Grizliai vs Kauno Rami (83:78)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 17 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„Grizliai“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno Rami“

2016 lapkričio 17 d., Ketvirtadienis, 23:03 val., peržiūros: 1608

Ketvirtadienį, lapkričio 17 dieną, A.Smetonos gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Grizlių“ bei svečių „Kauno Rami“. Didžioji dalis rungtynių vyko apylygiu komandų žaidimu. Vienu metu aikštelės šeimininkai buvo įgiję dviženklį pranašumą, tačiau svečių ekipa šį atsilikimą ištirpdė ir praktiškai visų rungtynių metu lipo „Grizliams“ ant kulnų, tačiau rimčiau įkąsti nesugebėjo ir aikštelės šeimininkams pavyko apginti namų tvirtovę.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo apylygiu komandų žaidimu. Komandos per daug rezultatyvumu nešvytėjo, o sužaidus pusę kėlinio, šeimininkų ekipos pranašumas buvo trys taškai. Likus žaisti tris minutes, „Grizliai“ jau buvo įgiję devynių taškų atotrūkį ir jų varžovai iki tol tebuvo pelnę vos šešis taškus. Visgi, kėlinuko pabaigoje sėkmingiau sužaidė „Kauno Rami“, kuriai pavyko skirtumą braukti praktiškai perpus. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 19:14. Sėkmingai užbaigę pirmąjį ketvirtį, svečiai neketino sustoti ir netrukus pavijo savo varžovus, o galiausiai ir persvėrė rezultatą. Komandos tuomet keitėsi keliomis sėkmingomis atakomis ir pirmaujanti komanda taip pat keitėsi kelis kartus. Visgi, tuomet „Grizliai“ sugebėjo užpulti kelis kartus paeiliui sėkmingai bei susigrąžino šiokį tokį pranašumą, kurį išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 38:34.

Trečiąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo „Grizlių“ ekipa. Jie pradėjo didinti savo atotrūkį, kol šis pasiekė dviženklį. Likus žaisti tris su puse minutės iki trečiojo kėlinio pabaigos, šeimininkų ekipos pranašumas siekė jau 15-ą taškų, tačiau tuomet L. Varno vedina „Kauno Rami“ sugebėjo sužaisti sėkmingą atkarpą ir besibaigiant kėliniui, jie pavijo savo varžovus. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 60:55. Nuo pat lemiamo ketvirčio pradžios komandos pradėjo žaisti taškas taškan ir skirtumas tarp komandų svyravo neženkliai. „Kauno Rami“ vis bandydavo priartėti dar arčiau savo varžovų, tačiau į kiekvieną sėkmingą jų ataką, „Grizliai“ atsakydavo tuo pačiu ir vis palaikydavo saugesnį pranašumą. Galiausiai, rungtynių laikas ėjo jau į pabaigą, o svečių ekipai taip ir nepavyko mesti rimtesnio iššūkio savo varžovams. Jie nesugebėjo priartėti prie varžovų, kad komandas skirtų vienos atakos vertas metimas ir taip „Grizliai“ pasiekė pergalę po gan sunkios kovos. Galutinis rungtynių rezultatas 83:78.

Grizliai: Vaidotas Gadliauskas – 24 tšk. (5 išpr. praž.), Artūras Lencevičius – 14 tšk. (7 rezult. perd.), Arūnas Budrys – 13 tšk., Mantas Valatkevičius – 10 tšk.

Kauno Rami: Laurynas Varnas – 36 tšk., Emilis Mackevičius – 19 tšk., Oskaras Gelžinis – 11 tšk.

Tik po atkaklios kovos LSK „Technoera“ įveikė „Kauno rami“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 21:06 val.)„Kėdainiai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Grizliai“ ekipą. (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)„ R2P Sport ‒ S/M“ penketas užtikrintai įveikė „Kauno rami“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 22:20 val.)„Grizliai“ įsiveržė į priekį serijoje su „Banga“ (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)Vos šešiese žaidę SK „Neveronių“ žaidėjai įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 00:05 val.)„Grizliai“ lengvai susitvarkė su „KMAIK“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 19:34 val.)Tik paskutinėmis sekundėmis „Kauno liberalai“ įveikė „Kauno rami“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:25 val.)Šešioliktfinalį „Ryterna“ pradėjo pergale prieš „Kauno Rami“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 23:41 val.)Grizliai palaužė vos tryse likusius BC „Boom“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:35 val.)„Grizliai“ neturėjo didelių sunkumų prieš „Ryterna Group“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:55 val.)