Kauno TPMC vs Baldų sandėlis.lt (70:85)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 kovo 06 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Baldų sandėlis.lt“ įveikė „Kauno TPMC“ ekipą

2017 kovo 06 d., Pirmadienis, 22:52 val., peržiūros: 1435

Pirmadienį Kauni techninio profesinio mokymo centre įvyko A lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, kur jėgas surėmė „Kauno TPMC“ (5/7) ir svečių teisėmis atvykę „Baldų sandėlis.lt“(5/8). Pirmajame susitikime „Kauno TPMC“ įveikė varžovus 5 taškų pranašumu ( 79:74).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Baldų sandėlis.lt“, kuris varžovus paliko be taškų keturias minutes ( 0:8), Po minutės pertraukėlės į aikštelę išėjo A.Makūnas ir M.Valaitis, kurie pridėjo komandai gyvingubo ir ėmė mažinti skirtumą ( 8:13). Kėlinuko pabaigoje „Kauno TPMC“ užpuolė keletą greitų atakų ir skirtumas ištirpo iki trijų taškų, tačiau svečiai paskutinėmis sekundėmis atstatė pranašumą turėtą – 12:17.

Antrame kėlinyje aikštelės šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir per keletą minučių ne tik, kad panaikino deficitą, bet ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 22:19). „Baldų sandėlis.lt“ greitai atsigavo po šalto dušo, kur laimėjo atkarpą 11:2 ir susigrąžino lyderio vaidmenį ( 24:30). Per likusį laiką komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir ekipas skyrė 8 taškai – 28:36.

Po ilgosios pertraukos komandos apsikeitė tolimais metimais ir šeimininkai ištirpdino skirtumą iki 6 taškų ( 36:42). Vis dėlto, „Kauno TPMC“ subyrėjo tiek puolime, tiek gynyboje, kur gavo atkarpą 11:0 ( 36:53). M.Jakštas priminė apie save, kur smeigė net keturis tritaškius metimus paeiliui ( 48:55), bet „Baldų sandėlis.lt“ sugebėdavo atsakyti į varžovų lyderio taškus sėkmingomis atkarpomis ir svečiai išsaugojo pranašumą – 52:64.

Ketvirtame kėlinyje „Baldų sandėlis.lt“ toliau diktavo savo sąlygas žaidimas, tačiau šeimininkai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir pasinaudojo varžovų atsipalaidavu, kur skirtumą sumažino iki 6 taškų ( 67:73). Likus žaisti tris minutes svečiai surengė spurtą 9:0 ir sudėliojo visus taškus į vietą. „Baldų sandėlis.lt“ atsirevanšavo varžovams , rezultatu – 70:85 (12:17, 16:19, 24:28, 18:21)

Kauno TPMC: Mindaugas Jakštas – 24 tšk., Aidas Makūnas – 13 tšk., Andrius Čibiras – 10 tšk.

Baldų sandėlis.lt: Lukas Grabauskas – 16 tšk. (7 išpr. praž.), Taurantas Tamošiūnas – 15 tšk., Karolis Šarukas – 10 tšk.

„Baldų sandėlis.lt be didesnio vargo įveikė BK „Centre“ ekipą. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:43 val.) „Baldų sandėlis.lt“ iškovojo pergalę prieš BK „Centre“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 15:04 val.)„Baldų sandėlis.lt“ po ilgosios pertraukos nepaliko jokių vilčių „Bangos & R2P Sport“ penketukui (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 22:48 val.)Trečiose pusfinalio rungtynėse „Sporto manija“ įveikė „Kauno TPMC“ ir pateko į finalą (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 23:12 val.)„Baldų sandėlis.lt“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 22:42 val.)Pirmosiose A lygos ketvirtfinalio rungtynėse „Baldų sandėlis.lt“ ekipos pergalė prieš „Kauno autobusus“ (2017 balandžio 04 d., antradienis, 00:09 val.)Antroje rungtynių dalyje „Sporto Manija“ susitvarkė su „Kauno TPMC“ krepšininkais (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Baldų sandėlis.lt“ vos neiššvaistė turėtos 28 taškų persvaros rungtynėse prieš „Bangą & R2P Sport“ (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 23:54 val.)„Sabonio KC“ apgynė tvirtovės sienas prieš „Kauno TPMC“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)20 tritaškių įsūdę „Kauno autobusai“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ ekipą (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 23:21 val.)