Banga & R2P Sport vs Baldų sandėlis.lt (61:91)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 sausio 18 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Baldų sandėlis.lt“ po ilgosios pertraukos nepaliko jokių vilčių „Bangos & R2P Sport“ penketukui

2017 sausio 18 d., Trečiadienis, 22:48 val., peržiūros: 1493

Trečiadienį, sausio 18 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Bangos & R2P Sport“ ir svečių „Baldų sandėlis.lt“ ekipų. Pirmoje susitikimo pusėje komandos dar žaidė apylygiai, tačiau po ilgosios pertraukos atitrūkę svečiai išlaikė solidų atotrūkį iki rungtynių pabaigos bei šventė pergalę rezultatu 61:91 (17:25, 20:16, 13:27, 11:23).

Rungtynes trimis tolimais metimais pradėjęs „Baldų sandėlis.lt“ iškart kiek atitrūko, tačiau čia pat rezultatyvią atkarpą sužaidę aikštės šeimininkai deficitą sumažino iki minimumo. Kiek vėliau komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kėlinuką geriau užbaigę snaiperių vedini svečiai įgijo aštuonių taškų persvarą. Antrojo ketvirčio pradžioje solidų spurtą surengusi „Banga & R2P Sport“ pasivijo priešininkus ir persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau pirmaujančios komandos role pasidžiaugė neilgai. Čia pat penkis taškus iš eilės surinkęs Ž.Jocys grąžino tarp komandų buvusią pusiausvyrą. Bėgant laikui šeimininkai dar buvo išlyginę rezultatą, bet ir vėl pabaigą geriau sužaidę „Baldų sandėlis.lt“ ekipos žaidėjai susigrąžino trapų pranašumą. 37:41.

Po ilgosios pertraukos iškart iniciatyvos ėmęsi „Baldų sandėlis.lt“ ekipos snaiperiai vieną po kito smeigė tolimus metimus, ko pasekoje skirtumas tarp komandų nepastebimai greitai išaugo iki vienuolikos taškų. Kuo toliau, tuo vis sunkiau taškus rinkę ir nuo tritaškio zonos tragišką pataikymą demonstravę aikštės šeimininkai leido priešininkams tolti, kurie pasinaudoję progą įgijo jau net aštuoniolikos taškų pranašumą. Paskutinės rungtynių dalies pradžioje ir toliau pagirtinai tritaškius svaidę svečiai įgijo 23-ijų taškų persvarą. Kiek vėliau „Banga & R2P Sport“ dar bandė kiek švelninti deficitą, tačiau rungtynes taikliais tolimais metimais užbaigęs jaunasis „Baldų sandėlis.lt“ talentas J. Grabauskas įtvirtino svečių pergalę rezultatu 61:91.

„Banga & R2P Sport“: Vygantas Metelica – 18 tšk. (5 perimt. kam.), Henrikas Paulauskas – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Kęstutis Vaičekauskas – 11 tšk.

„Baldų sandėlis.lt“: Žygimantas Jocys – 31 tšk., Rytis Leonavičius – 14 tšk., Jonas Martišius – 11 tšk., Mindaugas Motuzas – 10 tšk. (12 atk. kam., 7 rezult. perd.)

„Baldų sandėlis.lt“ vos neiššvaistė turėtos 28 taškų persvaros rungtynėse prieš „Bangą & R2P Sport“ (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 23:54 val.)„Kauno autobusai“ po permainingos kovos įveikė „Banga & R2P Sport“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 06:21 val.)„Baldų sandėlis.lt“ įveikė „Kauno TPMC“ ekipą (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Banga & R2P Sport“ nepaliko jokių vilčių BK „Centre“ ekipai (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 14:37 val.) „Baldų sandėlis.lt“ iškovojo pergalę prieš BK „Centre“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 15:04 val.)„Kauno autobusai“ neprilygo J. Petkevičiaus vedamai „Banga & R2P Sport“ komandai (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Baldų sandėlis.lt“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 22:42 val.)Po ilgosios pertraukos užstrigusi „Banga & R2P Sport“ nusileido „DNC Sports Fairy & United“ ekipai (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:42 val.)Rungtynėse be gynybos triuškinamą pergalę pasiekė „Banga & R2P Sport“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 19:30 val.)„Kauno TPMC“ nubaudė negausiai susirinkusius „Banga & R2P Sport“ krepšininkus (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:00 val.)