Remza & Langvila vs Artstone (64:67)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Draugiškos rungtynės
2017 lapkričio 02 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Remza & Langvila nusileido Artstone vyrams

2017 lapkričio 03 d., Penktadienis, 14:57 val., peržiūros: 755

Ketvirtadienio vakarą Remza & Langvila priėmė komandą pavadinimu Artstone. Kieta, vyriška kova užvirė nuo pat susitikimo pradžios. Kėlinuko viduryje pora T.Šiškevičius tritaškių leido svečiams įgyti 7 taškų pranašumą, tačiau keturis taškus pelnęs šeimininkų žaidėjas L.Baliūnas švelnino deficitą iki trijų 14:17. Antrajame kėlinuke toliau vyko atkakli kova taškas į tašką, tačiau svečiai nuolat buvo priekyje iki pat paskutinės kėlinio atakos, kai pražangą išprovokavęs R.Baliūnas sumetė baudų metimus ir po ilgos pertraukos minimaliai vėl priekyje buvo Remza & Langvila 28:27.

Trečiojo kėlinuko pradžioje po D.Puodžiulis dvitaškio svečiai spurtavo ir susigrąžino kiek solidesnę aštuonių taškų persvarą 28:36. Šeimininkai pajutę pavojų ir supratę, kad dar keletas nesėkmingų atakų gali užbaigti kovą dėl pergalės vėl pradėjo mažinti skirtumą tarp komandų, o po trijų ketvirčių ir toliau šansai laimėti buvo beveik lygūs 45:47 Artstone naudai. Drama laukė ketvirtajame kėlinuke. Nors keletu taškų priekyje visą laiką buvo svečiai, šeimininkai nei akimirkai neleido jiems atsipalaiduoti. Po D.Vozbinas tritaškio skirtumas tirpo iki trijų ir intriga vėl pasiekė maximumą, tačiau viskas tuom ir baigėsi ir 64:67 pergalę šventė svečiai Artstone komanda.

P.S. rungtynės dėl techninių kliūčių buvo nutraukltos likus minutei. Galutinį sprendimą dėl varžybų priims KKL vadovybė.Atsiprašom už nepatogumus. Pagarbiai, KKL personalas.

Remza & Langvila savos sienos nepadėjo nukalti pergalės prieš Lemora (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 00:54 val.)„Remza & Langvila“ rungtynių pabaigoje įveikė „Best 4 You“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)Puikus „Remza & Langvila“ puolimas leido įveikti „Telia“ krepšininkus (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Remza & Langvila“ laimėjo lemiamą mūšį ir keliauja į ketvirtfinalį (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)Puikiai atakavę „Remza & Langvila“ žaidėjai pasiekė įtikinamą pergalę (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:51 val.)Charakterį pademostavusi „Remza & Langvila“ pasiekė nelengvą pergalę (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 22:41 val.)„Remza & Langvila“ tik kėlinuką priešinosi „Padangynas.lt“ komandai (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 00:05 val.)„Remza & Langvila“ atsilaikė prieš charakterį rodžiusią „Bitdefender ‒ Altacom“ (76:56) (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 23:49 val.)„Omega“ antrą kartą įveikė „Remzą & Langvilą“ ir pateko į pusfinalį (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Artstone“ komandai (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:02 val.)