Baldų sandėlis.lt vs Kauno TPMC (74:79)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 sausio 30 d., Pirmadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Aukšto tempo rungtynėse „Kauno TPMC“ įveikė negausiai susirinkusius „Baldų sandėlis.lt“

2017 sausio 31 d., Antradienis, 00:12 val., peržiūros: 1391

Pirmadienį, sausio 30 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Baldų sandėlis.lt“ ir svečių „Kauno TPMC“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios vyko apylygė kova ir tik pabaigoje geriau sužaidę svečiai išvargo pergalę rezultatu 74:79 (26:20, 15:26, 21:17, 12:16).

Susitikimą aukštu tempu pradėję svečiai iškart šovė į priekį. Ilgai nesnaudę aikštės šeimininkai taip susigriebė ir praėjus kelioms minutėms rezultatą išlygino. Vis tik, ir vėl spurtavę „Kauno TPMC“ ekipos krepšininkai vėl kiek pabėgo, tačiau kėlinuką geriau užbaigę „Baldų sandėlis.lt“ žaidėjai perėmė iniciatyvą bei įgijo šešių taškų pranašumą. Antrojo ketvirčio pradžioje aikštės šeimininkai dar labiau atitrūko, tačiau čia pat spurtavę svečiai skirtumą tarp komandų sumažino iki minimumo. Prieš pat ilgąją pertrauką šeimininkų puolimas užstrigo, kuo pasinaudoję svečiai persvėrė rezultatą savo naudai ir po dviejų kėlinių turėjo penkių taškų atotrūkį. 41:46.

Po ilgosios pertraukos netrumpą laiką abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviomis atakomis, ko pasekoje skirtumas tarp jų nekito. Tik kiek vėliau ir vėl spurtavę svečiai įgijo jau dviženklę persvarą, tačiau ketvirčio pabaigoje spurtą 0:9 surengę aikštės šeimininkai deficitą sumažino iki minimumo. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje abi komandos kelis kartus apsikeitė taikliais tolimais šūviai, po kurių sekė dar kelis sėkmingai pasibaigę „Kauno TPMC“ išpuoliai, leidę jiems įgyti aštuonių taškų pranašumą. Baigiantis rungtynių laikui „Baldų sandėlis.lt“ dar buvo sumažinęs deficitą iki trijų taškų, bet pabaigoje užtikrintai sužaidę svečiai išsaugojo pergalę rezultatu 74:79.

„Baldų sandėlis.lt“: Paulius Klemas – 33 tšk. (5 perimt. kam.), Tomas Skardžius – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Dominykas Petkevičius – 8 tšk. (15 atk. kam.)

„Kauno TPMC“: Martynas Valaitis – 29 tšk. (12 atk. kam.), Mindaugas Jakštas – 13 tšk. (12 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Evaldas Kulboka – 12 tšk., Deividas Pogužinskas – 10 tšk. (14 atk. kam., 7 rezult. perd.)

Emocijų kupinose rungtynėse „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 23:07 val.)„Kauno TPMC“ nubaudė negausiai susirinkusius „Banga & R2P Sport“ krepšininkus (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:00 val.)20 tritaškių įsūdę „Kauno autobusai“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ ekipą (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 23:21 val.)„Kauno autobusams“ dėl pergalės teko pavargti su „Baldų sandėlis.lt“ penketu (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:41 val.)Baudos aikštelėje karaliavę „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ komandą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:40 val.)„A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių starte sunki „Baldų sandėlis.lt“ pergalė po pratęsimo (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)Puikiai atakavus iš tolimų distancijų „Kauno TPMC“ įveikė „Banga & R2P Sport“ ekipą (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Kauno TPMC“ susitvarkė su „Sabonio KC“ (2017 kovo 17 d., penktadienis, 00:32 val.)Antroje rungtynių dalyje „Sporto Manija“ susitvarkė su „Kauno TPMC“ krepšininkais (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:37 val.)Po ilgosios pertraukos susiėmę „Kauno TPMC“ žengė į pusfinalį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)