Sabonio KC vs Kauno TPMC (73:83)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 kovo 16 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kauno TPMC“ susitvarkė su „Sabonio KC“

2017 kovo 17 d., Penktadienis, 00:32 val., peržiūros: 1112

Ketvirtadienį, kovo 16 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Sabonio KC“ ir svečių „Kauno TPMC“ ekipų. Nuo susitikimo pradžios kiek geriau bei užtikrinčiau atrodę svečiai kontroliavo rungtynes, ko pasekoje šventė pergalę rezultatu 73:83 (19:18, 12:20, 26:28, 16:17).

Rungtynių pradžioje kiek geriau startavę svečių krepšininkai įgijo kelių taškų pranašumą, tačiau kiek vėliau susikaupę „Sabonio KC“ krepšininkai sugebėjo priešininkus pasivyti bei persverti rezultatą savo naudai. Vis tik, jau pačioje antrojo ketvirčio pradžioje spurtavę „Kauno TPMC“ ekipos žaidėjai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas ir žymiai geriau puolime sužaidę likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios įgijo septynių taškų atotrūkį. 31:38.

Po ilgosios pertraukos „Sabonio KC“ kiek sušvelnino deficitą, bet kėlinuko viduryje dar vieną sėkmingą atkarpą sužaidę svečiai skirtumą tarp komandų padidino iki dviženklio. Nepaisant to, taip paprastai nusileisti neketinę aikštės šeimininkai iki kėlinuko pabaigos sumažino atsilikimą iki devynių taškų. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje ir toliau geresnį puolimą demonstravę šeimininkai pasivijo varžovus iki penkių taškų, et čia pat spurtavę „Kauno TPMC“ ir vėl atitrūko, ko pasekoje ir šventė pergalę rezultatu 73:83.

„Sabonio KC“: Justas Sakalauskas – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Julius Daugėla – 12 tšk., Martynas Špokas – 11 tšk. (6 išpr. praž.)

„Kauno TPMC“: Deividas Pogužinskas – 25 tšk. (13 atk. kam.), Mindaugas Jakštas – 20 tšk., Rokas Maleckas – 13 tšk.

„Kauno autobusai“ po atkaklios kovos įveikė „Sabonio KC“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)Antroje rungtynių pusėjė „Kauno autobusai“ įveikė „Sabonio KC“ ekipą (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 20:40 val.)Antroje rungtynių dalyje „Sporto Manija“ susitvarkė su „Kauno TPMC“ krepšininkais (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Kauno TPMC“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „BK Centre“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Kauno TPMC“ nubaudė negausiai susirinkusius „Banga & R2P Sport“ krepšininkus (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:00 val.)A.Gedmino vedami „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Sabonio KC“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)Aukšto tempo rungtynėse „Kauno TPMC“ įveikė negausiai susirinkusius „Baldų sandėlis.lt“ (2017 sausio 31 d., antradienis, 00:12 val.)Negausiai susirinkę „Banga & R2P Sport“ įveikė „Sabonio KC“ ekipą (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 21:26 val.)Kauno TPMC apgynė savas sienas prieš Sporto manija (2017 balandžio 24 d., pirmadienis, 23:54 val.)Puikiai atakavus iš tolimų distancijų „Kauno TPMC“ įveikė „Banga & R2P Sport“ ekipą (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 22:56 val.)