Remza & Langvila vs Vėjų linija & Garliavos duona (85:80)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 22 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Remza & Langvila“ laimėjo lemiamą mūšį ir keliauja į ketvirtfinalį

2018 kovo 22 d., Ketvirtadienis, 22:37 val., peržiūros: 632

Kovo 22 dieną, 20:15 val., T. Ivanausko mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Remza & Langvila“ (šeimininkai) ir „Vėjų linija & Garliavos duona“ (svečiai). Komandos stojo žaisti trečiųjų, lemiamų, rungtynių dėl patekimo į ketvirtfinalį. Kaip ir buvo galima tikėtis rungtynės buvo labai atkaklios ir kietos, komandos atidavė visas jėgas, prisirinko gausybę pražangų, kol galiausiai paaiškėjo, kad stipresni ir vertesni ketvirtfinalio yra „Remza & Langvila“ žaidėjai 85:80 (12:19, 23:14, 24:29, 26:18).

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, bet tuomet šeimininkai tarsi sustojo, prametė gausybę metimų, o savo progas išnaudoję „Vėjų linija & Garliavos duona“ nutolo. Vienu metu skirtumas pasiekė ir devynių taškų ribą, bet antrojo kėlinuko metu komandos tarsi apsikeitė vietomis. „Remza & Langvila“ gerokai pagerino savo gynybą, visiškai sukaustė varžovų puolimą, o patys vis sėkmingiau išnaudojo situacijas arčiau krepšio. Galiausiai skirtumas ne tik išnyko, o prasidedant ilgajai pertraukai „Remza & Langvila“ jau buvo priekyje rezultatu 35:33.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas vyko itin lėtai, komandos, o ypač šeimininkai, greitai rinkosi pražangas, buvo daug metamų baudų. Žaidimas iki pat ketvirtojo kėlinuko vyko labai lygiai, o tuomet „Remza & Langvila“ pademonstravo tiesiog geležinę gynybą. „Vėjų linija & Garliavos duona“ be taškų išbuvo net 7 minutes, per tą laiką varžovai spėjo pabėgti dviženkliu skirtumu ir svečiams liko vos teoriniai šansai išsigelbėti. Vis tik „Vėjų linija & Garliavos duona“ griebėsi, bet kokio šiaudo. Komanda labai skubėjo, laiku prasižengdavo, kol skirtumas ištirpo vos iki 4 taškelių. Tačiau laiko buvo likę jau tik sekundės, to niekaip neužteko, net ir pratęsimui išplėšti, o sėkmingai varžovų šturmą atlaikę šeimininkai pasiekė sunkią, bet kol kas svarbiausią pergalę šiame sezone 85:80.

Žilvinas Zakrasas („Remza & Langvila“):

„ačiū komandai už puikią dovaną gimtadienio proga“.

Puikus „Remza & Langvila“ puolimas leido įveikti „Telia“ krepšininkus (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)Puikiai atakavę „Remza & Langvila“ žaidėjai pasiekė įtikinamą pergalę (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:51 val.)Charakterį pademostavusi „Remza & Langvila“ pasiekė nelengvą pergalę (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 22:41 val.)„Remza & Langvila“ tik kėlinuką priešinosi „Padangynas.lt“ komandai (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 00:05 val.)„Remza & Langvila“ rungtynių pabaigoje įveikė „Best 4 You“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)„Omega“ antrą kartą įveikė „Remzą & Langvilą“ ir pateko į pusfinalį (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Remza & Langvila“ atsilaikė prieš charakterį rodžiusią „Bitdefender ‒ Altacom“ (76:56) (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 23:49 val.) Remza & Langvila savos sienos nepadėjo nukalti pergalės prieš Lemora (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 00:54 val.) Remza & Langvila nusileido Artstone vyrams (2017 lapkričio 03 d., penktadienis, 14:57 val.)Emocingame mače „Remza & Langvila“ išlygino aštuntfinalio seriją prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 22:34 val.)