Sabonio KC vs Banga & R2P Sport (87:81)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 kovo 01 d., Trečiadienis, 18:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po atkaklios kovos „Sabonio KC“ įveikė „Banga & R2P Sport“ ekipą

2017 kovo 01 d., Trečiadienis, 22:38 val., peržiūros: 1243

Trečiadienį A.Sabonio krepšino centre įvyko A lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, kur jėgas surėmė „Sabonio KC“ (5/7) ir svečių teisėmis atvykę „Banga & R2P Sport“ ( 4/8). Pirmajame susitikime „Banga & R2P Sport“ varžovus įveikė 17 taškų pranašumu.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo svečiai, kurie užtikrintai žaidė puolime, tačiau „Sabonio KC“ surengė atkarpą 9:0 ir įgavo lyderio vaidmenį ( 15:10). Vis dėlto, „Banga & R2P Sport“ žaidėjai susitvarkė su gynyba, kur leido išlyginti rezultatą ( 19:19). Jaunieji saboniukai pademonstravo savo greitį ir atstatė turėtą pranašumą. Per likusį laiką šeimininkai išsaugojo susikrautą atotrūkį – 26:21

Antrame kėlinyje „Sabonio KC“ per keletą minučių susirinko penkias komandines pražangas, kur „Banga & R2P Sport“ pasinaudojo tuo ir ėmė švelninti skirtumą ( 32:29). Po minutės pertraukėlės svečiai toliau nestabdė apsukų ir sugebėjo greitomis atakomis persverti rezultatą į savas rankas. Likus žaisti tris minutes abi komandos apsikeitė sėkmingomis atkarpomis, tačiau saboniukai surengė 5:0 atkarpą bei atstatė turėtą pranašumą – 48:41.

Po ilgosios pertraukos „Banga & R2P Sport“ per keletą minučių išlygino rezultatą ( 52:52). Toliau tarp komandų labiau dominavo gynyba nei puolimas, kur kiekvienas taškas buvo aukso vertės. J.Daugėla smeigė dar vieną tritaškų ir „Sabonio KC“ vėl atitolo nuo varžovų ( 61:57). Per likusį laiką šeimininkai atlaikė varžovų šturmą ir išsaugojo susikrautą pranašumą – 66:62.

Ketvirtą kėlinuką „Banga & R2P Sport“pradėjo spurtu ir jau po minutės laiko šeimininkų treneris buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę ( 68:67). Po pertraukėlės „Sabonio KC“ smeigė du tritaškius metimus paeiliui, kur pranašumas išaugo iki 7 taškų ( 76:69). „Banga & R2P Sport“ lipo varžovams ant kulnų, bet šeimininkai atsakydavo sėkmingomis atkarpomis. Likus žaisti minutę laiko J.Daugėla smeigė tritaškį ir komandas skyrė 9 taškai ( 86:77). Rungtynių pabaigoje „Sabonio KC“ neišbarstė pranašumo, kur iškovojo pergalę, rezultatu – 87:81.

Sabonio KC: Julius Daugėla – 24 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Redas Jakubauskas – 17 tšk., Augustinas Tvarijonas – 13 tšk. (5 rezult. perd.)

Banga & R2P Sport: Artūras Pelšs – 18 tšk. (8 perimt. kam.), Paulius Parachomikas – 17 tšk., Marius Rutkauskas – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Justinas Petkevičius – 12 tšk.

Puikiai atakavus iš tolimų distancijų „Kauno TPMC“ įveikė „Banga & R2P Sport“ ekipą (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Kauno autobusai“ po permainingos kovos įveikė „Banga & R2P Sport“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 06:21 val.)„Kauno TPMC“ nubaudė negausiai susirinkusius „Banga & R2P Sport“ krepšininkus (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Kauno autobusai“ neprilygo J. Petkevičiaus vedamai „Banga & R2P Sport“ komandai (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Sabonio KC“ po dramatiškos kovos įveikė „DNC Sports Fairy & United“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)„Baldų sandėlis.lt“ po ilgosios pertraukos nepaliko jokių vilčių „Bangos & R2P Sport“ penketukui (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 22:48 val.)„Kauno autobusai“ po atkaklios kovos įveikė „Sabonio KC“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)Negausiai susirinkę „Banga & R2P Sport“ įveikė „Sabonio KC“ ekipą (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 21:26 val.)Po ilgosios pertraukos užstrigusi „Banga & R2P Sport“ nusileido „DNC Sports Fairy & United“ ekipai (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:42 val.)Rungtynėse be gynybos triuškinamą pergalę pasiekė „Banga & R2P Sport“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 19:30 val.)