Banga & R2P Sport vs DNC Sports Fairy & United (86:99)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 vasario 22 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po ilgosios pertraukos užstrigusi „Banga & R2P Sport“ nusileido „DNC Sports Fairy & United“ ekipai

2017 vasario 22 d., Trečiadienis, 22:42 val., peržiūros: 1149

Trečiadienį, vasario 22 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Bangos & R2P Sport“ ir svečių „DNC Sports Fairy & United“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų užvirė atkakli kova, tačiau antrame kėlinuke geriau pasirodę šeimininkai atitrūko. Po ilgosios pertraukos svečiai ėmė mažinti deficitą, kol, galiausiai, kelis tritaškius pataikęs A.Gedminas padėjo „DNC Sports Fairy & United“ persverti rezultatą bei vėliau užtikrintai pasiekti pergalę rezultatu 86:99 (19:20, 32:23, 15:23, 20:33).

Susitikimo pradžioje abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau nežymiai geriau pasirodę svečiai po pirmojo kėlinuko turėjo minimalią persvarą. Jau pirmomis antrojo ketvirčio minutėmis spurtavę aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir kiek atitrūko, tačiau „DNC Sports Fairy & United“ į priekį timptelėjęs K.Meiliūnas sumažino deficitą iki dviejų taškų. Vis tik, ir toliau puolime žibėjusi „Banga & R2P Sport“ vėl sužaidė sėkmingą atkarpą ir įgijo šešiolikos taškų pranašumą, tačiau per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios geriau pasirodę svečių žaidėjai sumažino atsilikimą iki aštuonių taškų. 51:43.

Po ilgosios pertraukos žaidimas ir vėl išsilygino, tačiau „DNC Sports Fairy & United“ mažais žingsneliais vis artėjo varžovų link. Kėlinuko pabaigoje net tris tolimus metimus iš eilės pataikęs A.Gedminas gerokai timptelėjo komandą į priekį bei išlygino rezultatą. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje ir toliau lyg ant bangos žaidę svečių krepšininkai vieną po kitos atakos užbaigdavo taškais, ko pasekoje įgijo devynių taškų pranašumą. Kuo toliau, tuo dažniau klydę bei metimus pro šalį metę „Bangos & R2P Sport“ ekipos žaidėjai galiausiai nuleido rankas, ko pasekoje pergale džiaugėsi „DNC Sports Fairy & United“. 86:99.

„Banga & R2P Sport“: Marius Rutkauskas – 28 tšk. (9 išpr. praž.), Justinas Petkevičius – 19 tšk., Henrikas Paulauskas – 17 tšk., Paulius Parachomikas – 15 tšk. (16 atk. kam.)

„DNC Sports Fairy & United“: Karolis Meiliūnas – 19 tšk. (14 rezult. perd.), Andrius Gedminas – 19 tšk., Giedrius Jevstignejevas – 16 tšk. (13 atk. kam.), Marius Šumlinskas – 13 tšk., Paulius Valentukonis – 12 tšk. (19 atk. kam.)

Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ nugalėjo „DNC Sports Fairy & United“ (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 21:55 val.)„Sporto manija“ įtikinamai įveikė „DNC Sports Fairy & United“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 00:06 val.)Negausiai susirinkę „Banga & R2P Sport“ įveikė „Sabonio KC“ ekipą (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 21:26 val.)„Banga & R2P Sport“ nepaliko jokių vilčių BK „Centre“ ekipai (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 14:37 val.)Rezultatyvioje kovoje pranašesni buvo „DNC Sports Fairy & United“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:23 val.)„Sabonio KC“ po dramatiškos kovos įveikė „DNC Sports Fairy & United“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 23:07 val.)„Baldų sandėlis.lt“ po ilgosios pertraukos nepaliko jokių vilčių „Bangos & R2P Sport“ penketukui (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 22:48 val.)„A“ lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių pusfinalyje „DNC Sports Fairy & United“ turėjo pripažinti „Baldų sandėlis.lt“ pranašumą (2017 gegužės 16 d., antradienis, 22:39 val.)Po atkaklios kovos „Sabonio KC“ įveikė „Banga & R2P Sport“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:38 val.)