Kauno TPMC vs Banga & R2P Sport (77:65)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 sausio 09 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Puikiai atakavus iš tolimų distancijų „Kauno TPMC“ įveikė „Banga & R2P Sport“ ekipą

2017 sausio 09 d., Pirmadienis, 22:56 val., peržiūros: 1169

Pirmadienį, sausio 9 dieną A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Kauno TPMC“ ir svečių „Banga & R2P Sport“ ekipų.

Susitikimo pradžioje abi komandos žaidė apylygiai, tačiau kiek vėliau „Kauno TPMC“ padidino apsukas bei atitrūko. Visas rungtynes priekyje buvusi „Kauno TPMC“ šventė pergalę. Vos keletą kartų per visas varžybas „Banga & R2P Sport“ buvo sumažinę pranašumą iki kelių taškų, o trečiojo kėlinio pabaigoje, buvo išlyginę varžybų rezultatą, bet to nepakako, kad iškovotų pergalę šiandienos susitikime. Vos „Banga & R2p Sport“ priartėdavo iš karto taikliais tolimais metimais atsakydavo E. Kulboka ar D. Pogužinskas, kurie tritaškius šiandien metė fantastiškai ir taip padėjo savo komandai iškovoti pergalę 77:65. (22:16, 16:14, 13:19, 26:16).

Rungtynių pradžioje komandos žaidė apylygiai, bet tai užtruko vos tris pirmo kėlinio minutes, po to „Kauno TPMC“ pradėjo taikliai atakuoti iš tolimų distancijų ir pabėgo nuo savo varžovų. Nepaisant to „Banga & R2P Sport“ neketino lengvai atiduoti pergalės šiandienos susitikime ir ėmė mažinti varžovų persvarą. Antrojo ketvirčio pabaigoje spurtavę svečiai sumažino varžovų persvarą iki 8 taškų. Po dviejų kėlinių varžybų rezultatas 38:30.

Po ilgosios pertraukos „Kauno TPMC“ gretose išsiskyrė E. Kulboka, kuris tolimais metimais padidino persvarą iki 11 taškų. Tačiau tokio tempo „Kauno TPMC“ ilgai išlaikyti nepavyko - antroje trečio kėlinio pusėje „Banga & R2P Sport“ spurtavo ir prie to labiausiai prisidėjo K. Vaičekauskas, kuris pataikė du tolimus metimus ir keletą kartų efektingai prasiveržė po krepšiu - tai leido išlyginti varžybų rezultatą. Ketvirtajame kėlinyje „Kauno TPMC“ spurtavo ir susikrovė dviženklį taškų pranašumą. „Banga & R2P Sport“ per likusias minutes nebeatrado žmogaus, kuris galėtų padėti komandai iškovoti pergalę, o šeimininkai išlaikė pranašumą ir šventė užtikrintą pergalę 12 taškų skirtumu.

„Kauno TPMC“: Deividas Pogužinskas 22 tšk. (10 atk. kam.), Evaldas Kulboka 22 tšk., Mindaugas Jakštas 20 tšk. (5 atk. kam. 4 rezult. perd.), Paulius Aleksynas 7 tšk.,

„Banga & R2P Sport“: Henrikas Paulauskas 21 tšk., Vytautas Vaikšnis 15 tšk. (15 atk. kam.), Justinas Petkevičius 13 tšk., Kęstutis Vaičekauskas 8 tšk. (9 atk. kam. 6 rezult. perd.),

Po atkaklios kovos „Sabonio KC“ įveikė „Banga & R2P Sport“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Kauno autobusai“ po permainingos kovos įveikė „Banga & R2P Sport“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 06:21 val.)„Kauno TPMC“ nubaudė negausiai susirinkusius „Banga & R2P Sport“ krepšininkus (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:00 val.)Negausiai susirinkę „Banga & R2P Sport“ įveikė „Sabonio KC“ ekipą (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 21:26 val.)„Kauno autobusai“ neprilygo J. Petkevičiaus vedamai „Banga & R2P Sport“ komandai (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:57 val.)Aukšto tempo rungtynėse „Kauno TPMC“ įveikė negausiai susirinkusius „Baldų sandėlis.lt“ (2017 sausio 31 d., antradienis, 00:12 val.)„Baldų sandėlis.lt“ įveikė „Kauno TPMC“ ekipą (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Kauno TPMC“ susitvarkė su „Sabonio KC“ (2017 kovo 17 d., penktadienis, 00:32 val.)„Baldų sandėlis.lt“ po ilgosios pertraukos nepaliko jokių vilčių „Bangos & R2P Sport“ penketukui (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 22:48 val.)Rungtynėse be gynybos triuškinamą pergalę pasiekė „Banga & R2P Sport“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 19:30 val.)