Sabonio KC vs Kauno autobusai (99:105)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 sausio 19 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kauno autobusai“ po atkaklios kovos įveikė „Sabonio KC“

2017 sausio 19 d., Ketvirtadienis, 21:55 val., peržiūros: 1315

Ketvirtadienį, sausio 19 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Sabonio KC“ ir svečių „Kauno autobusų“ ekipų. Banguotose rungtynėse pirmaujanti komanda keitėsi ne kartą, tačiau labiau patyrę „Kauno autobusų“ krepšininkai užtikrinčiau sužaidė rungtynių pabaigą bei išvargo pergalę rezultatu 99:105 (31:20, 27:28, 20:24, 21:33).

Rungtynes žymiai geriau pradėję aikštės šeimininkai iškart atitrūko, tačiau pačiu laiku susiėmę aikštės šeimininkai čia pat atsigavo ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Kiek vėliau „Kauno autobusai“ dar šiek tiek nutolo, tačiau per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos įspūdingą spurtą surengę „Sabonio KC“ persvėrė rezultatą savo naudai bei įgijo vienuolikos taškų atotrūkį. Antrame kėlinuke geriau startavę svečiai netrukus prisivijo priešininkus, tačiau čia pat trimis tritaškiais iš eilės prabilęs J.Daugėla sugrąžino šeimininkams dviženklę persvarą. Vis tik, ketvirtį geriau užbaigę „Kauno autobusai“ sušvelnino atsilikimą iki dešimties taškų. 58:48.

Po ilgosios pertraukos spurtą 0:10 surengę „Kauno autobusai“ rezultatą išlygino ir nuo šio momento užvirė dar atkaklesnė kova. Pirmaujanti komanda dar keitėsi ne vieną kartą, tačiau taiklių tritaškių dėka „Sabonio KC“ iki trečiojo kėlinuko pabaigos įgijo šešių taškų pranašumą. Tik prasidėjus lemiamai rungtynių daliai aikštės šeimininkai dar įgijo vienuolikos taškų pranašumą, tačiau čia pat svečių komandą į priekį timptelėjo T. Čerkunovas, kurio dėka skirtumas tarp komandų ištirpo iki šešių taškų. Kiek vėliau „Sabonio KC“ ir vėl atitrūko, bet šįkart lemiamą spurtą net 0:13 surengę „Kauno autobusai“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir pasiekė pergalę rezultatu 99:105.

„Sabonio KC“: Julius Daugėla – 24 tšk., Modestas Šemeklis – 15 tšk., Elvis Juozaitis – 14 tšk. (14 atk. kam.), Augustinas Tvarijonas – 13 tšk., Karolis Sapiega – 12 tšk.

„Kauno autobusai“: Tomas Čerkunovas – 32 tšk. (17 atk. kam.), Jonas Ročka – 25 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Rakauskas – 23 tšk. (6 rezult. perd.), Evaldas Dainys – 13 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

„Kauno autobusai“ po permainingos kovos įveikė „Banga & R2P Sport“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 06:21 val.)Antroje rungtynių pusėjė „Kauno autobusai“ įveikė „Sabonio KC“ ekipą (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 20:40 val.)„Sabonio KC“ po dramatiškos kovos įveikė „DNC Sports Fairy & United“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)„Kauno TPMC“ susitvarkė su „Sabonio KC“ (2017 kovo 17 d., penktadienis, 00:32 val.)„Kauno autobusai“ lengvai nugalėjo „BK Centre“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 16:41 val.)„Kauno autobusai“ neturėjo jokio vargo su BK „Centre“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Kauno autobusai“ neprilygo J. Petkevičiaus vedamai „Banga & R2P Sport“ komandai (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:57 val.)20 tritaškių įsūdę „Kauno autobusai“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ ekipą (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 23:21 val.)A.Gedmino vedami „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Sabonio KC“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)Negausiai susirinkę „Banga & R2P Sport“ įveikė „Sabonio KC“ ekipą (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 21:26 val.)