Kauno Rami vs Ryterna Group (64:84)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2017 kovo 12 d., Sekmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Šešioliktfinalį „Ryterna“ pradėjo pergale prieš „Kauno Rami“

2017 kovo 12 d., Sekmadienis, 23:41 val., peržiūros: 1559

Sekmadienį, kovo 12 – ąją dieną, Saulės gimanzijos sporto salėje, įvyko KKL „C“ lygos „Top Sport“ lygos pirmenybių šešioliktfinalio pirmosios rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Kauno Rami“ ir svečių „Ryterna“ komandos. Šioje serijoje yra žaidžiama iš dviejų rungtynių skaičiuojant taškų santykį.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti pranašumo (4:5). Svečiai surengė keletą sėkmingų atakų paeiliui ir atitrūko nuo varžovų (6:12), tačiau šeimininkai per keletą minučių išlygino rezultatą. Toliau tarp ekipų vykį įnirtinga dvikova, kur „Ryternai“ pavyko išsaugoti tik trijų taškų pranašumą (18:21). Antrame kėlinyje svečiai pagreitino puolimą, tačiau gynyboje sunkiai sekėsi stabdyti varžovų gynėjus ir įpusėjus kėliniui komandas skyrė penki taškai – 26:31. Tačiau antroje kėlinuko pusėje šeimininkai leido varžovams nutolti ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 13 taškų – 26:39.

Po ilgosios pertraukos abi komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai, tačiau „Ryternai“ pavyko išsaugoti dviženklę persvarą. „Kauno Rami“ pavyko susitvarkyti su puolimu ir skirtumas sumažėjo iki 9 taškų, tačiau varžovai toliau užtikrintai žaidė puolime ir neišsvaistė turėtos dviženklės persvaros – 49:60. Ketvirtame kėlinyje „Ryterna“ pradėjo 5:16 atkarpa (54:76). D.Karosas pademonstravo puikų aikštės matymą ir maitino komandos draugus rezultatyviais perdavimais. Šeimininkai toliau neatrado savojo žaidimo,o svečiai išlaikė susikrautą pranašumą iki rungtynių galo ir šventė pergalę, rezultatu – 64:84 (18:21, 8:18, 23:21, 15:24).

Kauno Rami: Oskaras Gelžinis – 13 tšk., Kęstutis Aliukevičius – 12 tšk., Emilis Mackevičius – 9 tšk.

Ryterna Group: Darius Špakauskas – 26 tšk., Antanas Silvestravičius – 22 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.), Aurimas Miliūnas – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Darius Karosas – 10 tšk. (10 atk. kam., 14 rezult. perd.),

Vos šešiese žaidę SK „Neveronių“ žaidėjai įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 00:05 val.)„Ryterna Group“ neatsilaikė prieš BC „Straight“ (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:48 val.)LSK „Technorea“ krepšininkai sezoną pradėjo triuškinančia pergale prieš „Ryterna Group“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 03:05 val.)„Ryterna Group“ po pratęsimo nusileido „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipai. (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 01:46 val.)„Ryterna Group“ pagaliau džiaugėsi pirmąja pergale, įveikusi KK „13“ (2017 sausio 10 d., antradienis, 22:44 val.)„Top Sport“ C lygos aštuntfinalį „Kauno Rami“ pradėjo pergale ‒ įveikė vos penkiese žaidusius „KMAIK“ žaidėjus (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Kauno rami“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Resmila.lt“ ekipą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 23:26 val.)„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno Rami“ pranašumą (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)„Grizliai“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno Rami“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:42 val.)