Rapala vs ASU & Co „AgroVIS“ (66:60)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 30 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Rapala“ ketvirtajame kėlinyje vos neprisižaidė su ASU & Co „AgroVIS“komanda

2017 sausio 30 d., Pirmadienis, 22:12 val., peržiūros: 1148

Sausio 30 dieną, pirmadienį, įvyko „Baltik Sport“ įmonių lygos rungtynės tarp aikštės šeiminkų „Rapala“ žaidėjų bei svečių statusą turėjusių ASU & Co „AgroVIS“ komandų. Pirmuosius trys kėlinius užtikrintai žaidę šeimininkai, ketvirtajame gerokai per anksti atsipalaidavo ir leido svečiams grėsmingai priartėti. Vis dėl to, „Rapala“ persvarą išsaugojo ir laimėjo rungtynes rezultatu 66:60 (23:16, 18:9, 17:15, 8:20).

Rungtynių starte geriau sėkėsi „Rapala“ ekipos žaidėjams. Nors rungtynių pradžioje abiems ekipoms sunkiai sekėsi rinkti taškus, tačiau būtent šeimininkai pirmieji „pralaužė“ ledus ir sužaidus puse pirmojo kėlinio pirmavo (12:3). D. Laurinavičio pastangomis ASU & Co „AgroVIS“ ekipai buvo pavykę kiek priartėti (12:8), tačiau fantastiškai žaidęs L.Kalėda pelnęs savo ekipai jau keturioliktą tašką, tuo pačiu atstatė ir devynių taškų persvarą savo komandai (17:8). Neilgai trukus, pirmieji M. Pažėros taškai rungtynėse „Rapalai“ ekipai leido pirmauti jau net dviženkliu taškų skirtumu (20:10). Besibaigiant kėliniui ASU & Co „AgroVIS“ komandai dar kiek pavyko aptirpdyti atsilikimą – 23:16.

Antroje kėlinio pradžioje komandoms ir vėl sunkiai sekėsi rinkti taškus, o pirmieji juos pradėję rinkti ir vėl buvo šeimininkai. Sužaidus puse antrojo kėlinio, skirtumas tarp komandų buvo jau dvylika taškų (31:19). ASU & Co „AgroVIS“ komandos puolimui ir toliau stringant, „Rapala“ netruko tuo pasinaudoti – devynioliktą rungtynių minutę skirtumas tarp komandų pasiekė septyniolikos taškų atžymą (38:21). Iki kėlinio pabaigos svečiams iš „Rapala“ ekipos pranašumo pavyko atimti vos taškelį – 41:25.

Trečiajį kėlinį L.Kalėda atidarė tritaškiu metimu ir dvidešimt trečiuoju savo tašku rungtynėse, o šeimininkų pranašumas pasiekė jau net devyniolikos taškų atžamą (44:25). Svečiai stengėsi mažinti atsilikimą, tačiau į kiekvieną jų mėginimą priartėti šeimininkai rasdavo atsakymą (26 min. 50:32). Dvidešimt devintąją rungtynių minutę skirtumas tarp komandų išaugo net iki dvidešimt keturių (58:34), bet svečių pelnyti šešiai taškai iš eilės, prieš lemiamą ketvirtą iš „Rapala“ ekipos pranašumo paliko aštuonioliką taškų – 58:40.

Ketvirtajame kėlinyje ASU & Co „AgroVIS“ komanda vedina M. Skiedros kilo į lemiamą šturmą – net dešimt iš eilės M. Skiedros taškų (red. past. pirmieji taškai rungtynėse), leido jo ekipai priartėti iki aštuonių taškų (36 min. 60:52). „Rapala“ ekipa buvo priversta prašyti minutės pertraukėlės, po kurios svečių puolimas ir vėl įstrigo. ASU & Co „AgroVIS“ komandos žaidėjai neišnaudojo keletos puikių progų pelnyti taškus ir taip dar labiau priartėti, o tuo pasinaudoję šeimininkai tiesiog išlaikė savo persvarą. „Rapala“ rungtynes laimėjo rezultatu 66:60.

Po laimėtų rungtynių „Rapala“ treneris Gediminas Mickevičius nedaugžodžiavo:

Galvojom, kad bus geriau, bet gavosi kaip visada.

Tuo tarpu ASU & Co „AgroVIS“ ekipos žaidėjas Mantas Rudaitis pritariant komandai teigė, kad labai trūko trenerio:

Pritrūko aukštų žmonių ir pritrūko trenerio.

„Rapala“: Laurynas Kalėda – 28 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Gediminas Mickevičius – 15 tšk., Martynas Kalėda – 9 tšk. (10 atk. kam.)

ASU & Co „AgroVIS“: Arūnas Žotkevičius – 19 tšk. (13 atk. kam.), Danas Laurinavičius – 11 tšk., Arvydas Svetickas – 11 tšk., Modestas Skiedra – 10 tšk.

„Rapala“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Celsis“ nesukiai įveikė ASU & CO „AgroVIS“ komandą (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 14:49 val.)„Vilmista“ atsirevanšavo „ASU & Co „AgroVIS“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:43 val.)„Celsis“ nepersistengė rungtynėse prieš „ASU & Co „AgroVIS“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 23:14 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:34 val.)Taškų lenktynėse Kauno švara palaužė visas rungtynes sėkmingai žaidusius ASU & Co „AgroVIS“ (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 16:04 val.)„RVG“ krepšininkai nesunkiai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ ekipą (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:10 val.)Pirmą kėlinuką 41:4 laimėję „ASU & Co „AgroVIS“ lengvai žengė į pusfinalį (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 14:46 val.) Kauno švara po dramatiškos kovos nukovė ASU & Co „AgroVIS“ (2017 balandžio 29 d., šeštadienis, 21:08 val.)Atkakliose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė ASU & Co „AgroVIS“ komandą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:33 val.)