Kauno autobusai vs Banga & R2P Sport (103:108)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 vasario 27 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kauno autobusai“ neprilygo J. Petkevičiaus vedamai „Banga & R2P Sport“ komandai

2017 vasario 27 d., Pirmadienis, 23:57 val., peržiūros: 1422

Pirmadienį, vasario 27 –ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje vėlų pirmadienio vakarą rinkosi KKL „A“ lygos „Sporto fėja“ pirmenybių komandos. Aikštelės šeimininkai „Kauno autobusai“ priėmė svečių „Banga & R2P Sport“ komandą. Daugiausia puolimu paremtose rungtynėse abi komandos turėjo gausybę progų atakuoti iš gana lengvų padėčių, tačiau čia ir buvo esminis skirtumas tarp ekipų, kad „Banga & R2P Sport“ sumetė savo metimus, tuo tarpu prastu procentu atakavę „Kauno autobusai“ vienu metu atsilikinėjo 29 taškais. Vis tik, didesnį atsipalaidavimą jautę šeimininkai kiek atleido žaidimo vadžias, ko pasekoje šeimininkai sumažino deficitą iki vienženklio, bet šeimininkų komandos krepšininkai vistiek pasiekė pergalę rezultatu – 103:108 (16:33, 24:33, 28:25, 35:17).

Rungtynės prasidėjo labai rezultatyviai, tačiau netrukus žaidimo sparta krito ir įpusėjus ketvirčiui po J. Ročkos dvitaškio tarp komandų buvo lygybė – 10:10. Antroje kėlinio pusėje „Banga & R2P Sport“ komanda vedama P. Parachomiko ir J. Petkevičiaus spurtavo net 3:23 ir susikrovė solidžią 20 taškų persvarą (13:33). Šeimininkų taškų badą paskutinės kėlinio atakos metu nutraukė T.Rakauskas pataikydamas iš toli. Po pirmojo ketvirčio svečiai turėjo 17 taškų persvarą – 16:33. Antrajame ketvirtyje komandos mažai dėmesio skyrė gynybai. Šeimininkų gretose puolime vis ryškiau pradėjo reikštis T. Rakausko ir T. Čerkunovo tamdemas, prie jų prisijungė J.Ročka ir kurį laiką „Kauno autobusų“ deficitas nebeaugo. Svečių gretose savo komandos taškų kraitį nuolat didino J.Petkevičius .Nors didžiają kėlinio dalį skirtumas tarp komandų svyravo apie 20 taškų, tačiau ketvirčio pabaigą geriau sužaidę „Banga & R2P Sport“ krepšininkai prieš ilgąją pertrauką dar labiau padidino persvarą – 40:66.

Trečiajame ketvirtyje svečiai ir toliau kontroliavo rungtynes, o sužaidus beveik pusę kėlinio jų persvara buvo jau 29 taškai – 50:79. „Kauno autobusai“ netrukus atsakė trim tolimais metimais iš eilės ir kiek sušvelnino turėtą deficitą. Per likusį kėlinio laiką šeimininkams nepavyko ženkliau sumažinti varžovų turimos persvaros – 68:91. Ketvirtąjame kėlinuke viskas po truputį krypo link to, jog „Kauno autobusams“ intrigos šiose rungtynėse atkurti tikrai nepavyks, nes įpusėjus kėliniui komandas visdar skyrė 16 taškų „Banga & R2P Sport“ persvara – 85:101. Tačiau šeimininkai nepasidavė ir po J. Ročkos inicijuoto spurto 15:5 prisivijo varžovus (100:108), tačiau per likusią minutę „Banga & R2P Sport“ krepšininkai atlaikė varžovų šturmą ir iškovojo pergalę rezultatu 103:108.

Kauno autobusai: Tomas Rakauskas – 29 tšk. (10 rezult. perd.), Jonas Ročka – 28 tšk. (11 atk. kam.), Mantas Lauraitis – 24 tšk., Tomas Čerkunovas – 15 tšk. (18 atk. kam.)

Banga & R2P Sport: Justinas Petkevičius – 43 tšk. (5 rezult. perd.), Paulius Parachomikas – 20 tšk. (11 atk. kam., 10 rezult. perd.), Henrikas Paulauskas – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Vytautas Vaikšnis – 12 tšk. (10 atk. kam.), Kęstutis Vaičekauskas – 11 tšk.

„Kauno autobusai“ po permainingos kovos įveikė „Banga & R2P Sport“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 06:21 val.)„Kauno TPMC“ nubaudė negausiai susirinkusius „Banga & R2P Sport“ krepšininkus (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Kauno autobusai“ po atkaklios kovos įveikė „Sabonio KC“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)„Kauno autobusai“ neturėjo jokio vargo su BK „Centre“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Kauno autobusai“ lengvai nugalėjo „BK Centre“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 16:41 val.)Po atkaklios kovos „Sabonio KC“ įveikė „Banga & R2P Sport“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:38 val.)Puikiai atakavus iš tolimų distancijų „Kauno TPMC“ įveikė „Banga & R2P Sport“ ekipą (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Baldų sandėlis.lt“ po ilgosios pertraukos nepaliko jokių vilčių „Bangos & R2P Sport“ penketukui (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 22:48 val.)„Kauno autobusams“ dėl pergalės teko pavargti su „Baldų sandėlis.lt“ penketu (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:41 val.)20 tritaškių įsūdę „Kauno autobusai“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ ekipą (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 23:21 val.)