Kauno Rami vs R2P Sport ‒ S/M (54:82)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 30 d., Sekmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„ R2P Sport ‒ S/M“ penketas užtikrintai įveikė „Kauno rami“

2016 spalio 30 d., Sekmadienis, 22:20 val., peržiūros: 1506

Sekmadienį Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Kauno rami“ ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „ R2P Sport ‒ S/M“.

Rungtynės prasidėjo „ R2P Sport ‒ S/M“ „sausa“ atkarpa 5:0. Aikštelės šeimininkams sunkiai sekėsi rinkti taškus, o svečiai toliau didino pranašumą ( 4:14). Per likusias keturias minutes abi ekipos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir „ R2P Sport ‒ S/M“ išlaikė dviženklį pranašumą – 8:18.

Antram ketvirčiui prasidėjus svečiai toliau demonstravo stabilų puolimą ir didino atotrūkį nuo varžovų ( 13:28). „Kauno rami“ pavyko atsigauti po šalto dušo, kur ėmė mažinti pranašumą , tačiau „ R2P Sport ‒ S/M“ greitai atstatė turėtą pranašumą ( 34:18). Nors svečiai tik penkiese susirinko , tačiau išlaikė tempą ir išsaugojo susikrauą pranašumą – 24:38.

Po ilgosios pertraukos „Kauno rami“ pradėjo gintis zonine gynyba , kur davė naudos ir ėmė mažinti skirtumą. Vis dėlto, „ R2P Sport ‒ S/M“ greitai perprato varžovus ir atstatė turėtą pranašumą ( 32:48). Antroje kėlinio pusėje svečiai toliau nestabdė apsukų ir prieš ketvirtą kėlinuką turėjo saugų pranašumą – 34:58.

Ketvirtame kėlinyje „Kauno rami“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir ėmė mažinti deficitą (43:58). Visgi, „ R2P Sport ‒ S/M“ pataikė du tritaškius metimus iš eilės , kur atstatė turėtą pranašumą ( 48:68). Likus žaisti keturias minutes „ R2P Sport ‒ S/M“ ekipa neišsvaistė pranašumo ir iškovojo triuškinačią pergalę, rezultatu - 54:82.

Kauno Rami: Laurynas Varnas – 10 tšk., Šarūnas Bernatavičius – 9 tšk., Šarūnas Mačiulis – 7 tšk.

R2P Sport ‒ S/M: Justinas Pocius – 26 tšk. (5 rezult. perd., 10 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Mindaugas Mackevičius – 20 tšk. (10 atk. kam.), Jonas Pacevičius – 20 tšk. (11 atk. kam., 10 rezult. perd.), Edvinas Karpavičius – 13 tšk. (13 atk. kam.)

„R2P Sport ‒ S/M“ antroje rungtynių dalyje įveikė „Grande“ (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ susitvarkė su „MRU VSF“ ekipa (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:07 val.)„Grizliai“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno Rami“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ pratęsė pergalių seriją, įveikdama „Resmila.lt“ ekipą (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:06 val.)Jokios intrigos: „R2P Sport – S/M“ sutriuškino „Dumblą“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:37 val.)R2P Sport-SIM ekipa nesunkiai įveikė „Ryterna Group“ ekipą (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 01:01 val.)Vos šešiese žaidę SK „Neveronių“ žaidėjai įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 00:05 val.)Tritaškiais prapliupusi „R2P Sport ‒ S/M“ įveikė lentelės kaimynus „Grizlius“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 22:40 val.)Dienos rungtynėse intrigos nebuvo ‒ „R2P Sport ‒ S/M“ tiesiog nušlavė „Grande“ ekipą (2017 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)Tik po atkaklios kovos LSK „Technoera“ įveikė „Kauno rami“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 21:06 val.)