Remza & Langvila vs Best 4 You (62:57)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 09 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Remza & Langvila“ rungtynių pabaigoje įveikė „Best 4 You“

2017 lapkričio 09 d., Ketvirtadienis, 22:38 val., peržiūros: 748

Ketvirtadienį, lapkričio 9 dieną, T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL, Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, B rungtynės, kuriose susitiko „Remza & Langvila“ (šeimininkai) ir „Best 4 You“ (svečiai).

Rungtynių pradžioje M.Maslenikovas smeigė du tritaškius, po kurių „Best 4 You“ įsiveržė į priekį 2:7, o svečių komandoje taškus rinkti pavyko tik A. Abromaičiui. Kurį laiką abi komandas ištiko taškų badas, pirmąjį jį nutraukė šeimininkai ir sumažino deficitą iki 3 taškų. Kėlinuko pabaigoje komandos apsikeitė taikliais metimais, o svečiai sugebėjo šiek tiek padidinti savo persvarą – 11:18.

Antrasis kėlinukas buvo visiškai nepanašus į pirmąjį. Abi ekipos dažnai klydo, prametinėjo metimus iš patogių padėčių. Svečiai pusę kėlinio išlaikė žaidimo vadžias savo rankose, tačiau per paskutines 5 minutes jie į krepšį pataikė tik du kart, o į savajį praleido, net 13 ir po pirmosios rungtynių pusės į priekį užleido „Remza & Langvila“ komandą– 30:26.

Trečiajame kėlinuke abi komandos pademonstravo savo puolimo potencialą pelniusios po 19 taškų. Ketvirčio pradžioje šeimininkai atitrūko iki 7 taškų, tačiau per keletą minučių jų persvara ištirpo iki minimumo. Ilgą laiką abi komandos žaidė apylygiai, o „Best 4 You“ net buvo išsiveržę į priekį, tačiau kėlinio pabaigoje iš toli pataikė L.Baliūnas, dvitaškį pridėjo T.Dudzevičius ir komandas skyrė tie patys 4 taškai – 49:45.

Ketvirtajame kėlinuke vyko įnirtinga kova, komandos vis keisdavosi sėkmingomis atkarpomis. Nors svečiai beveik visą laiką buvo besivejančių vaidmenyje, bet likus žaisti mažiau nei dvi minutes jie sugebėjo vėl persverti rezultatą ir pirmavo 56:57. Du kartus iš eilės pasižymėjo T.Vaitkūnas (60:57). Per likusį laiką svečiams pasižymėti nepavyko, o T.Vaitkūnas ir M.Mingėla įtvirtino „Remza & Langvila“ pergalę rezultatu – 62:57 (11:18, 19:8, 19:19, 13:12).

Po rungtynių abi komandos susilaikė nuo komentarų...

Atkaklių rungtynių pabaigoje „Enerstena“ įveikė „Best 4 You“ komandą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:06 val.)„SD Ranga“ neturėjo vargo su „Best 4 You“ (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 22:39 val.)Puikus „Remza & Langvila“ puolimas leido įveikti „Telia“ krepšininkus (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Brentex Trailer & Partner“ savo gynybos gniaužtuose uždarė „Best 4 You“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 17:34 val.)„Remza & Langvila“ tik kėlinuką priešinosi „Padangynas.lt“ komandai (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 00:05 val.)Antroje aštunfinalio rungtynėse „Lemora“ antrą kartą įveikė „Best 4 You“ komandą (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 20:40 val.)„Pastolinis“ atsitiesė rungtynėse prieš „Best 4 You“ bei iškovojo pergalę (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:11 val.)„Remza & Langvila“ atsilaikė prieš charakterį rodžiusią „Bitdefender ‒ Altacom“ (76:56) (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 23:49 val.)„KTU“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Remzą & Langvilą“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:19 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Best 4 You“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:49 val.)