DNC Sports Fairy & United vs Sporto manija (69:76)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 28 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ nugalėjo „DNC Sports Fairy & United“

2016 lapkričio 28 d., Pirmadienis, 21:55 val., peržiūros: 1237

Pirmadienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko A lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „DNC Sports Fairy & United“ (2/1) ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Sporto manija“ (5/0) .

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, tačiau puolime „DNC Sports Fairy & United“ ekipai sekėsi sunkiau ( 2:5). Vis dėlto, šeimininkams pavyko atsigauti puolime, kur išlygino rezultatą. „Sporto manija“ surengė keletą greitų atakų , kur atstatė turėtą pranašumą ( 7:11). Per likusį laiką svečiai išsaugojo pranašumą – 12:16.

Antrame kėlinyje prabilo M.Kvedaras , kuris pelnė paeiliui penkis taškus ( 12:21). „Sporto manija“ toliau išlaikė aukštą tempą, o varžovams sunkiai sekėsi įveikti kietą gynybą, kur pranašumas išaugo iki dviženklio ( 19:29). „DNC Sports Fairy & United“ žaidėjai įjungė aukštesnę pavarą , kur surengė greitų atakų ir skirtumą sušvelnini iki penkių taškų – 30:35.

Po ilgosios pertraukos komandos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo. Vis dėlto, „DNC Sports Fairy & United“ toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose ir sumažino skirtumą iki minimumo ( 41:42). Po minutės pertraukėlės „Sporto manija“ surengė greitą atkarpą 7:0, kur atstatė atotrūkį ( 41:49). Svečiai toliau nestabdė apsukų ir su kiekviena minutę didino pranašumą ( 43:57 ). Kėlinuko pabaigoje „DNC Sports Fairy & United“ pavyko sušvelninti skirtumą iki 10 taškų , tačiau paskutinėmis sekundėmis M.Kudirka pataikė tritaškį metimą – 47:60.

Ketvirtame kėlinyje „DNC Sports Fairy & United“ lipo varžovams ant kulnų, tačiau iškart sulaukdavo atsako. A.Gedminas smeigė du tritaškius paeiliui ir skirtumas sumažėjo iki 8 taškų, kur „Sporto manija“ buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę. Šeimininkai toliau šaudė tritaškius metimus ( 66:68). Likus žaisti 46 sekundes komandas skyrė tik vienas taškas. Vis dėlto,šeimininkams nepavyko pelnyti taškų, o „Sporto manija“ realizavo baudos metimus, kur iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 69:76.

DNC Sports Fairy & United: Andrius Gedminas – 18 tšk., Giedrius Jevstignejevas – 15 tšk. (20 atk. kam., 5 rezult. perd.), Paulius Valentukonis – 15 tšk., Giedrius Būda – 14 tšk. (6 perimt. kam., 8 išpr. praž.)

Sporto manija: Mantas Kudirka – 26 tšk., Justinas Pocius – 13 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Karolis Pupinis – 10 tšk. (7 rezult. perd., 7 išpr. praž.)

„Sporto manija“ įtikinamai įveikė „DNC Sports Fairy & United“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 00:06 val.)Rezultatyvioje kovoje pranašesni buvo „DNC Sports Fairy & United“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:23 val.)„Sabonio KC“ po dramatiškos kovos įveikė „DNC Sports Fairy & United“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)Po ilgosios pertraukos užstrigusi „Banga & R2P Sport“ nusileido „DNC Sports Fairy & United“ ekipai (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:42 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „DNC Sports Fairy & United“ pasiekė dar vieną pergalę (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:47 val.)„A“ lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių pusfinalyje „DNC Sports Fairy & United“ turėjo pripažinti „Baldų sandėlis.lt“ pranašumą (2017 gegužės 16 d., antradienis, 22:39 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 23:07 val.)Taškų lenktynėse „DNC Sports Fairy & United““ pranoko „Kauno TPMC“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Sporto manija“ pradėjo pergalingai A lygos „Sporto fėjos“ sezoną (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Sporto manija“ turėjo lengvą treniruotę su „BK Centre“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:51 val.)