Sabonio KC vs Sporto manija (85:87)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 sausio 05 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Itin permainingoje rungtynių pabaigoje, paskutinę sekundę pelnytas Karolio Pupinio dvitaškis išplėšė „Sporto manijai“ pergalę

2017 sausio 05 d., Ketvirtadienis, 23:37 val., peržiūros: 1092

Ketvirtadienį, sausio 5 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Sabonio KC“ ir svečių „Sporto manijos“ ekipų. Susitikimo pradžioje komandos žaidė apylygiai, tačiau kiek vėliau „Sporto manija“ padidino apsukas bei atitrūko. Ketvirtame kėlinuke keturiese likę svečiai iššvaistė persvarą, ko pasekoje šeimininkai rezultatą išlygino. Vis tik, paskutinę sekundę V. Škėmos ir K. Pupinio derinys „Alley-oop“ suveikė puikiai, ko pasekoje dar viena pergale džiaugėsi „Sporto manija“. 85:87 (21:19, 12:28, 15:23, 37:17).

Rungtynių pradžioje komandos gana panašiai rinko taškus, tačiau kiek vėliau prabilęs E. Kalūginas surinko penkis taškus iš eilės ir kiek atitolino „Sporto maniją“ nuo varžovų. Nepaisant to, ilgai nesnaudę saboniukai pasivijo priešininkus ir kėlinuko pabaigoje jau turėjo dviejų taškų pranašumą. Jau pačioje antrojo ketvirčio pradžioje spurtavę svečiai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas ir bėgant laikui skirtumą tarp komandų tik didino, kuris, po dviejų kėlinių siekė jau net keturiolika taškų. 33:47.

Po ilgosios pertraukos „Sporto manijos“ gretose žibėjęs V. Škėma dar labiau atitolino savo komandą, kurios pranašumas šoktelėjo iki dvidešimties taškų. Tokį tempą išlaikę visą trečią kėlinuką svečių krepšininkai išsaugojo ir solidžią persvarą. Vis tik, jau pačioje lemiamos rungtynių dalies pradžioje spurtavę „Sabonio KC“ krepšininkai ėmė vytis varžovus ir šiems, dėl pražangų limito likus žaisti keturiese, skirtumas tarp komandų ėmė tirpti dar greičiau. Likus žaisti kelioms sekundėms iš toli pataikęs B. Survila Bagdonavičius rezultatą išlygino ir visi jau buvo nusiteikę santykius aiškinti pratęsimo metu. Tačiau likus žaisti kiek daugiau nei sekundei K.Pupinis pataikė iš po krepšio po idealaus V. Škėmos perdavimo, ko pasekoje „Sporto manija“ išnešė sveiką kailį įsirašydami dar vieną pergalę. 85:87.

„Sabonio KC“: Julius Daugėla – 18 tšk., Redas Jakubauskas – 17 tšk., Benas Survila Bagdonavičius – 13 tšk.

„Sporto manija“: Vilius Škėma – 38 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Karolis Pupinis – 12 tšk. (13 atk. kam.), Elvinas Kaluginas – 10 tšk. (11 atk. kam.), Mantas Kudirka – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

Atkaklios kovos atomazgoje ‒ po ilgosios pertraukos reabilitavusios „Sporto manijos“ pergalė (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:22 val.)„Baldų sandėlis.lt“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 22:42 val.)„A“ lygos lyderių dvikovoje A. Giedraičio ir M. Kudirkos tandemas nukalė triuškinančią „Sporto manijos“ pergalę prieš „Kauno autobusus“ (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 23:22 val.)Visas rungtynes kontroliavusi „Sporto manija“ ir toliau žengia be kluptelėjimų (2017 vasario 14 d., antradienis, 00:20 val.)„BK Centre“ ekipai nepavyko pasipriešinti gerai žaidusiai „Sporto manija“ ekipai. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 15:29 val.)Antroje rungtynių dalyje „Sporto Manija“ susitvarkė su „Kauno TPMC“ krepšininkais (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:37 val.)Antroje rungtynių pusėjė „Kauno autobusai“ įveikė „Sabonio KC“ ekipą (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 20:40 val.)Trečiose pusfinalio rungtynėse „Sporto manija“ įveikė „Kauno TPMC“ ir pateko į finalą (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 23:12 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ nugalėjo „DNC Sports Fairy & United“ (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 21:55 val.)Kauno TPMC apgynė savas sienas prieš Sporto manija (2017 balandžio 24 d., pirmadienis, 23:54 val.)