Banga & R2P Sport vs Sporto manija (80:85)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 08 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Atkaklios kovos atomazgoje ‒ po ilgosios pertraukos reabilitavusios „Sporto manijos“ pergalė

2016 lapkričio 08 d., Antradienis, 23:22 val., peržiūros: 1149

Antradienį, lapkričio 8 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Bangos & R2P Sport“ ir svečių „Sporto manijos“ ekipų. Pirmoje susitikimo pusėje žymiai geriau atrodę šeimininkai taikliais tolimais metimais atitrūko nuo varžovų, tačiau po ilgosios pertraukos sėkmingą greitą puolimą pademonstravusi „Sporto manija“ perėmė iniciatyvą bei pasiekė pergalę rezultatu 80:85 (21:20, 26:19, 22:25, 11:21).

Susitikimo pradžioje greitomis atakomis taškus rinkę „Sporto manijos“ krepšininkai įgijo kelių taškų pranašumą, tačiau čia pat aštuonis taškus iš eilės surinkę aikštės šeimininkai įgijo minimalų atotrūkį. Kiek vėliau abi komandos dar apsikeitė trumpomis atkarpomis, po kurių vieno taško pranašumą vis dar turėjo „Banga & R2P Sport“. Antrojo ketvirčio pradžioje prabilę šeimininkų snaiperiai vieną po kito pataikė tritaškius metimus, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki vienuolikos taškų. Pačiu laiku susiėmusi „Sporto manija“ sugebėjo deficitą sušvelninti, tačiau ir toliau fantastiškus tritaškius svaidęs P. Parachomikas išlydėjo savo komandą ilsėtis su aštuonių taškų persvara. 47:39.

Po ilgosios pertraukos P. Parachomikas ir toliau pasižymėjo taikliais tolimais metimais, tačiau taip pat nepėsti likę „Sporto manijos“ žaidėjai pernelyg toli priešininkų nepaleido. Kurį laiką žaidimas klostėsi apylygiai ir abi ekipos panašiai sėkmingai rinko taškus, tačiau trečiojo kėlinuko pabaigoje kiek geriau pasirodę svečiai sušvelnino deficitą iki penkių taškų. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje komandą į priekį timptelėjęs T. Žūtautas padėjo „Sporto manijai“ perimti iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau P. Parachomikas ir vėl išvedė „Bangą & R2P Sport“ į priekį. Šeimininkai pranašumu ilgai nesidžiaugė, nes čia pat T. Žūtautas smeigė tritaškį ir rezultatą vėl išlygino. Per likusį laiką J. Pranevičiaus ir T. Žūtauto tandemas padėjo svečiams įgyti penkių taškų persvarą bei pasiekti pergalę rezultatu 80:85.

Po pergalės Modestas Vaškūnas kalbėjo: „Manau, jog mes buvome jaunesni ir išsilaikėme šiek tiek daugiau jėgų. Turėjome daugiau energijos. Praktiškai visus taškus mes metėme iš greitų atakų, manau, tai ir buvo pagrindinė pergalės priežastis“.

Po šios pergalės „Sporto manija“ jau turi tris pergales ir nulį pralaimėjimų, su kuriais rikiuojasi turnyrinės lentelės viršūnėje. Tuo tarpu „Bangai & R2P Sport“ tai buvo tik pirmosios rungtynės, po kurių su vienu pralaimėjimu jie žengia šešti.

„Banga & R2P Sport“: Paulius Parachomikas – 30 tšk. (11 atk. kam.), Renaldas Simanavičius – 19 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Justinas Petkevičius – 16 tšk.

„Sporto manija“: Elvinas Kaluginas – 23 tšk. (14 atk. kam.), Tadas Žūtautas – 19 tšk., Karolis Pupinis – 17 tšk. (10 atk. kam., 8 rezult. perd.), Mantas Kudirka – 10 tšk.

Itin permainingoje rungtynių pabaigoje, paskutinę sekundę pelnytas Karolio Pupinio dvitaškis išplėšė „Sporto manijai“ pergalę (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 23:37 val.)„Baldų sandėlis.lt“ po ilgosios pertraukos nepaliko jokių vilčių „Bangos & R2P Sport“ penketukui (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 22:48 val.)„BK Centre“ ekipai nepavyko pasipriešinti gerai žaidusiai „Sporto manija“ ekipai. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 15:29 val.)„Baldų sandėlis.lt“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 22:42 val.)Visas rungtynes kontroliavusi „Sporto manija“ ir toliau žengia be kluptelėjimų (2017 vasario 14 d., antradienis, 00:20 val.)„A“ lygos lyderių dvikovoje A. Giedraičio ir M. Kudirkos tandemas nukalė triuškinančią „Sporto manijos“ pergalę prieš „Kauno autobusus“ (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 23:22 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ nugalėjo „DNC Sports Fairy & United“ (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 21:55 val.)Po ilgosios pertraukos užstrigusi „Banga & R2P Sport“ nusileido „DNC Sports Fairy & United“ ekipai (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:42 val.)Po atkaklios kovos „Sabonio KC“ įveikė „Banga & R2P Sport“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:38 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „DNC Sports Fairy & United“ pasiekė dar vieną pergalę (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:47 val.)