Grizliai vs BC „Boom“ (91:85)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 14 d., Antradienis, 20:15 val. @ V. Adamkaus gimnazija, Bitininkų g. 31, Kaunas, LT-46376

Grizliai palaužė vos tryse likusius BC „Boom“

2017 vasario 14 d., Antradienis, 22:35 val., peržiūros: 1495

Antradienio vakarą V.Adamkaus gimnazijos sporto salėje Grizliai priėmė komandą BC „Boom“. Nuo pat susitikimo pradžios užvirė bekompromisė kova taškas į tašką. Kiek sėkmingiau rungtynes pradėjo šeimininkai ir po 5 taškus pelniusio T. Navicko pirmavo tačiau netrukus savo taškų sąskaitą atidarė ir svečiai, dvitaškiu pasižymėjo P.Mitkus. Komandos žaidė labai komandinį krepšinį ir taškais puolime pasižymėjo ko ne visi startinių penketukų žaidėjai. Grizliai visą kėlinį sugebėjo nežymiai tačiau išlikti priekyje, tad po pirmo ketvirčio išlaikė minimalų pranašumą 22:21. Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštėje nesikeitė ir toliau rungtynių svarstyklės krypdavo tai į vieną, tai į kitą puses. Šeimininkai viską bandė „laužti“ per aukštus žmones po krepšiu, o daugiausia darbo puolime turėjo T.Navickas. Nepaisant ūgio deficito, svečiai nesiruošė pasiduoti. Nors tolimi metimai nebekrito taip kaip pirmame ketvirtyje agresija puolime ir ypač P. Mitkaus ir A. Urmulevičiaus pastangomis rezultatas ir toliau liko apylygis.Po 2 ketvirčių 44:43 tą patį minimalų pranašumą išsaugojo svečiai.

Trečiajame ketvirtyje vaizdas aikštėje pasikeitė. Ant geros bangos ir emocijų pliūpsnio po keletos sėkmingų epizodų puolime BC „Boom“ persvėrė rezultatą ir pradėjo dominuoti. Šalia lyderių 5 taškais iš eilės pasižymėjo S.Ramanauskas.Taiklus P. Čerkausko tritaškis kiek aptirpdė persvarą iki 49:53, bet svečių dominavimas tęsėsi. Pakaitomis vieną po kito į krepšį kamuolius ir toliau siuntė P.Mitkus, bei A.Urmulevičius kurių tandemas besibaigiant trečiajam ketvirčiui didino svečių persvarą iki dviženklės, o po 3 ketvirčių apvalia 10 taškų persvara džiaugėsi būtent pastarieji. Iki ketvirtojo kėlinio vidurio atrodė, kad Grizliams jau nebepavyks perlaužti rungtynių ir jos panašiai ir baigsis, o bet tačiau likus 5 minutėm ir BC „Boom“ turint 8 taškų pranašumą 5-ąja pražanga buvo baudžiamas M.Tamošauskas ir svečiai liko rungtyniauti penkiese. Įdomybės tęsėsi toliau kai likus 4 minutes 5-ąja pražanga buvo nubaustas V.Valtys, taip komandą palikdamas žaisti 4 prieš 5. Ramiai neforsavę įvykių šeimininkai vis dar atsilikinėjo 6 taškais. Lemiamas įvykis įvyko likus 3 minutėms. 5-ąja pražangą gavo jau trečiasis BC „Boom“ žaidėjas S.Ramanauskas. Skirtumas tirpo iki 4, o svečiai beliko tryse prieš penkis. Grizlių spaudimas netrukus davė vaisių ir likus pusantros minutės rezultatas tapo lygus. Nepaisant to, kad svečiai gudriai spaudėsi baudos aikštelėje ir Grizliai nepaikė iš toli, tačiau antrieji ir tretieji šansai po netaiklių metimų perlaužė rungtynes ir svečiai jau nieko nebegalėjo padaryti. Galutinis rezultatas 91:85 skelbė Grizlių pergalę.

„Grizliai“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno Rami“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)„Grizliai“ įsiveržė į priekį serijoje su „Banga“ (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)„Grizliai“ lengvai susitvarkė su „KMAIK“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 19:34 val.)„KMAIK“ po permainingos kovos privertė pasiduoti BC „Boom“ ekipą. (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:47 val.)Pagirtinai iš toli atakavę BC „Boom“ patiesė pogrupio lyderius (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 23:28 val.)Penkiese susirinkę „Grande“ turėjo vargo su BC „Boom“ (2016 lapkričio 11 d., penktadienis, 00:40 val.)Birštono SC – „Olimpas“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš BC „Boom“ šešetuką (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Banga“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Boom“ (2016 spalio 29 d., šeštadienis, 18:04 val.)Trileryje, pareikalavusiame pratęsimo ‒ Andriaus Urmulevičiaus vedamo BC „Boom“ pergalė (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:23 val.)„Grizliai“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš „Resmila.lt“ krepšininkus (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:51 val.)