Kauno autobusai vs Banga & R2P Sport (97:96)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kauno autobusai“ po permainingos kovos įveikė „Banga & R2P Sport“

2016 gruodžio 06 d., Antradienis, 06:21 val., peržiūros: 1333

Pirmadienį, gruodžio 5 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko A lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Kauno autobusų“ bei svečių „Banga & R2P Sport“. Didžiąją rungtynių dalį pirmavusi svečių ekipa, gan prastokai sužaidė rungtynių pabaigą, kuomet leido priartėti savo varžovams ir leisti jiems persverti rezultatą, o galiausiai ir patirti pralaimėjimą paskutinėmis sekundėmis.

Rungtynės prasidėjo gan apylygiu komandų žaidimu. Nors pati rungtynių pradžia nebuvo labai rezultatyvi, tačiau vėliau komandos įsimėtė ir pajautė ritmą. Kėliniui perbėgus į antrąją pusę, „Banga & R2P Sport“ sugebėjo laimėti atkarpą 13:2 bei taip įgavo jau dviženklį pranašumą. Per likusį laiką komandos dar apsikeitė sėkmingomis atakomis, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 15:28. Antrajame kėlinyje komandos ir toliau nemažino apsukų ir labiau orientavosi į puolimą nei į gynybą. Didžioji dalis išmestų metimų buvo praktiškai be varžovų gynybos. Viso kėlinio metu, „Banga & R2P Sport“ ekipai puikiai sekėsi laikyti savo pranašumą, bet pačioje kėlinio pabaigoje „Kauno autobusai“ sugebėjo priartėti iki penkių taškų, tačiau taikliu tritaškiu kėlinį užbaigė P.Parachomikas ir padidino savo komandos atotrūkį. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 41:49.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečių ekipai buvo pavykę vėl įgyti dviženklį pranašumą, bet jį staiga nubraukė „Kauno autobusai“ praktiškai iki minimumo. Visgi, „Banga & R2P Sport“ netrukus vėl padidino savo pranašumą iki saugesnio. Tuomet aikštelės šeimininkai dar kartą priartėjo prie savo varžovų ir šįkart jau išlygino rezultatą, tačiau kėlinuko pabaigoje kiek geriau sužaidė svečių ekipa ir po trijų ketvirčių turėjo labai nedidelį pranašumą – 71:73. Lemiamą kėlinį „Banga & R2P Sport“ ekipa pradėjo 10:2 spurtu ir susigrąžino dviženklį pranašumą. Tačiau tuomet sėkmingesnę atkarpą sužaidė „Kauno autobusai“ ir braukė atsilikimą iki trijų taškų. Visgi, svečiai tuomet dar kelis kartus sėkmingai užpuolė ir padidino savo persvarą jau vėl iki solidesnės. Tuomet aikštelės šeimininkai dar kartą prisivijo savo varžovus ir per likusias porą minučių komandos jau žaidė taškas į tašką. Pataikęs abu baudos metimus, savo komandą į priekį minimaliu skirtumu išvedė P.Parachomikas. Tačiau kitoje aikštelės pusėje T.Rakauskas taip pat neklydo ir sumetė abu baudos metimus ir persvėrė rezultatą. Lemiamas P. Parachomiko metimas, galėjęs išplėšti pergalę, skriejo pro šalį ir šįkart pergale džiaugėsi „Kauno autobusai“. Galutinis rungtynių rezultatas 97:96.

A.Juodelis („Kauno autobusai“):
„Pirmas kėlinys buvo blogas, nes turėjom trylikos taškų atsilikimą. Bet paskui mums pavyko dažniau apsiginti, nes kai laisvi stovi penkias sekundes, tai bet kas gali įmesti. O šiaip tai pavyko rungtynių pabaigoje – mes turėjom tris taškus, jie buvo persvėrę, pavyko apsiginti, P.Parachomikas neįmetė į krepšį ir kaip sakoma laiminga pabaiga. Kaip tokiom pajėgom, tai viskas čia yra normalu, nes svarstyklės galėjo nusvirti ir vieną ir į kitą pusę. Džiaugiamės iškovoję pergalę“.

Kauno autobusai: Šarūnas Ajauskas – 33 tšk. (14 atk. kam.), Tomas Rakauskas – 30 tšk. (7 rezult. perd.), Jonas Ročka – 15 tšk., Evaldas Dainys – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

Banga & R2P Sport: Paulius Parachomikas – 23 tšk. (16 atk. kam., 5 rezult. perd.), Kęstutis Vaičekauskas – 22 tšk., Justinas Petkevičius – 16 tšk., Artūras Pelšs – 15 tšk. (11 atk. kam., 10 rezult. perd.), Vytautas Vaikšnis – 11 tšk. (13 atk. kam.)

„Kauno autobusai“ po atkaklios kovos įveikė „Sabonio KC“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)„Kauno autobusai“ neprilygo J. Petkevičiaus vedamai „Banga & R2P Sport“ komandai (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:57 val.)Po atkaklios kovos „Sabonio KC“ įveikė „Banga & R2P Sport“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Kauno autobusai“ lengvai nugalėjo „BK Centre“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 16:41 val.)„Kauno TPMC“ nubaudė negausiai susirinkusius „Banga & R2P Sport“ krepšininkus (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Kauno autobusai“ neturėjo jokio vargo su BK „Centre“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Baldų sandėlis.lt“ po ilgosios pertraukos nepaliko jokių vilčių „Bangos & R2P Sport“ penketukui (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 22:48 val.)„Kauno autobusams“ dėl pergalės teko pavargti su „Baldų sandėlis.lt“ penketu (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:41 val.)Puikiai atakavus iš tolimų distancijų „Kauno TPMC“ įveikė „Banga & R2P Sport“ ekipą (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 22:56 val.)Rungtynėse be gynybos triuškinamą pergalę pasiekė „Banga & R2P Sport“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 19:30 val.)