Kesko Senukai vs Telia (74:67)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 21 d., Antradienis, 20:40 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kesko Senukai“ po permainingos kovos palaužė „Telia“ ekipos pasipriešinimą

2017 lapkričio 21 d., Antradienis, 22:20 val., peržiūros: 921

Antradienį, lapkričio 21 d., A.Sabonio krepšinio centre įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ rungtynės, kuriose susitiko „Kesko Senukai“ (1-3) ir svečių teisėmis atvykę „Telia“ (1-4) krepšininkai.

Rungtynių pradžioje „Telia“ surengė mažą spurtą ir po S. Banaičio tritaškio pirmavo 3:12. Visgi, „Kesko Senukai“ kėlinuką užbaigė 6:0 ir po pirmo ketvirčio turėjo trijų taškų deficitą – 18:21.

Ir toliau svečiai turėjo nedidelę persvarą ir įpusėjus antrajam kėliniui pirmavo 22:29. Tada du tritaškius iš eilės paleido šeimininkų krepšininkas M.Gudeliauskas, po kurio metimų „Kesko Senukai“ spurtavo ir įsiveržė į priekį 35:31. Kelių taškų persvarą šeimininkams pavyko išlaikyti iki pat kėlinuko pabaigos, po kurio pirmavo 40:37.

Trečiąjį kėlinuką „Telia“ pradėjo spurtuodami 0:8 ir po K. Aleksandravičiaus tritaškio pirmavo 40:45. Į tai iškart A.Zareckis taip pat atsakė tolimu metimu ir „Kesko Senukai“, surengę dar kelias atakas vėl perėmė iniciatyvą – 49:45. Visgi, „Telia“, po tikslių K.Aleksandravičius ir M. Naviko metimų vėl sugebėjo įsiveržti į priekį ir po trijų kėlinių pirmauti 49:54.

Ketvirtajame kėlinuke K. Aleksandravičiaus ir S. Banaičio metimai vis dar leido priekyje būti „Telia“ ekipai – 57:62. Visgi, tada iniciatyvos ėmėsi šeimininkų žaidėjas M.Gudeliauskas, pataikęs du tolimus metimus iš eilės, kurie padėjo pamatus nelengvai „Kesko Senukai“ ekipos pergalei. Galutinis rungtynių rezultatas 74:67 (18:21, 22:16, 9:17, 25:13).

Š.Kenstavičius („Kesko Senukai“):

„Pirma sezono pusė, naujų pusė komandos, esame nesusižaidę, nesuprantam dar tikrai vienas kito. Jeigu ir susitariam, neįvykdom. Ką čia šiandien per varžybas rodėm, tai varžovai žymiai geriau už mus atrodė, nors, iš tikrųjų, apart vieno žmogaus, pas juos daugiau nieko nėra. Tai čia tik mums minusas ir jeigu toliau taip, tai daug sezone nenuveiksim. Bet tikimės gal atsigausim, kaip ir pernai“.

„Telia“ po atkaklios kovos palaužė „Ulmą“ (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 17:38 val.)„Kesko Senukai“ įveikė „Celsis“ (53:65) (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 20:56 val.)„Kesko Senukai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Best 4 You“ ekipą (2018 kovo 06 d., antradienis, 21:48 val.)„Kauno MTTC ‒ Smart Team“ turėjo pripažinti „Telia“ pranašumą (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:29 val.)„Kesko Senukai“ rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „Dakra – Košmaras“ (2017 spalio 17 d., antradienis, 23:24 val.)„Kauno technologijos universitetas“ lengvai įveikė „Telia“ krepšininkus (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 17:35 val.)„Kesko Senukai“ pergalingai pradėjo aštuntfinalio seriją su „Pastoliniu“ (2018 kovo 16 d., penktadienis, 20:37 val.)„Ryterna“ pervažiavo „Telia“ (2017 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)Nuo rungtynių pradžios pirmavę „Kesko Senukai“ įveikė „Enerstenos“ ekipą (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:30 val.)Puikus „Remza & Langvila“ puolimas leido įveikti „Telia“ krepšininkus (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)