Baldų sandėlis.lt vs Sporto manija (59:85)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 vasario 20 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Baldų sandėlis.lt“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą

2017 vasario 20 d., Pirmadienis, 22:42 val., peržiūros: 1354

Vasario 20 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „A“ lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Baldų sandėlis.lt“ priemė svečius „Sporto maniją“. „Baldų sandėlis.lt“ buvo iškovoję keturias pergales ir septynis kartus buvo pralaimėjęs. „Sporto manijos“ sąskaitoje buvo vienuolika pergalių

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (3:2). Sužaidus keturias minutes „Sporto manija“ turėjo keturių taškų persvarą (3:7). Netrukus „Baldų sandėlis.lt“ pasivijo varžovus (7:7). Įpusėjus kėliniui „Sporto manija“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos keturis taškus be atsako pelnė svečiai (7:11). Visgi šeimininkai netrukus prisivijo (10:11). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai. Suužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė du taškai (14:16).

Antro kėlinio pradžioje du „Sporto manijos“ metimai pasiekė tikslą (14:20). Antrą minutę tris taškus pelnė „Baldų sandėlis.lt“ (14:20). Netrukus komandos apsikeitė taikliais metimais (17:22), o „Baldų sandėlis.lt“ paprašė minutės pertraukėlės. Netrukus „Baldų sandėlis.lt“ prisivijo varžovus (25:26). Prasidėjus antrai kėlinio pusei „Sporto manija“ pelnė šešis taškus be atsako (25:32). Kėlinio pabaigoje „Baldų sandėlis.lt“ šiek tiek sumažino varžovų pranašumą (31:34).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes rezultatas buvo lygus (36:36). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Sporto manija“ (36:41). Vėliau svečių persvara pamažu augo, o baigiantis septintai minutei komandas skyrė 12 taškų (38:50), o „Baldų sandėlis.lt“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos komandos žaidė apylygiai, o sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 14 taškų (45:59).

Pirmas tris ketvirto kėlinio minutes be klaidų gynėsi „Sporto manija“, o patys pelnė 15 taškų be atsako (45:74). Po „Baldų sandėlis.lt“ komandos minutės pertraukėlės, pirmus taškus kėlinyje pavyko pelnyti šeimininkams (47:74). Paskutinėmis rungtynių minutėmis komandos žaidė apylygiai, o pergalę „Sporto manija“ iškovojo rezultatu 59:85. „Sporto manija“ pasiekė dvyliktą pergalę ir išliko nepralaimėjusi. „Baldų sandėlis.lt“ pralaimėjo aštuntą kartą.

„Sporto manijos“ treneris Modestas Vaškūnas paklaustas, kodėl laimėjo, atsakė: „Manau, mes visą šį sezoną demonstruojame šiek tiek kažkuo įdomesnį krepšinį ir su kiekvienom rungtynėms mes dar pridedame po žingsniuką į priekį. Priešininkams šiandien buvo truputi sunkiau su žaidėjais, jų buvo mažiau. Pas mus žaidėjų buvo daugiau, rotacija didesnė. Galime paspausti, galime greičiau bėgti. Išlaikome daugiau jėgų, metimai gaunasi geresni. Manau, kad mes šiandien buvome šiek tiek stipresni.“

Baldų sandėlis.lt: Dovydas Šemeklis – 16 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.), Pijus Mykolaitis – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Cvirka – 12 tšk.

Sporto manija: Mantas Kudirka – 24 tšk., Karolis Pupinis – 17 tšk. (11 atk. kam.), Mantas Kvedaras – 14 tšk., Airidas Giedraitis – 13 tšk.

„Sporto manija“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Kauno autobusai“ ekipos. (2016 gruodžio 20 d., antradienis, 07:09 val.)„Baldų sandėlis.lt“ įveikė „Kauno TPMC“ ekipą (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Baldų sandėlis.lt“ vos neiššvaistė turėtos 28 taškų persvaros rungtynėse prieš „Bangą & R2P Sport“ (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 23:54 val.) „Baldų sandėlis.lt“ iškovojo pergalę prieš BK „Centre“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 15:04 val.)„Baldų sandėlis.lt“ po ilgosios pertraukos nepaliko jokių vilčių „Bangos & R2P Sport“ penketukui (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 22:48 val.)„BK Centre“ ekipai nepavyko pasipriešinti gerai žaidusiai „Sporto manija“ ekipai. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 15:29 val.)„Sporto manija“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo savo varžovų. (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:52 val.)“DNC Sports Fairy & United” trečiose pusfinalio rungtynėse užtikrintai žengė į „Sporto fėja“ A lygos finalą (2017 gegužės 23 d., antradienis, 22:36 val.)Antroje rungtynių dalyje „Sporto Manija“ susitvarkė su „Kauno TPMC“ krepšininkais (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:37 val.)Pirmosiose A lygos ketvirtfinalio rungtynėse „Baldų sandėlis.lt“ ekipos pergalė prieš „Kauno autobusus“ (2017 balandžio 04 d., antradienis, 00:09 val.)