„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Benas Navikas (Promatecha, Įmonių lyga)12121,00
2Tomas Ziutelis (Pikenpokas, II lyga)11150,73
3Einoras Stankus (Lympo, II lyga)11150,73
4Marijus Našlėnas (VU Kauno fakultetas, II lyga)10160,63
5Armandas Sinkevičius (KM „Žalgiris“, II lyga)10150,67
6Rytis Sadauskas (Promatecha, Įmonių lyga)10140,71
7Marius Juodis (Tetas, Įmonių lyga)991,00
8Vytautas Kamarūnas (BC „Rhino“, II lyga)961,50
9Manvydas Uselis (UB Solar, Įmonių lyga)9100,90
10Marijus Janavičius (Kauno energija, Įmonių lyga)9130,69
11Giedrius Liutkevičius (Teltonika, II lyga)9140,64
12Matas Namikas (MB „TR Project“, II lyga)9160,56
13Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, II lyga)9140,64
14Robertas Petrolis (Promatecha, Įmonių lyga)9140,64
15Dominykas Vilkius (Teltonika, II lyga)9150,60
16Vytautas Kamarūnas (VšĮ BC „Rhino“, Įmonių lyga)842,00
17Tomas Šorius (Sparta, II lyga)8150,53
18Karolis Budzeika (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)8110,73
19Tadas Marcinkus (MB „TR Project“, II lyga)8160,50
20Laurynas Chalytovas (UNO, II lyga)8100,80
21Gytis Slapšys (Pikenpokas, II lyga)8110,73
22Ernestas Ramanauskas (BC „Game On“, II lyga)8130,62
23Dovydas Urbanavičius (Festo, Įmonių lyga)7110,64
24Danas Laurinavičius (Akademija VDU-ŽUA, II lyga)761,17
25Ramūnas Banys (Clutch, II lyga)7110,64

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Marijus Našlėnas (VU Kauno fakultetas, II lyga)81165,06
2Einoras Stankus (Lympo, II lyga)70154,67
3Matas Namikas (MB „TR Project“, II lyga)63163,94
4Armandas Sinkevičius (KM „Žalgiris“, II lyga)62154,13
5Mindaugas Leščinskas (Rajonas, II lyga)58144,14
6Lukas Grincevičius (Clutch, II lyga)57134,38
7Egidijus Kumža (Festo, Įmonių lyga)57163,56
8Manvydas Uselis (UB Solar, Įmonių lyga)53105,30
9Dominykas Vilkius (Teltonika, II lyga)53153,53
10Arnas Malakauskas (VšĮ „Gatvės vaikai“, II lyga)52153,47
11Gytis Slapšys (Pikenpokas, II lyga)50114,55
12Deividas Prieskienis (Promatecha, Įmonių lyga)50153,33
13Deimantas Vaitkus (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)4995,44
14Aivaras Kelpšas (Vilmista, Įmonių lyga)49114,45
15Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, II lyga)48143,43
16Gytis Vyšniauskas (Skroblų alėja, II lyga)47162,94
17Mindaugas Lisanka (Tetas, Įmonių lyga)4695,11
18Benas Navikas (Promatecha, Įmonių lyga)45123,75
19Mantas Stankevičius (GZP ‒ 2, II lyga)45143,21
20Eduardas Straigis (Romegas, II lyga)45143,21
21Valdas Kimbras (Tetas, Įmonių lyga)44133,38
22Ernestas Eičas (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)44152,93
23Tomas Vaitkus (Kautech ‒ 2, II lyga)43113,91
24Tomas Ziutelis (Pikenpokas, II lyga)43152,87
25Marius Juodis (Tetas, Įmonių lyga)4294,67

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Aurimas Jankauskas (VšĮ „Gatvės vaikai“, II lyga)3150,20
2Aurimas Jankauskas (VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2, III lyga)260,33
3Evaldas Basys (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)270,29
4Aras Jukna (Vilniaus kolegija, Apskričių krepšinio lyga)280,25
5Domantas Strimilas (Kauno švara, I lyga)2100,20
6Laisvydas Žirlauskas (Scandagra, Įmonių lyga)2100,20
7Kajus Lapienis (Lietuvos sporto universitetas 2, I lyga)2110,18
8Gvidas Vaičiuška (Klausučių alaus darykla, II lyga)2120,17
9Dalius Grušauskas (MB „TR Project“, II lyga)2130,15
10Gytis Mikėnas (Kauno Rami, II lyga)2130,15
11Dovydas Redeckas (Lankstukas, II lyga)2130,15
12Tautvydas Šimėnas (Lympo, II lyga)2130,15
13Saimonas Rauba (Lympo, II lyga)2130,15
14Eduardas Straigis (Romegas, II lyga)2140,14

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Titas Bilvinas (KM „Žalgiris“, II lyga)11 (126 min.)15
2Lukas Paškevičius (Pikenpokas, II lyga)10 (55 min.)11
3Titas Repšys (VU Kauno fakultetas, II lyga)9 (61 min.)12
4Kernius Budrys (KM „Žalgiris“ 2, I lyga)9 (61 min.)12
5Andrius Gudiškis (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)8 (85 min.)13
6Mantas Žeronas (Lietuvos sporto universitetas, I lyga)8 (80 min.)12
7Simanas Černauskas (Tetas, Įmonių lyga)7 (167 min.)7
8Deividas Prieskienis (Promatecha, Įmonių lyga)7 (125 min.)15
9Mantas Gaubys (Plastena, Įmonių lyga)7 (95 min.)10
10Mantas Vilimas (Vilmista, Įmonių lyga)7 (78 min.)10
11Gediminas Naujalis (MB „TR Project“, II lyga)7 (74 min.)13
12Mindaugas Petokaitis (VšĮ „Gatvės vaikai“, II lyga)7 (74 min.)14
13Karolis Šabūnas (Hidraulinės sistemos, Įmonių lyga)7 (59 min.)9
14Raimondas Viskantas (Skroblų alėja, II lyga)7 (44 min.)15
15Matas Kasperavičius (Kautech ‒ 2, II lyga)7 (32 min.)11
16Jokūbas Venslovas (KM „Žalgiris“ 2, I lyga)7 (31 min.)7
17Tomas Achramavičius (VU Kauno fakultetas, II lyga)7 (21 min.)7
18Benas Andriuškevičius (KM „Žalgiris“ 2, II lyga)6 (102 min.)13
19Modestas Gudukas (Krepsiniofanai.lt 1, III lyga)6 (100 min.)9
20Virginijus Dailidė (UNO, II lyga)6 (97 min.)12
21Tadas Adamonis (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)6 (81 min.)15
22Mantas Rudaitis (Akademija VDU-ŽUA, II lyga)6 (80 min.)13
23Šarūnas Bernatavičius (Kauno Rami, II lyga)6 (68 min.)8
24Nedas Zvicevičius (KM „Žalgiris“, II lyga)6 (67 min.)14
25Jokūbas Vyšniauskas (Festo, Įmonių lyga)6 (66 min.)12
© 2013 VšĮ „Įmonių sporto lyga“. Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu