Sporto manija vs Kauno TPMC (94:86)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 vasario 13 d., Pirmadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Visas rungtynes kontroliavusi „Sporto manija“ ir toliau žengia be kluptelėjimų

2017 vasario 14 d., Antradienis, 00:20 val., peržiūros: 1047

Pirmadienį, vasario 13 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Sporto manijos“ ir svečių „Kauno TPMC“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios atitrūkusi „Sporto manija“ išlaikė iniciatyvą iki rungtynių pabaigos, ko pasekoje į savo sąskaitą įsirašė eilinę pergalę. 94:86 (28:17, 28:31, 25:16, 13:22).

Rungtynių pradžioje beveik visu komandos taškus rinkęs A.Giedraitis tempė „Sporto maniją“ į priekį, ko pasekoje įpusėjus kėlinukui komandas skyrė jau devyni taškai. Kiek vėliau „Kauno TPMC“ kiek priartėjo, tačiau kėlinuką geriau užbaigę aikštės šeimininkai įgijo jau vienuolikos taškų persvarą. Antrojo kėlinuko pradžioje „Sporto manija“ dar labiau atitrūko, tačiau čia pat spurtavę svečių krepšininkai sumažino deficitą iki septynių taškų. Nepaisant to, ir toliau nesulaikomai žaidęs A.Giedraitis toliau sėkmingai terorizavo priešininkų gynybą, ko pasekoje po dviejų kėlinių komandas skyrė aštuoni taškai. 56:48.

Po ilgosios pertraukos sėkmingą atkarpą sužaidusi „Sporto manija“ įgijo dviženklį atotrūkį, tačiau ilgai jo neišlaikė, nes čia pat spurtavę svečiai ir vėl priartėjo. Kėlinuko pabaigoje komandą į priekį truktelėję E.Kaluginas ir A.Giedraitis sugrąžino šeimininkams dviženklę persvarą. Paskutinės rungtynių dalies pradžioje skirtumas tarp komandų pasiekė dvidešimties taškų ribą. Nuo to momento aikštės šeimininkai kiek atsipalaidavo, kuo pasinaudoję svečiai surengė spurtą ir, daugiausiai D. Pogužinsko pastangomis, sumažino deficitą iki trylikos taškų. Kiek vėliau „Sporto manija“ ir vėl atitrūko, bet rungtynes geriau užbaigę „Kauno TPMC“ sumažino deficitą iki vienženklio. Nepaisant to, pergale džiaugėsi aikštės šeimininkai. 94:86.

„Sporto manija“: Airidas Giedraitis – 40 tšk. (6 perimt. kam.), Elvinas Kaluginas – 20 tšk. (16 atk. kam.), Arūnas Rožė – 13 tšk., Justinas Pocius – 10 tšk.

„Kauno TPMC“: Deividas Pogužinskas – 31 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Čibiras – 20 tšk., Mindaugas Jakštas – 19 tšk.

Trečiose pusfinalio rungtynėse „Sporto manija“ įveikė „Kauno TPMC“ ir pateko į finalą (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 23:12 val.)Antroje rungtynių dalyje „Sporto Manija“ susitvarkė su „Kauno TPMC“ krepšininkais (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:37 val.)Atkaklios kovos atomazgoje ‒ po ilgosios pertraukos reabilitavusios „Sporto manijos“ pergalė (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:22 val.)„Baldų sandėlis.lt“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 22:42 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ nugalėjo „DNC Sports Fairy & United“ (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 21:55 val.)„Sporto manija“ turėjo lengvą treniruotę su „BK Centre“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:51 val.)Itin permainingoje rungtynių pabaigoje, paskutinę sekundę pelnytas Karolio Pupinio dvitaškis išplėšė „Sporto manijai“ pergalę (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 23:37 val.)Po ilgosios pertraukos susiėmę „Kauno TPMC“ žengė į pusfinalį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)A lygos čempionai Sporto manija !!! (2017 gegužės 28 d., sekmadienis, 00:46 val.)„BK Centre“ ekipai nepavyko pasipriešinti gerai žaidusiai „Sporto manija“ ekipai. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 15:29 val.)