BK Centre vs Kauno autobusai (90:116)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 sausio 22 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno autobusai“ neturėjo jokio vargo su BK „Centre“

2017 sausio 22 d., Sekmadienis, 20:54 val., peržiūros: 1213

Sekmadienį, sausio 22 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos BK „Centre“ ir svečių „Kauno autobusų“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios aiškiai dominavę „Kauno autobusai“ į savo sąskaitą įsirašė lengvą pergalę. 90:116 (19:37, 15:34, 25:23, 31:22).

Nuo pat pirmųjų susitikimo minučių aiškiai dominavę svečių krepšininkai netrukus įgijo dviženklę persvarą. Praėjus kelioms minutėms pirmuosius taškus pelnė ir BK „Centre“, tačiau ir toliau priešininkų klaidas greitais taškais vertę „Kauno autobusai“ susikrovė dvidešimties taškų persvarą. Antrame kėlinuke vaizdas nesikeitė ir skirtumas tarp komandų tik augo. Solidžiomis atkarpomis priešininkų gynybą terorizavę „Kauno autobusai“ po dviejų kėlinių turėjo jau 37-ių taškų pranašumą. 34:71.

Po ilgosios pertraukos svečių krepšininkai ir vėl spurtavo, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 48-ių taškų. Nuo to momento „Kauno autobusai“ galutinai atsipalaidavo, kuo pasinaudoję aikštės šeimininkai geriau užbaigė kėlinuką ir nežymiai sušvelnino deficitą. Paskutinė rungtynių dalis jau seniai buvo tapusi tik formalumu, ką puikiai supratę svečiai ir toliau nepersistengė. Tuo pasinaudoję BK „Centre“ žaidėjai laimėjo šį ketvirtį, tačiau tai jau nieko nekeitė ir užtikrinta pergale džiaugėsi „Kauno autobusai“. 90:116.

BK „Centre“: Nikolay Kirsanov – 28 tšk. (7 rezult. perd.), Pavel Kirilenko – 21 tšk. (5 perimt. kam.), Denis Malinauskas – 15 tšk. (7 rezult. perd.)

„Kauno autobusai“: Tomas Čerkunovas – 45 tšk. (28 atk. kam., 5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Tomas Rakauskas – 25 tšk. (11 rezult. perd.), Arūnas Budrys – 16 tšk. (14 atk. kam., 9 rezult. perd.), Andrius Šukys – 16 tšk. (9 rezult. perd.), Audrius Juodelis – 14 tšk.

„Kauno autobusai“ lengvai nugalėjo „BK Centre“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 16:41 val.)„Sporto manija“ turėjo lengvą treniruotę su „BK Centre“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:51 val.)„Sabonio KC“ surengė treniruotę prieš BK „Centre“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)„Banga & R2P Sport“ nepaliko jokių vilčių BK „Centre“ ekipai (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 14:37 val.)„Kauno autobusams“ dėl pergalės teko pavargti su „Baldų sandėlis.lt“ penketu (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:41 val.)„Baldų sandėlis.lt be didesnio vargo įveikė BK „Centre“ ekipą. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:43 val.)„Kauno autobusai“ neprilygo J. Petkevičiaus vedamai „Banga & R2P Sport“ komandai (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:57 val.) „Baldų sandėlis.lt“ iškovojo pergalę prieš BK „Centre“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 15:04 val.)„Kauno autobusai“ po atkaklios kovos įveikė „Sabonio KC“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)„Kauno TPMC“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „BK Centre“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 22:39 val.)