Kauno Rami vs SK „Neveronys“ (66:82)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 23 d., Sekmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Vos šešiese žaidę SK „Neveronių“ žaidėjai įtikinamai įveikė „Kauno Rami“

2016 spalio 24 d., Pirmadienis, 00:05 val., peržiūros: 1494

Spalio 23 dieną, vėlų sekmadienio vakarą įvyko „Top Sport“ C lygos, B pogrupio varžybos tarp aikštės šeimininkų „Kauno Rami“ bei svečių statusą turėjusių SK „Neveronys“ ekipų. Rungtynes kiek vangiai pradėjusiems svečiams nereikėjo daug laiko, jog perimtų žaidimo kontrolę į savo rankas ir pirmavę praktiškai visas rungtynes, SK „Neveronys“ žaidėjai iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Kauno Rami“ – 66:82 (16:22; 15:20; 14:15; 21:25).

Pirmasis kėlinis prasidėjo septyniais šeimininkų taškais be atsako (7:0). Svečių žaidime nebuvo matyti jokio pasimetimo ir jau po kelių minučių rezultatas tarp komandų tapo lygus (7:7). Šeimininkų bėdos tuo nesibaigė, nes nuostabiai žaidęs J.Draudvila varė varžovus į neviltį prasiveržimais ko pasekoje svečiai į varžovų septynis taškus rungtynių pradžioje atsakė net penkiolika (7:15). Po keitimo aikštelėje pasirodęs E.Mackevičius leido kiek lengviau atsikvėpti „Kauno Rami“ žaidėjams nutraukdamas taškų „sausrą“ šeimininkų žaidime pataikydamas tolimą metimą (10:15). Vis dėl to, J.Draudvilas aikštėje darė ką norėjo ir po dvylikto jo taško kėlinyje, SK „Neveronys“ pirmą kartą šiose rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą (10:20). Paskutinę kėlinio minutę kiek sėkmingiau sužaidę šeimininkai sugebėjo varžovų pranašumą ištirpdyti iki šešių taškų, o po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 16:22.

Pirmąsias tris kėlinio minutes tarp komandų vyrė atkakli kova, o „Kauno Rami“ komandos žaidėjams pavyko priartėti iki trijų taškų (22:25). SK „Neveronys“ puolėjas E.Jašinskas įmetė penkis taškus iš eilės, o į tai Š.Bernatavičius atsakė taikliu tolimu metimu (25:30). Gynyboje puikiai žaidęs svečių komandos puolėjas G.Bartkus varžovams rašė vieną bloką po kito, o po sėkmingų epizodų gynyboje ir jo komandos rezultatyvių atakų, SK „Neveronys“ vėl kiek atitrūko (25:34). S.Matusevičius neleido varžovams bėgti ir smeigęs du tritaškius metimus iš eilės, sugrąžino savo ekipos atsilikmą ties penkių taškų atžyma (31:36). Vis dėl to, kėlinio pabaiga priklausė svečių komandai ir prieš ilgąją pertrauką jų komandos pranašumas siekė ir vėl dviženklį taškų skaičių – 31:42.

Antrąją rungtynių dalį geriau pradėjo svečiai ir jų persvara labai greitai pasiekė rekordinę šiose rungtynėse atžymą (31:46). „Kauno Rami“ komanda nekėlė baltos vėliavos, vis bandė perlaužti rungtynių eigą, tačiau jai to padaryti nepavyko, o į bet kokį bandymą sumažinti atsilikimą, varžovai rasdavo kuo atsakyti. Įpusėjus kėliniui G. Vyšniausko dvitaškis mažino šeimininkų atsilikimą iki dvylikos (38:50), o antroje kėlinio dalyje komandos tik keitėsi taikliomis atakomis, tad skirtumas tarp komandų po trečiojo kėlinio išliko toks pats kaip ir įpusėjus trečiajam ketvirčiui – 45:57.

Ketvirto kėlinio pradžia nieko gero šeimininkams nežadėjo – dvi pirmąsias kėlinio minutes be taškų žaidę „Kauno Rami“ žaidėjai į savo krepšį leido varžovams įmesti aštuonis taškus ir taip pabėgti net dvidešimt taškų persvara (45:65). Atrodė, jog rungtynių nugalėtojas jau tapo aiškus, tačiau labai greiti aštuoni šeimininkų taškai be atsako, į rungtynes ir vėl įnešė nežinomybės (53:65). Likus žaisti penkias minutes ketvirtajame kėlinyje, iniciatyvos ėmėsi J.Draudvila. Po kelių sėkmingų jo išpuolių komandas ir vėl skyrė devyniolika taškų (53:72). Nors šeimininkai dar ir stengėsi mažinti atsilikimą, tačiau iki rungtynių pabaigos mažesnis nei penkiolika taškų jis netapo. Galutinis rungtynių rezultatas rodė, jog užtikrintu žaidimu SK „Neveronys“ iškovojo pelnytą pergalę prieš „Kauno Rami“ komandą – 66:82.

SK „Neveronys“ vyr. treneris Justinas Virbickas pateikdamas trumpą komentarą apie rungtynes, pergalės priežastimi įvardino didesnį savo žaidėjų meistriškumą:

Pergalę lėmė turbūt didesnis meistriškumas. Aišku buvo labai sunku pirmas varžybas sužaisti gerai nusiteikus, visi po vasaros susirinko gerų nuotaikų, bet varžybos parodė, kad sezono metų dar reikės daug, daug dirbti, kad pasiekti geresnę žaidimo kokybę.

Tuo tarpu „Kauno Rami“ ekipos treneris Šarūnas Petraitis sakė, jog jo ekipai trūksta žaidybinės praktikos, o varžovas buvo labai stiprus:

Nežinau, pirmos rungtynės dar nesusižaidę, nežinau, dar ne formoj, stiprus varžovas ir tiek…

„Kauno Rami“: Gytis Vyšniauskas – 21 tšk., Emilis Mackevičius – 11 tšk., Saulius Matusevičius – 8 tšk.

SK „Neveronys“: Justas Draudvila – 26 tšk. (7 rezult. perd.), Edvardas Jašinskas – 21 tšk. (13 atk. kam.), Laurynas Stankevičius – 14 tšk.

„ R2P Sport ‒ S/M“ penketas užtikrintai įveikė „Kauno rami“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 22:20 val.)Šešioliktfinalį „Ryterna“ pradėjo pergale prieš „Kauno Rami“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 23:41 val.)„Grizliai“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno Rami“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Neveronys“ lengvai įveikė „Garliavą“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:03 val.)SK „Neveronys“ lengvai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 20:30 val.)Tik po atkaklios kovos LSK „Technoera“ įveikė „Kauno rami“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 21:06 val.)Tik paskutinėmis sekundėmis „Kauno liberalai“ įveikė „Kauno rami“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:25 val.)SK „Neveronių“ tritaškiai neleido LSK „Technoerai“ pagalvoti apie pergalę (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 21:52 val.)Užtikrintai „Laipsnius“ įveikę SK „Neveronys“ žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 23:11 val.)