KMAIK vs Grizliai (67:106)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 28 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„Grizliai“ lengvai susitvarkė su „KMAIK“

2017 kovo 01 d., Trečiadienis, 19:34 val., peržiūros: 1568

Antradienį, vasario 28 dieną, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko B lygos pirmenybių rungtynės tarp J pogrupio komandų – vietos „KMAIK“ bei svečių „Grizlių“. Jau pirmajame kėlinyje išryškėjo solidus svečių ekipos pranašumas, kuomet jie šį kėlinį laimėjo dviženkliu skirtumu. Visgi, antrąjį kėlinį komandos sužaidė lygiai ir atrodė, kad šeimininkai dar bus pajėgūs pasipriešinti savo varžovams. Tačiau antroje rungtynių pusėje visiškai dominavo „Grizliai“ bei iškovojo užtikrintą pergalę.

Pirmąjį kėlinuką kur kas tvirčiau pradėjo „Grizlių“ ekipa. Jiems puikiai sekėsi tiek gynyboje, tiek puolime ir sužaidus pusę kėlinuko, jie turėjo jau dešimties taškų pranašumą, o varžovams buvo leidę įmesti viso labo tik penkis taškus. Vėliau krepšys atsirišo „KMAIK“ ekipai, tačiau jiems nepavyko sustabdyti „Grizlių“ puolimo mašinos ir tas dviženklis pranašumas niekur nedingo. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 16:27. Antrasis kėlinukas nebuvo itin rezultatyvus, ypač svečių ekipai. Šiame kėlinyje šeimininkams puikiai sekėsi apsiginti nuo savo varžovų išpuolių, o patys puolime žaidė neprastai, o tai ir atsispindėjo rezultate. „Grizliams“ nepavyko dar labiau padidinti savo atotrūkio, tačiau šeimininkams priartėti taipogi nepavyko. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 31:42.

Trečiajame kėlinyje viskas pasikeitė. Nors kėlinio pirmoje pusėje komandos dar žaidė apylygiai, tačiau kėlinukui perėjus į antrąją pusę, „Grizliai“ prisiminė kaip jie žaidė pirmajame kėlinyje ir pradėjo dar labiau tolti nuo savo varžovų. Per paskutines beveik dvi minutes, „KMAIK“ ekipa nesugebėjo pelnyti nė taško, o tuo iš dalies pasinaudojo „Grizliai“ ir pelnė šešis taškus be atsako, kurie leido jiems įgyti jau didesnį kaip 20-ies taškų pranašumą. Po trijų kėlinukų rezultatas buvo 50:72. Ketvirtajame kėlinyje išvydome tik dar didesnį „Grizlių“ dominavimą. Rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus po trijų kėlinių, tad komandos atsipalaidavo gynyboje ir leido žaisti vieni kitiems. Tai buvo kur kas palankiau svečių ekipai, kadangi jie turėjo daugiau taškų rinkėjų nei aikštelės šeimininkai. Galiausiai „Grizliai“ iškovojo įtikinamą pergalę, rezultatu 67:106.

KMAIK: Imantas Šturma – 29 tšk. (9 išpr. praž.), Jonas Navackas – 19 tšk., Eimantas Keleris – 13 tšk.

Grizliai: Martynas Valaitis – 42 tšk. (12 atk. kam., 10 išpr. praž.), Arūnas Budrys – 18 tšk. (6 rezult. perd.), Vaidotas Gadliauskas – 17 tšk., Audrius Butkus – 16 tšk. (5 perimt. kam.)

„Akademija“ lengvai pasivaikščiojo su „KMAIK“ (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:06 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kėdainiai“ susitvarkė su „KMAIK“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Grizliai“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Akademija“ bei žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Laipsnių“ puolimo banga pervažiavo „KMAIK“ (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Grizliai“ įsiveržė į priekį serijoje su „Banga“ (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)„Grizliai“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno Rami“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)Ketvirtą kėlinuką užtikrintai sužaidę „Grizliai“ susitvarkė su „Laipsniais“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 20:40 val.)BC „Boom“ išvargo pergalę prieš „KMAIK“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Grizliai“ neturėjo didelių sunkumų prieš „Ryterna Group“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:55 val.)Penkiese susirinkę „Laipsniai“ nugalėjo „KMAIK“ ekipą (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 01:05 val.)