BK Centre vs Sporto manija (63:121)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 sausio 15 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„BK Centre“ ekipai nepavyko pasipriešinti gerai žaidusiai „Sporto manija“ ekipai.

2017 sausio 15 d., Sekmadienis, 15:29 val., peržiūros: 1227

Sekmadienį, sausio 15 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko A lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "BK Centre" ir svečiuose žaidę "Sporto manija" ekipos. Rungtynes užtikrintai pradėjo "Sporto manija", kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (13:31). Antrame kėlinyje svečiai toliau demonstravo kokybiškesnį krepšini, kuris po dviejų kėlinių leido "Sporto manija" ekipai pirmauti rezultatu – (33:60). Antroje rungtynių dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, svečiai toliau bėgo nuo savo varžovų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (63:121).

Pirmasis kėlinys prasidėjo 4 iš eilės pelnytais "Sporto manija" ekipos taškais, netrukus savo pirmuosius 2 taškus pavyko pelnyti ir "BK Centre" ekipai, po kurių sužaidus minutę rezultatas buvo – (2:4). Prabėgus dar porai minučių šeimininkams buvo pavykę persverti rezultatą savo naudai – (8:6). Bet visgi tai buvo pirmas ir paskutinis kartas kada "BK Centre" ekipa buvo priekyje. Per likusį kėlinio laiką "Sporto manijai" pavyko surengti įspūdingą spurtą – (5:25) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (13:31).

Antrasis kėlinys prasidėjo "BK Centre" ekipos laimėtą 2 minučių atkarpa – (8:4), po kurios skirtumas tarp komandų sušvelnėjo iki 14 taškų – (21:35). Sužaidus dar apie 3 kėlinio minutes svečiams pavyko surengti savo spurtą – (3:13), po kurio svečiai pirmavo dvigubai – (24:48). Antroje kėlinio dalyje "Sporto manija" toliau didino atotrūkį nuo savo varžovų ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (33:60).

Trečiasis kėlinys buvo tikras košmaras "BK Centre" ekipai. Šeimininkai sugebėjo pralošti kėlinį rezultatu – (7:29) ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (40:89).

Ketvirtasis kėlinys komandoms buvo tik formalumas. "Sporto manija" toliau žaidė savo malonumui, padidino atotrūkį tarp komandų iki 62 taškų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (63:121).

BK Centre: Stas Pedos – 21 tšk., Pavel Kirilenko – 21 tšk., Denis Malinauskas – 12 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

Sporto manija: Mantas Kudirka – 36 tšk. (8 rezult. perd.), Karolis Pupinis – 30 tšk. (17 atk. kam., 7 rezult. perd.), Tadas Žūtautas – 23 tšk., Arūnas Rožė – 18 tšk. (10 atk. kam.), Justinas Pocius – 12 tšk. (13 rezult. perd., 6 perimt. kam.)

„Baldų sandėlis.lt“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 22:42 val.)„BK Centre“ ir vėl sutriuškinti nepadoriu skirtumu (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:45 val.)Visas rungtynes kontroliavusi „Sporto manija“ ir toliau žengia be kluptelėjimų (2017 vasario 14 d., antradienis, 00:20 val.)Itin permainingoje rungtynių pabaigoje, paskutinę sekundę pelnytas Karolio Pupinio dvitaškis išplėšė „Sporto manijai“ pergalę (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 23:37 val.)Atkaklios kovos atomazgoje ‒ po ilgosios pertraukos reabilitavusios „Sporto manijos“ pergalė (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:22 val.)Kauno TPMC apgynė savas sienas prieš Sporto manija (2017 balandžio 24 d., pirmadienis, 23:54 val.)„A“ lygos lyderių dvikovoje A. Giedraičio ir M. Kudirkos tandemas nukalė triuškinančią „Sporto manijos“ pergalę prieš „Kauno autobusus“ (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 23:22 val.)Trečiose pusfinalio rungtynėse „Sporto manija“ įveikė „Kauno TPMC“ ir pateko į finalą (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 23:12 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ nugalėjo „DNC Sports Fairy & United“ (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 21:55 val.)Antroje rungtynių dalyje „Sporto Manija“ susitvarkė su „Kauno TPMC“ krepšininkais (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:37 val.)