Kauno autobusai vs Baldų sandėlis.lt (102:96)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 12 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kauno autobusams“ dėl pergalės teko pavargti su „Baldų sandėlis.lt“ penketu

2016 gruodžio 12 d., Pirmadienis, 23:41 val., peržiūros: 1438

Gruodžio 12-osios vakarą „Kauno energijos“ sporto arenoje vyko A lygos „Sporto fėja“ pirmenybių mačas, paskelbtas dienos rungtynėmis, kuriame susitiko „Kauno autobusai“ bei „Baldų sandėlis.lt“. Nors svečių ekipa susirinko vos penkiese, bet priešininkams į atlapus kabinosi visas rungtynes. Nepaisant to, paskutines minutes užtikrinčiau sužaidę „Kauno autobusai“, šventė pergalę rezultatu 102:96 (22:21, 27:29, 34:29, 19:17).

Pirmieji taškų sąskaitą atsidarė šeimininkai Šarūno Ajausko taikliu tolimu metimu, tačiau netrukus Karolis Šarukas pelnęs taškus su pražanga išlygino rezultatą. Rungtynių pradžios akcentu tapo apsisvaidymas tolimais metimais, kas pirmojoje ketvirčio pusėje labiau sekėsi „Baldų sandėlis.lt“ ekipai. Pastarieji buvo priekyje didesnę kėlinio dalį, tačiau geriau sužaidę paskutinę jo minutę, „Kauno autobusai“ įgavo minimalią persvarą 22:21.

Antroji rungtynių dalis buvo bene permainingiausia, žiūrint į rezultatą. Šį kėlinį daugiau dominavo „Baldų sandėlis.lt“ ekipa ir keletą kartų buvo pasiekusi 6 taškų persvarą, tačiau paskutinėmis ketvirčio sekundėmis pelnytas Šarūno Zablockio tritaškis metimas pirmosios rungtynių pusės svečių persvarą nubraukė iki minimumo – 49:50.

Po „ilgiosios“ rungtynių pertraukos, trukusios vos kelias minutes, šeimininkų komanda į oponentų dvitaškį atsakė trimis tolimais šūviais ir pasiekė didžiausią savo turėtą persvarą – 51:59. Kurį laiką vyravo apylygis žaidimas ir skirtumas praktiškai nekito, tačiau antrojoje ketvirčio pusėje iniciatyvos ėmęsis „Kauno autobusų“ žaidėjas Rokas Stankevičius, pelnė 10 taškų paeiliui ir sugražino šeimininkams persvarą, kuri išsilaikė iki pat trečiosios ir rezultatyviausios rungtynių dalies pabaigos – 83:79.

Lemiamo ketvirčio kozirius savo rankose laikė „Kauno autobusai“. Nors didesnio pranašumo nepavyko įgyti ir „Baldų sandėlis.lt“ nuolatos kvėpavo į nugarą, emocingą ketvirtąjį kėlinį visą laiką pirmavo šeimininkai. Rungtynių laikui skaičiuojant paskutines dešimtis sekundžių svečiai dar turėjo teorinių šansų kabintis į pergalę, tačiau Luko Grabausko žingsniai lygioje vietoje juos nubraukė ir privertė patirtį antrąjį pralaimėjimą.

Po šių rungtynių, „Kauno autobusai“ su 5 pergalėmis ir 1 pralaimėjimu laukia akistatos su pralaimėjimo nepatyrusiais „Sporto manijos“ krepšininkais, tuo tarpu „Baldų sandįlis.lt“ su 2 pergalėmis ir tiek pat pralaimėjimų balansuoja turnyrinės lentelės viduryje.

„Kauno autobusų“ vyr, treneris Audrius Juodelis:

– Varžovai susirinko vos penkiese, bet rungtynės buvo pakankamai atkaklios. Ko labiausiai trūko – pastangų ar noro lengviau laimėti?

– Tie jų penki žaidėjai iš tikrųjų buvo tikrai neblogi. Ne veteranų lyga. Dar Taurantas Tamošiūnas prisidėjo. Aišku, rankelę turi. Gal šiandien visko to ir neparodė, bet ateityje gali ir geriau žaisti. O mūsiškiai tiesiog gal pamatę, jog varžovai penkiese, galbūt žaidė šiek tiek apatiškai, gal pritrūko energijos, bet svarbiausia, kad pavyko laimėti rungtynes.

Kauno autobusai: Tomas Rakauskas – 25 tšk. (5 rezult. perd.), Mantas Lauraitis – 19 tšk. (10 atk. kam.), Šarūnas Zablockis – 17 tšk., Karolis Skadas – 14 tšk., Rokas Stankevičius – 11 tšk., Šarūnas Ajauskas – 10 tšk.

Baldų sandėlis.lt: Karolis Šarukas – 27 tšk. (21 atk. kam., 7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Lukas Grabauskas – 27 tšk. (15 atk. kam., 8 rezult. perd., 6 perimt. kam., 10 išpr. praž.), Taurantas Tamošiūnas – 17 tšk., Rokas Puikys – 14 tšk., Edgaras Švelginas – 11 tšk.

20 tritaškių įsūdę „Kauno autobusai“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ ekipą (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 23:21 val.)„Kauno autobusai“ lengvai nugalėjo „BK Centre“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 16:41 val.)„Kauno autobusai“ neturėjo jokio vargo su BK „Centre“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 20:54 val.)Aukšto tempo rungtynėse „Kauno TPMC“ įveikė negausiai susirinkusius „Baldų sandėlis.lt“ (2017 sausio 31 d., antradienis, 00:12 val.)„A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių starte sunki „Baldų sandėlis.lt“ pergalė po pratęsimo (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Kauno autubusų“ pergalę prieš „ Kauno TPMC“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 08:11 val.)„Kauno autobusai“ po permainingos kovos įveikė „Banga & R2P Sport“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 06:21 val.)„Kauno autobusai“ neprilygo J. Petkevičiaus vedamai „Banga & R2P Sport“ komandai (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:57 val.)„DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 22:56 val.)„A“ lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių pusfinalyje „DNC Sports Fairy & United“ turėjo pripažinti „Baldų sandėlis.lt“ pranašumą (2017 gegužės 16 d., antradienis, 22:39 val.)