BK Centre vs Banga & R2P Sport (80:140)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 sausio 29 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Rungtynėse be gynybos triuškinamą pergalę pasiekė „Banga & R2P Sport“

2017 sausio 29 d., Sekmadienis, 19:30 val., peržiūros: 1176

Sausio 29 dieną, 13:15 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko „A“ lygos komandos BK „Centre“ (šeimininkai) ir „Banga & R2P Sport“ (svečiai). Šiose rungtynėse „Banga & R2P Sport“ ekipa susirinko vos šešiese, tad natūralu, jog komanda tikrai negalėjo atiduoti visų jėgų gynyboje, tačiau BK „Centre“ pademonstravo, jog apsaugoti savo krepšį nuo varžovų atakų jiems yra neįmanoma užduotis. Šio sezono visos lygos rezultatyvumo rekordą pamušę „Banga & R2P Sport“ krepšininkai varžovus nušlavė net 60 taškų skirtumu, patys įmesdami net 140 taškų! Rungtynės baigėsi rezultatu 140:80.

Jau rungtynių pradžioje tapo aišku, kad šiandien abi komandos visą dėmesį skirs puolimui. „Banga & R2P Sport“ jau pirmomis atakomis staigiai nutolo ir greitai pabėgo nuo varžovų tolyn. Tiesa, šeimininkai taip pat demonstravo, jog sugeba rinkti taškus ir kurį laiką sėkmingai priešinosi varžovams. Skirtumas nustojo augęs ir iki antrojo kėlinuko pradžios vyko lygus žaidimas. Tačiau kuomet nuo suolelio pakilo „Banga & R2P Sport“ krepšininkas A.Pelšs, o komanda tarsi įgavo naują kvėpavimą. Svečiai spurtavo su tokia jėga, kad vos per keletą minučių nuo 15 taškų pranašumas šoktelėjo iki 30. Milžiniškas rezultatyvumas leido „Banga & R2P Sport“ ekipai vos per du kėlinukus surinkti net 68 taškus. Prasidedant ilgajai pertraukai svečiai buvo priekyje rezultatu 34:68.

Po ilgosios pertraukos „Banga & R2P Sport“ rungtyniavo tarsi žvaigždžių dienos rungtynėse. Dažnai jų atakos trukdavo vos 5-6 sekundes ir po ilgo perdavimo sekdavo tikslus tritaškis ar taškai su pražanga. BK „Centre“ ekipa visiškai nesugebėjo nors kiek rimčiau padirbėti gynyboje, o svečių žaidėjai dažnai atakuodavo visiškai laisvi. Aišku, „Banga & R2P Sport“ komanda taip pat leido varžovams rinkti taškus ir šie surinko jų pakankamai nemažai – net 80. Tačiau net ir, atrodytų, neblogas šeimininkų rezultatyvumas neišgelbėjo komandos nuo sutriuškinimo. Kaip reikiant pasismaginę puolime „Banga & R2P Sport“ krepšininkai laimėjo rungtynes įspūdingu rezultatu 140:80.

BK Centre: Pavel Kirilenko – 18 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Timur Tugutov – 15 tšk., Stas Pedos – 13 tšk. (10 atk. kam.), Denis Malinauskas – 12 tšk., Michael Zurabashvili – 10 tšk.

Banga & R2P Sport: Renaldas Simanavičius – 42 tšk. (10 rezult. perd.), Marius Rutkauskas – 32 tšk. (7 išpr. praž.), Henrikas Paulauskas – 27 tšk. (25 atk. kam.), Mažvydas Juščius – 20 tšk., Artūras Pelšs – 11 tšk. (13 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

„Kauno TPMC“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „BK Centre“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Kauno autobusai“ po permainingos kovos įveikė „Banga & R2P Sport“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 06:21 val.)„Kauno TPMC“ nubaudė negausiai susirinkusius „Banga & R2P Sport“ krepšininkus (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Baldų sandėlis.lt“ po ilgosios pertraukos nepaliko jokių vilčių „Bangos & R2P Sport“ penketukui (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 22:48 val.)Po atkaklios kovos „Sabonio KC“ įveikė „Banga & R2P Sport“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:38 val.)Negausiai susirinkę „Banga & R2P Sport“ įveikė „Sabonio KC“ ekipą (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 21:26 val.) „Baldų sandėlis.lt“ iškovojo pergalę prieš BK „Centre“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 15:04 val.)„Kauno autobusai“ neprilygo J. Petkevičiaus vedamai „Banga & R2P Sport“ komandai (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Baldų sandėlis.lt“ vos neiššvaistė turėtos 28 taškų persvaros rungtynėse prieš „Bangą & R2P Sport“ (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 23:54 val.)Po ilgosios pertraukos užstrigusi „Banga & R2P Sport“ nusileido „DNC Sports Fairy & United“ ekipai (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:42 val.)