Kauno autobusai vs Sporto manija (83:111)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 vasario 06 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„A“ lygos lyderių dvikovoje A. Giedraičio ir M. Kudirkos tandemas nukalė triuškinančią „Sporto manijos“ pergalę prieš „Kauno autobusus“

2017 vasario 06 d., Pirmadienis, 23:22 val., peržiūros: 1100

Pirmadienį, vasario 6 – ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos „Švyturio“ – Kauno krepšinio „A“ lygos, „Sporto fėja“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko aikštelės šeimininkų – „Kauno autobusų“ ir jiems iššūkį metusi svečių „Sporto manija“ komandos.

Rungtynes prasidėjo permainingai, o sužaidus keturias minutes svečiai pirmavo dviem taškais – 6:8. Tada aukštesnę pavarą įjungė „Sporto manijos“ netrukus įgijo dviženklį pranašumą – 7:17. „Kauno autobusų“ krepšininkai ir toliau strigo tiek puolime, tiek gynyboje, kas leido svečiams dar labiau atitrūkti. Kėlinio pabaigoje šeimininkus į neviltį varė 7 taškus iš eilės pelnęs A.Giedraitis. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 13:30. Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo „Sporto manijos“ krepšininkai,kurie vedami A. Giedraičio ir M. Kudirkos įgijo jau 25 taškų pranašumą. Po šalto dušo niekaip neatsigaunanti šeimininkų ekipa bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau šiandien jie nekrito. Vėliau komandos dar apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, bet po pirmosios rungtynių pusės svečiai triuškino varžovus – 36:60.

Trečiojo kėlinio didžiąją dalį komandos žaidė apylygiai ir skirtumas tarp komandų svyravo labai nežymiai. Bet antroje kėlinio pusėje „Kauno autobusai“ kiek pagerino savo žaidimą ir keletą kartų sumažino atsilikimą iki 15 taškų, tačiau svečiai greit atstatydavo 20 ir daugiau taškų persvarą. Kėlinio pabaigoje T. Čerkunovo vedami šeimininkai vėl prisivijo varžovus ir dar nelaidojo vilčių atkurti intrigą šio mačo pabaigoje. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 65:81. Ketvirtojo kėlinio pradžoje „Kauno autobusų“ ekipa įdėjo daug pastangų, kad pavytų savo varžovus, tačiau tai nebuvo lengva. Komandiškai žaidę „Sporto manijos“ krepšininkai išlaikė saugią 20 taškų persvarą ir kontroliavo įvykius aikštelėje. Įpusėjus kėliniui svečiai turėjo saugią persvarą (72:96), o abiem komandom jau nebeliko klausimo kas šiandien laimės. Likusį laiką abi komandos jau laukė rungtynių pabaigos. Galiausiai nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai „Sporto manija“ iškovojo triuškinančią pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 83:111.

Naudingiausiai pralaimėtojų gretose žaidęs V.Sajekas įvardino pagrindinę pralaimėjimo priežastį: „Varžovų metikai apsunkino mūsų žaidimą dar rungtynių pradžioje ir tai leido jiem atitrūkti. Vėliau išsprendus šią problemą jau buvo per vėlu ir nesugebėjome pasivyti varžovų.“

Kauno autobusai: Tomas Čerkunovas – 23 tšk., Vilius Sajekas – 16 tšk. (12 atk. kam.), Paulius Beliavičius – 15 tšk., Evaldas Dainys – 15 tšk. (5 rezult. perd.)

Sporto manija: Airidas Giedraitis – 38 tšk., Mantas Kudirka – 31 tšk., Osvaldas Braždžionis – 14 tšk.

Pirmosiose A lygos ketvirtfinalio rungtynėse „Baldų sandėlis.lt“ ekipos pergalė prieš „Kauno autobusus“ (2017 balandžio 04 d., antradienis, 00:09 val.)Rezultatyvumu NBA rungtynes priminusiame mače T. Žiobos benefisas ir „DNC Sports Fairy & United“ pergalė prieš „Kauno autobusus“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:59 val.)Atkaklios kovos atomazgoje ‒ po ilgosios pertraukos reabilitavusios „Sporto manijos“ pergalė (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:22 val.)„Baldų sandėlis.lt“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 22:42 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Kauno autubusų“ pergalę prieš „ Kauno TPMC“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 08:11 val.)„Sporto manija“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Kauno autobusai“ ekipos. (2016 gruodžio 20 d., antradienis, 07:09 val.)Trečiose pusfinalio rungtynėse „Sporto manija“ įveikė „Kauno TPMC“ ir pateko į finalą (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 23:12 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ nugalėjo „DNC Sports Fairy & United“ (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 21:55 val.)Antroje rungtynių dalyje „Sporto Manija“ susitvarkė su „Kauno TPMC“ krepšininkais (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:37 val.)„BK Centre“ ekipai nepavyko pasipriešinti gerai žaidusiai „Sporto manija“ ekipai. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 15:29 val.)