BK Centre vs Kauno autobusai (74:107)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 13:05 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno autobusai“ lengvai nugalėjo „BK Centre“

2016 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 16:41 val., peržiūros: 1264

Lapkričio 27 dieną „Kauno kolegijos“ sporto salėje įvyko „A“ lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „BK Centre“ priemė svečius „Kauno autobusus“. „BK Centre“ buvo pralaimėję tris kartus, o „Kauno autobusai“ turėjo dvi pergales ir vieną pralaimėjimą.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė apylygiai. Sužaidus keturias minutes „Kauno autobusai“ buvo priekyje rezultatu 8:7. Vėliau aikštėje vyko atkakli kova. Likus dviem minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė vienas taškas, o minutės pertraukėlės paprašė „BK Centre“ (15:16). Per likusį laiką „Kauno autobusai“ įgijo aštuonių taškų pranašumą (15:23).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis persvarą didino „Kauno autobusai“. Pradžioje pasiekė tikslą du taiklūs tolimi metimai, o ketvirtą minutę persvara padidėjo iki 19 taškų (17:36). Daugiausiai taiklių „Kauno autobusų“ tolimų metimų dėka svečiai didino pranašumą. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 26 taškai (27:21). Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai (25:52).

Trečiame kėlinyje penkis pirmus taškus pelnė „Kauno autobusai“ (25:58). Netrukus savo taškų sąskaitą atidarė ir „BK Centre“ (27:58). Baigiantis pirmai kėlinio pusei „Kauno autobusų“ persvara buvo 29 taškai (29:38). Prasidėjus antrai kėlinio pusei „Kauno autobusai“ dar šiek tiek padidino pranašumą, o paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai (44:81).

Ketvirto kėlinio pradžioje tritaškį pataikė „BK Centre“ (47:81). Netrukus taikliu dvitaškiu atsakė „Kauno autobusai“ (47:83). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „BK Centre“ (54:83). Netrukus septyniais taškais be atsako atsakė „Kauno autobusai“ (54:90). Paskutinėmis rungtynių minutėmis „BK Centre“ nepasidavė ir šauniai kovojo, nors „Kauno autobusų“ persvara nekėlė abejonių dėl rungtynių nugalėtojo. „Kauno autobusai“ iškovojo trečią pergalę, o „BK Centre“ pralaimėjo ketvirtą kartą.

„Kauno autobusų“ treneris A.Juodelis: „Labai gausiai šiandien susirinkome, net aš buvau įsimetęs aprangą ir kedus. Galvojau gal užteks vyrų, sukovos jie, tai man persirengt taip ir neteko. Galima pagirti varžovų 14 numerį (), kuris kovingai kovojo už kovingą komandą, kuri nenuleido rankų ir nepaisant rezultato kovėsi iš visų jėgų. Varžovams pavyko sumažinti skirtumą. Varžovų atakos buvo labai greitos, truputi trūksta minties, gal su laiku viskas ateis. O noro iš komandos neatimsi...“

BK Centre: Pavel Kirilenko – 19 tšk., Denis Malinauskas – 18 tšk., Timur Tugutov – 13 tšk.

Kauno autobusai: Šarūnas Ajauskas – 36 tšk. (15 atk. kam., 7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Tomas Rakauskas – 24 tšk. (5 rezult. perd.), Mantas Lauraitis – 22 tšk. (10 atk. kam., 8 rezult. perd.), Andrius Šukys – 19 tšk. (10 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

„Kauno autobusai“ neturėjo jokio vargo su BK „Centre“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Kauno autobusai“ po permainingos kovos įveikė „Banga & R2P Sport“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 06:21 val.)„Kauno autobusai“ po atkaklios kovos įveikė „Sabonio KC“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)„Sporto manija“ turėjo lengvą treniruotę su „BK Centre“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:51 val.)„Kauno autobusams“ dėl pergalės teko pavargti su „Baldų sandėlis.lt“ penketu (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:41 val.)„DNC Sports Fairy & United“ nepasigailėjo BK „Centre“ ekipos. (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:13 val.)„Kauno TPMC“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „BK Centre“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Sabonio KC“ surengė treniruotę prieš BK „Centre“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)20 tritaškių įsūdę „Kauno autobusai“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ ekipą (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 23:21 val.)„Kauno autobusai“ neprilygo J. Petkevičiaus vedamai „Banga & R2P Sport“ komandai (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:57 val.)