LSK „Technoera“ vs Kauno Rami (66:59)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 30 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Batėgalos universalus daugiafunkcis centras, Rodžių g. 12, Batėgala, Jonavos raj., LT-55343

Tik po atkaklios kovos LSK „Technoera“ įveikė „Kauno rami“ ekipą

2016 lapkričio 30 d., Trečiadienis, 21:06 val., peržiūros: 1431

Trečiadienį Batėgalos universalaus daugiafunkcio centro sporto salėje įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė LSK „Technoera“ (2/3) ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Kauno rami“ (2/3) .

Rungtynės prasidėjo „Kauno rami“ greitomis atakomis , kur pasinaudavo varžovų klaidomis ( 2:13) ir šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Po pertraukėlės LSK „Technoera“ susitvarkė su gynyba, ko paskoje pradėjo lipti varžovams ant kulnų (9:15). Kėlinuko pabaigoje šeimininkai nestabdė apsukų ir sumažino skirtumą iki dviejų taškų – 13:15.

Antrasis ketvirtis prasidėjo „Kauno rami“ tolimais metimais , kur atstatė turėtą atotrūkį. Toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, kur nė vienai komandai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 20:29). Likus žaisti dvi minutes komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir išliko 9 taškų skirtumas tarp komandų – 24:33.

Trečiąjį ketvirtį LSK „Technoera“ pradėjo „sausa“ atkarpa 7:0 ir varžovai tik trečiąją žaidimo minutę pelnė taškus. Šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir išlygino rezultatą ( 35:35). Po A.Beisio tritaškio metimo šeimininkai įgijo minimalų pranašumą ( 40:41). „Kauno rami“ niekaip neišlipo iš duobės , kur šeimininkai išlaikė iniciatyvą – 45:47.

Ketvirtame kėlinyje komandos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis ir rezultatas lygus ( 50:50). Šeštąją žaidimo minutę Š.Petraitis buvo diskvalifikuotis už nesportinį elgesį, kur E.Vaitekauskas liko neskolingas ir kibo į atlapus bei buvo diskvalifikuotis. Toliau aikštelėje vyko chaosas, kuris buvo pažymėtas krauju. Ž.Radzevičiau buvo prakirstas antakis. Rungtynių pabaigoje LSK „Technoera“ išlaikė iniciatyvą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 66:59.

LSK „Technoera“: Arminas Beisys – 26 tšk. (6 perimt. kam.), Egidijus Vaitekauskas – 10 tšk., Vidas Marcinauskas – 8 tšk.

Kauno Rami: Mantas Šilkauskas – 13 tšk. (10 atk. kam.), Šarūnas Petraitis – 13 tšk., Oskaras Gelžinis – 12 tšk.

„Grizliai“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno Rami“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)Tik paskutinėmis sekundėmis „Kauno liberalai“ įveikė „Kauno rami“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:25 val.)KK „Garliava“ po atkaklios kovos palaužė LSK „Technoera“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Hidraulinės sistemos“ po permainingos kovos įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:04 val.)Tik po pratęsimo „Kauno rami“ įveikė „Sparta“ ekipą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 22:27 val.)Vos šešiese žaidę SK „Neveronių“ žaidėjai įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 00:05 val.)Po atkaklios ir permainingos kovos pergalę pasiekė LSK „Technoera“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:52 val.)„ R2P Sport ‒ S/M“ penketas užtikrintai įveikė „Kauno rami“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 22:20 val.)Puikiai sužaidę paskutinį kėlinuką, „Kauno Rami“ įveikė „Dentist Team“ (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 23:19 val.)Penkiese susirinkę LSK „Techoera“ neatsilaikė prieš „R2P Sport ‒ S/M“ komandą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:49 val.)