Sabonio KC vs Banga & R2P Sport (79:96)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 23 d., Trečiadienis, 19:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Negausiai susirinkę „Banga & R2P Sport“ įveikė „Sabonio KC“ ekipą

2016 lapkričio 23 d., Trečiadienis, 21:26 val., peržiūros: 1334

Trečiadienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko A lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Sabonio KC“ (2/3) ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Banga & R2P Sport“(0/1) .

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti pranašumo ( 7:7), tačiau „Banga & R2P Sport“ surengė sėkmingą atkarpą ir susikrovė 6 taškų pranašumą. „Sabionio KC“ žaidėjams pavykdavo sušvelninti skirtumą , bet iškart sulaukdavo atsako iš varžovų. Per likusį laiką „Banga & R2P Sport“ išlaikė susikrautą atotrūkį – 16:23.

Antrame ketvirtyje „Sabonio KC“ pradėjo greitomis atakomis , kur skirtumas ištirpo iki trijų taškų, bet svečiai pasinaudojo šeimininkų klaidomis ir greitai atstatė pranašumą ( 20:29). Toliau tarp ekipų vyko atkakli kova , kur tarp abiejų komandų svyravo skirtumas. Likus žaisti tris minutes „Sabonio KC“ ėmė lipti varžovams ant kulnų, bet J.Petkevičius smeigė du tritaškius metimus, kur prieš ilgąją pertrauką susikrovė dviženklį pranašumą – 38:51.

Po ilgosios pertraukos „Banga & R2P Sport“ nestabdė toliau apsukų ir po taiklių P.Parachomiko tritaškių metimų pranašumas išaugo iki 19 taškų ( 44:63). „Sabonio KC“ komandai sunkiai sekėsi įveiktį kietą varžovų gynybą, o puolime A.Pelšs buvo neįkandomas riešutėlis. Per likusį laiką svečiai išsaugojo susikrautą pranašumą – 58:74.

Ketvirtame kėlinyje šeimininkai įgavo antrą kvėpavimą ir pradėjo alsuoti varžovams į nugarą. B.S.Bagdonavičius pelnė paeiliui 8 taškų, kur skirtumas ištirpo iki 10 taškų. „Banga & R2P Sport“ ekipa buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę. Po pertraukėlės svečiai atsigavo po šalto dušo, kur atstatė turėtą pranašumą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 79:96.

Sabonio KC: Benas Survila Bagdonavičius – 18 tšk., Julius Daugėla – 13 tšk., Redas Jakubauskas – 11 tšk.

Banga & R2P Sport: Justinas Petkevičius – 27 tšk., Artūras Pelšs – 25 tšk. (14 atk. kam., 11 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Paulius Parachomikas – 16 tšk., Kęstutis Vaičekauskas – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Henrikas Paulauskas – 13 tšk.

Antroje rungtynių pusėjė „Kauno autobusai“ įveikė „Sabonio KC“ ekipą (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 20:40 val.)„Kauno TPMC“ nubaudė negausiai susirinkusius „Banga & R2P Sport“ krepšininkus (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:00 val.)A.Gedmino vedami „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Sabonio KC“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)„Banga & R2P Sport“ nepaliko jokių vilčių BK „Centre“ ekipai (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 14:37 val.)Po ilgosios pertraukos užstrigusi „Banga & R2P Sport“ nusileido „DNC Sports Fairy & United“ ekipai (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:42 val.)„Kauno autobusai“ po atkaklios kovos įveikė „Sabonio KC“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)Puikiai atakavus iš tolimų distancijų „Kauno TPMC“ įveikė „Banga & R2P Sport“ ekipą (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 22:56 val.)Po atkaklios kovos „Sabonio KC“ įveikė „Banga & R2P Sport“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Kauno autobusai“ po permainingos kovos įveikė „Banga & R2P Sport“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 06:21 val.)„Kauno TPMC“ susitvarkė su „Sabonio KC“ (2017 kovo 17 d., penktadienis, 00:32 val.)