Ryterna Group vs Grizliai (55:82)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 25 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Grizliai“ neturėjo didelių sunkumų prieš „Ryterna Group“

2016 spalio 25 d., Antradienis, 22:55 val., peržiūros: 1630

Spalio 25 dieną, antradienio vakarą įvyko „Top Sport“ C lygos, B pogrupio rungtynės tarp aikštės šeimininkų „Ryterna Group“ bei svečių statusą turėjusių „Grizliai“ komandų. Šeimininkai tik pirmajame kėlinyje sugebėjo mesti rimtesnį iššūkį „Grizliai“ komandos žaidėjams ir rungtynes pralaimėjo rezultatu 55:82 (12:18; 13:29; 20:21; 10:14) . „Grizliai“ ekipai tai buvo antroji pergalė pirmajame etape, o „Ryterna Group“ – antrasis pralaimėjimas iš eilės.

Pirmiesiems rungtynėse pasižymėti pavyko svečiams. V.Gadliauskas jau pirmosios komandos atakos metu pasižymėjo dvitaškiu metimu, o D.Karosas į tai atsakė išprovokuodamas varžovo pražangą metimo metu, tačiau pataikydamas tik vieną baudą iš dviejų (1:2). Kitoje atakoje pataikytas D. Špakausko tritaškis išvedė šeimininkus į priekį (4:2) ir tai buvo vienintelis kartas kai „Ryterna Group“ komanda pirmavo šiose rungtynėse. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui „Grizliai“ pirmavo trimis taškais (8:11). Šeimininkai visą pirmąjį kėlinį sėkmingai stengėsi nepaleisti varžovų į priekį, o iki kėlinio pabaigos likus žaisti keturiasdešimt penkias sekundes atsilikinėjo tik vienu tašku (12:13). Vis dėl to, A. Nenartonis pelnė dvitaškį, o po sėkmingos gynybos nuo varžovų atakos, J.Ročka paskutinės kėlinio atakos metu sugebėjo pelnyti dvitaškį su varžovo pražanga. Prieš antrąjį kėlinį „Grizlių“ ekipa šiek tiek atitrūko – 12:18.

Antrojo kėlinio pradžia nieko gero „Ryterna Group“ komandai nežadėjo. Jau vienuoliktąją rungtynių minutę „Grizliai“ ekipos persvara pasiekė dviženklę (12:22). J. Mozerskio pastangomis šeimininkai pirmąsias kėlinio minutes dar „kvėpavo“ varžovams į nugaras, o penkioliktąją rungtynių minutę atsilikinėjo tais pačiais dešimt taškų (21:31). „Grizliai“ nebuvo linkę juokauti ir antroje kėlinio pusėje „įjungę“ aukštesnę pavarą, per penkias minutes spurtavo net 4:16 ir prieš ilgąją petrauką išėjo ilsėtis ramūs – jų persvara siekė dvidešimt du taškus – 25:47.

Po ilgosios pertraukos „Grizlių“ komanda išėjo kiek atsipalaidavusi, o „Ryterna Group“ netruko tuo pasinaudoti – dvidešimt ketvirtąją rungtynių minutę skirtumas tarp komandų ištirpo iki penkiolikos, o svečiai buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės (34:49). Po minutės pertraukėlės „Grizliai“ labai greitai atstatė savo turėtą dvidešimt dviejų taškų persvarą (34:56). Svečių spurtas tuo nesibaigė ir po dar penkių taškų iš eilės, skirtumas tarp komandų išaugo net iki dvidešimt septynių (34:61). Dvidešimt devintąją rungtynių minutę šeimininkai ir vėl kiek sumažino atsilikimą (45:63), tačiau kėlinį sėkmingiau užbaigę „Grizliai“ prieš lemiamą ketvirtį turėjo įtikinamą dvidešimt trijų taškų persvarą – 45:68.

Ketvirtajame kėlinyje „Ryterna Group“ kylo į kovą ir sužaidus pustrečios minutės kėlinyje savo atsilikimą sumažino iki penkiolikos taškų (53:68). Vis dėl to, „Grizliai“ ir vėl labai greitai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas, o „Ryterna Group“ žaidėjams nebeliko nieko kito kaip tik pripažinti savo varžovų pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 55:82 rodė įtikinamą „Grizlių“ komandos pranašumą.

Po pergalės „Grizlių“ komandos treneris Paulius Čerkauskas teigė, kad šios rungtynės buvo geras pasiruošimas sezono pradžiai:

Rungtynės buvo vidutinio sunkumo, buvo geras pasiruošimas sezono pradžiai, tiesiog gerai sulošė visi kas išėjo ir to pasekoje laimėjome.

O tuo tarpu „Ryterna Group“ treneris Justinas Mozerskis pripažino, kad šiame etape daug pergalių nesitiki:

Tragiškai sužaidėm. Bandom, bandom kažkaip susiklijuoti, stengsimės gal kitame etape bus pergalių, nes šiam tikriausiai nelabai, nes visos stiprios komandos.

„Ryterna Group“: Antanas Silvestravičius – 11 tšk. (14 atk. kam.), Justinas Mozerskis – 11 tšk., Darius Špakauskas – 8 tšk.

„Grizliai“: Jonas Ročka – 23 tšk., Martynas Valaitis – 16 tšk., Vaidotas Gadliauskas – 15 tšk.

„Kauno technikos kolegija“ nepasispriešino „Ryterna Group“ komandai (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 20:44 val.)LSK „Technorea“ krepšininkai sezoną pradėjo triuškinančia pergale prieš „Ryterna Group“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 03:05 val.)„Resmila.lt“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami „Ryterna Group“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 00:00 val.)„Kauno Rami“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Ryterna Group“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 23:08 val.)„Grizliai“ įsiveržė į priekį serijoje su „Banga“ (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)„Grizliai“ lengvai susitvarkė su „KMAIK“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 19:34 val.)„Grizliai“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš „Resmila.lt“ krepšininkus (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:51 val.)R2P Sport-SIM ekipa nesunkiai įveikė „Ryterna Group“ ekipą (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 01:01 val.)Grizliai palaužė vos tryse likusius BC „Boom“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:35 val.)Šešioliktfinalį „Ryterna“ pradėjo pergale prieš „Kauno Rami“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 23:41 val.)