Kauno Rami vs Kauno liberalai (69:73)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 19 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Tik paskutinėmis sekundėmis „Kauno liberalai“ įveikė „Kauno rami“

2017 vasario 19 d., Sekmadienis, 22:25 val., peržiūros: 1472

Sekmadienį KCSM sporto centre įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybės, kur jėgas surėmė „Kauno rami“ ir svečių teisėmis atvykę „Kauno liberalai“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Kauno liberalai“ , kur M.Balkus smeigė du tritaškius metimus ir svečiai susikrovė 6 taškų pranašumą ( 6:12). Toliau tarp ekipų labiau dominavo gynyba nei puolimas. Kėlinuko pabaigoje „Kauno rami“ pavyko prisivyti varžovus, tačiau „Kauno liberalai“ užpuolė keletą greitų atakų ir atsatatė turėtą pranašumą ( 14:18). Antrame kėlinyje „Kauno rami“ įjungė aukštesnę pavarą, kur įpusėjus kėlinukui rezultatas tapo lygus ( 21:21). „Kauno liberalai“ toliau strigo puolime, daugiau dėmesio skyrė teisėjams nei žaidimui, o tuo pasinaudojo šeimininkai , kur atitrūko nuo varžovų ( 30:24). Per likusį laiką „Kauno liberalai“ surengė greitų atakų ir rezultatas tapo lygus – 32:32.

Po ilgosios pertraukos „Kauno liberalai“ greitai atitrūko nuo varžovų, tačiau šeimininkai surengė 6:0 atkarpą ir vėl rezultatas lygus ( 38:38). Po minutės pertraukėlės toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ir ne vienai komandai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo. Paskutinėmis sekundėmis Š.Bernatavičius smeigįė tritaškį metimą ir „Kauno rami“ įgijo dviejų taškų pranašumą ( 49:47). Ketvirtame kėlinyje nieko nelaukę „Kauno rami“ šovė į priekį, bet „Kauno liberalai“ demonstravo komandinį žaidimą ir susigrąžino lyderio vaidmenį. Visa kova prasidėjo likus žaisti mažiau nei minutę ( 69:69). „Kauno rami“ turėjo galimybę įsiveržti į priekį, tačiau metimas skriejo pro šalį. Tadas Ališauskas puikiu prasiveržimu išvedė savo komandą į priekį ( 69:73). Šeimininkai vėl turėjo galimybę išlyginti rezultatą, bet metimas skriejo pro šalį ir „Kauno liberalai“ iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 69:73.

Kauno Rami: Gytis Vyšniauskas – 15 tšk., Šarūnas Petraitis – 15 tšk., Laurynas Varnas – 12 tšk.

Kauno liberalai: Gytis Rūkas – 24 tšk. (5 rezult. perd.), Martynas Balkus – 18 tšk. (11 atk. kam.), Tadas Ališauskas – 17 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.)

Puikiai sužaidę paskutinį kėlinuką, „Kauno Rami“ įveikė „Dentist Team“ (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 23:19 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno liberalai“ įveikė „Dentist Team“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Tik po pratęsimo „Kauno rami“ įveikė „Sparta“ ekipą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 22:27 val.)Varžovų zoninės gynybos nepralaužę „Kauno liberalai“ pralaimėjo „Return“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:36 val.)Pirmoje rungtynių pusėje įgytą pranašumą iššvaistę „Kauno liberalai“ įveikė „Dentist Team“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 23:05 val.)Šešioliktfinalį „Kauno liberalai“ pradėjo pergale prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:55 val.)„Kauno liberalai“ antrą kartą įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir žengia toliau (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 20:28 val.)„Grizliai“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno Rami“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)„Kauno liberalai“ nesunkiai įveikė Elektrėnų „Pastolinio“ penketuką. (2017 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)Vos šešiese žaidę SK „Neveronių“ žaidėjai įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 00:05 val.)