Grizliai vs Kėdainiai (72:81)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 12 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„Kėdainiai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Grizliai“ ekipą.

2017 sausio 12 d., Ketvirtadienis, 23:17 val., peržiūros: 1892

Ketvirtadienį, sausio 12 dieną, A. Smetonos gimnazijos sporto salėje įvyko "ALT reklama" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Grizliai" ir svečiuose žaidę "Kėdainiai" ekipos. Rungtynes komandos pradėjo apylygiai, todėl po pirmų dešimties minučių rezultatas buvo lygus – (19:19). Antrame kėlinyje kiek sėkmingiau pavyko sužaisti "Kėdainiai" ekipai, kuriai po dviejų kėlinių pavyko pirmauti rezultatu – (29:37). Trečiame kėlinyje "Grizliai" ekipai pavyko atsitiesti ir po trijų kėlinių priekyje jau buvo šeimininkai – (58:56). Ketvirtame kėlinyje komandos ėmė žaisti taškas į tašką, bet rungtynių gale "Grizliai" netekę savo lyderio, leido varžovams pabėgti ir iškovoti pergalę rezultatu – (72:81).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Grizliai" ekipos tolimu metimu, netrukus savo pirmuosius taškus pavyko pelnyti "Kėdainiai" ekipai, po kurių sužaidus pirmą minutę rezultatas buvo – (3:2). Sužaidus dar apie 4 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko padidinti atotrūki iki 5 taškų – (15:10). Antroje kėlinio dalyje "Kėdainiai" ekipa po truputi pradėjo artėti prie savo varžovų ir kėliniui pasibaigus rezultatas tarp komandų buvo lygus – (19:19).

Antrasis kėlinys prasidėjo 5 iš eilės pelnytais šeimininkų taškais, po kurių sužaidus apie 2 minutes rezultatas buvo – (24:19). Visgi svečiams pavyko surengti savo spurtą – (2:16), po kurio likus žaisti nepilnas 2 minutes komandas skyrė jau 9 taškai – (26:35). Per likusį laiką šeimininkai dar vienu tašku sumažino atsilikimą ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (29:37).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas, po kurių sužaidus apie 5 minutes komandas skyrė 11 taškų – (39:50). Visgi antra kėlinio dalis buvo žymiai sėkmingesnė "Grizliai" ekipai, kuriai pavyko surengti du mini spurtus, kur po pirmo skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 4 taškų, o po antro jau leido šeimininkams pirmauti 2 taškais – (58:56).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo nuožmia kova. Sužaidus pirmas 3 kėlinio minutes šeimininkai vis dar buvo priekyje - (66:65). Prabėgus dar 2 minutėms ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko persverti rezultatą savo naudai – (67:70). Antroje kėlinio dalyje vienas pagrindinių "Grizliai" ekipos vedlių M.Valaitis dėl viršyto pražangų limito turėjo palikti aikštelę, ko pasakoje komanda ėmė strigti puolime. Tuo pasinaudoję svečiai atitrūko nuo savo varžovų ir užtikrintai pabaigė rungtynes. Galutinis rezultatas - (72:81).

Grizliai: Martynas Valaitis – 33 tšk., Vaidotas Gadliauskas – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Andrius Nanartonis – 11 tšk.

Kėdainiai (S): Audrius Lukauskas – 26 tšk. (6 išpr. praž.), Andrius Žilinskas – 23 tšk. (16 atk. kam., 7 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Einoras Stankus – 17 tšk., Tadas Lukoševičius – 11 tšk.

„Grizliai“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno Rami“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)Tik po atkaklios kovos „Kėdainiai“ įveikė „Legiono“ ekipą (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:57 val.)„Kėdainiai“ pakankamai nesunkiai pratęsė pergalių seriją (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Laipsniai“ turėjo vargo prieš negausiai susirinkusius „Grizlius“ (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 23:58 val.)„Kėdainiai“ nesunkiai susitvarkė su „Ice“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Kėdainiai“ nesunkiai susitvarkė su „Dentist Team“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:39 val.)„Banga“ su kaupu atsirevanšavo „Grizliams“ (2017 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)„Kėdainiai“ rungtynių pabaigoje įveikė „MRU VSF“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:32 val.)Tritaškiais prapliupę „Kėdainiai“ neturėjo vargo su „Laipsniais“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kėdainiai“ susitvarkė su „KMAIK“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:37 val.)