 (113 min.)11
18Justas Šimkus (Hidraulit, Įmonių lyga)8 (109 min.)10
19Pijus Imbrasas (Norvelina, Įmonių lyga)8 (103 min.)11
20Vismantas Kaniušekas (Gemavila, C lyga)8 (94 min.)14
21Vilius Pavilonis (Hidraulinės sistemos, C lyga)8 (72 min.)12
22Remigijus Kuncevičius (Vilkai, C lyga)8 (70 min.)15
23Edmundas Sladkevičius (Tie geresni, C lyga)8 (70 min.)18
24Tomas Makaras (Vilkai, C lyga)8 (70 min.)13
25Andrius Minkevičius (Best 4 You, Įmonių lyga)8 (69 min.)11
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu