Remza & Langvila vs Telia (104:90)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 11 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Puikus „Remza & Langvila“ puolimas leido įveikti „Telia“ krepšininkus

2018 sausio 11 d., Ketvirtadienis, 23:05 val., peržiūros: 795

Sausio 11 dieną, 20:15 val., T. Ivanausko mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Remza & Langvila“ (šeimininkai) „Telia“ (svečiai). Rungtynės šį vakarą buvo ne tik labai rezultatyvios, bet ir kupinos pražangų. Kaip parodė susitikimo eiga toks žaidimas buvo kur kas parankesnis aikštelės šeimininkams, kurie antroje rungtynių pusėje užtvirtino savo pranašumą ir sužaidę itin rezultatyviai pasiekė puikią pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 104:90 (24:25, 31:22, 26:23, 23:20).

Jau rungtynių pradžioje tapo aikšu, kad šiandien žaidimas bus rezultatyvus, abi komandos labai drąsiai ir greitai atakuodavo, metimai dažnai atliemai būdavo vos prasidėjus atakai. Aišku, abi pusės stengėsi išnaudoti savo stipriąsias puses. „Telia“ varžovus baudė tolimais metimais, o jų gretose tą puikiai darė S.Banaitis. Tuo tarpu „Remza & Langvila“ daugiau dėmesio skyrė žaidimui arčiau krepšio ir tai puikiai pasiteisino. Po gana lygaus pirmojo kėlinuko „Remza & Langvila“ ekipa ėmė tolti, daugiausia išprovokuotų pražangų dėka šeimininkams pavyko nutolti per 14 taškų atstumą ir tik prasta kėlinuko pabaiga sutrugdė išsaugoti dviženklį skirtumą. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 55:47.

Antroje rungtynių dalyje „Telia“ varžovus užklupo greitais ir taikliais metimais, o skirtumas žaibiškai išnyko. Vis tik tai buvo tik trumpas blykstelėjimas, netrukus „Remza & Langvila“ susigražino saugų pranašumą į savo pusę, o rungtynėms artėjant į pabaigą pirmavo net 20 taškų pranašumu. Abi komandos gausiai rinko pražangas, o kadangi rungtynių likimas tapo aiškus, tad susitikimo pabaigoje ekipos daugiau pasireikšti leido atsarginiams žaidėjams. „Remza & Langvila“ sutvarkė ir paskutinį formalumą – pelnė šimtąjį tašką ir taip užtvirtino savo pergalę 104:90.

„Remza & Langvila“ laimėjo lemiamą mūšį ir keliauja į ketvirtfinalį (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)„Kauno technologijos universitetas“ lengvai įveikė „Telia“ krepšininkus (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 17:35 val.)„Remza & Langvila“ rungtynių pabaigoje įveikė „Best 4 You“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)„Pastolinis“ lengvai įveikė praretėjusias „Telia“ gretas (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„Vilmista“ nesunkiai įveikė „Telia“ (86:69) (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:37 val.)Puikiai atakavę „Remza & Langvila“ žaidėjai pasiekė įtikinamą pergalę (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:51 val.)„Remza & Langvila“ tik kėlinuką priešinosi „Padangynas.lt“ komandai (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 00:05 val.) Remza & Langvila nusileido Artstone vyrams (2017 lapkričio 03 d., penktadienis, 14:57 val.)„Kesko Senukai“ po permainingos kovos palaužė „Telia“ ekipos pasipriešinimą (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:20 val.)„Remza & Langvila“ atsilaikė prieš charakterį rodžiusią „Bitdefender ‒ Altacom“ (76:56) (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 23:49 val.)