DNC Sports Fairy & United vs Banga & R2P Sport (83:77)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 21 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Beveik visas rungtynes pirmavę „DNC Sports Fairy & United“ pasiekė dar vieną pergalę

2016 gruodžio 21 d., Trečiadienis, 23:47 val., peržiūros: 1250

Trečiadienį, gruodžio 21 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „DNC Sports Fairy & United“ ir svečių „Bangos & R2P Sport“ ekipų. Susitikimą geriau pradėję ir atitrūkę šeimininkai vėliau pranašumą išbarstė, tačiau po ilgosios pertraukos ir vėl atitrūko. Rungtynių pabaigoje atlaikė dar vieną svečių šturmą, ko pasekoje šventė pergalę rezultatu 83:77 (25:15, 13:22, 27:18, 18:22).

Susitikimą komandos pradėjo apylygiai, tačiau įpusėjus pirmajam kėlinukui spurtą 18:2 surengę aikštės šeimininkai įgijo dviženklį atotrūkį. Ketvirtį dar spėję taškais užbaigti „Bangos & R2P Sport“ žaidėjai nežymiai sušvelnino deficitą. Antrojo kėlinio pradžioje svečių krepšininkai dar labiau priartėjo, tačiau čia pat sėkmingą atkarpą sužaidę „DNC Sports Fairy & United“ ekipos žaidėjai įgijo penkiolikos taškų pranašumą. Nepaisant to, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios aukštesnę pavarą įjungę svečiai sugebėjo sužaisti atkarpą 2:16 ir sumažinti deficitą iki minimumo. 38:37.

Po ilgosios pertraukos „Banga & R2P Sport“ buvo persvėrę rezultatą savo naudai, tačiau labai neilgam, nes čia pat penkis taškus iš eilės surinkęs I.Grigaravičius atstatė buvusią pusiausvyrą. Bėgant laikui aikštės šeimininkai ir vėl pagerino puolimą, ko pasekoje po trijų kėlinių komandas skyrė dešimt taškų. Paskutinės rungtynių dalie metu žaidimas daugmaž klostėsi apylygiai ir tik pačioje pabaigoje dar vieną sėkmingą atkarpą sužaidę svečiai sugebėjo šiek tiek prisivyti priešininkus. Tačiau tai jau nieko nekeitė ir pergale džiaugėsi „DNC Sports Fairy & United“. 83:77.

Po pergalingų rungtynių Donatas Budginas kalbėjo: „Kažkaip lengvai sužaidėme rungtynių pradžią, vėliau atsipalaidavome, pasidarėme daug keitimų, tada varžovai pasivijo. Po to ir vėl „atsilošėme“, varžovai vėl pasivijo, ir vėl atitrūkome. Pasijuokėme ir vietoje lengvų rungtynių pasidarėme normalias“.

„DNC Sports Fairy & United“: Karolis Meiliūnas – 19 tšk. (9 rezult. perd.), Giedrius Jevstignejevas – 14 tšk. (17 atk. kam.), Paulius Valentukonis – 14 tšk. (14 atk. kam.), Ignas Grigaravičius – 13 tšk.

„Banga & R2P Sport“: Vygantas Metelica – 20 tšk. (13 atk. kam., 5 rezult. perd.), Kęstutis Vaičekauskas – 20 tšk., Mažvydas Juščius – 17 tšk., Henrikas Paulauskas – 12 tšk.

Emocijų kupinose rungtynėse „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 23:07 val.)A.Gedmino vedami „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Sabonio KC“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)Baudos aikštelėje karaliavę „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ komandą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:40 val.)„DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Kauno autobusų“ ekipą (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:58 val.)Taškų lenktynėse „DNC Sports Fairy & United““ pranoko „Kauno TPMC“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 23:32 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ nugalėjo „DNC Sports Fairy & United“ (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 21:55 val.)Rezultatyvioje kovoje pranašesni buvo „DNC Sports Fairy & United“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:23 val.)„DNC Sports Fairy & United“ be didesnio vargo įveikė „BK Centre“ ekipą. (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 18:41 val.)„DNC Sports Fairy & United“ nepasigailėjo BK „Centre“ ekipos. (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:13 val.)„DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 22:56 val.)